صفحه 107 از 117 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    برداشت من اینه:
    اگه منظورش حسابی که میخای ازش BS بگیری باشه:
    افتتاح شده در 12 ماه اخیر.
    اگه منظورش BS باشه (که من حدسم به این نزدیکه):
    صادر شده در 12 ماه اخیر.
    خب شما فردا حساب باز کنی و BS بگیری و بفرستی جزو 12 ماه اخیر حساب میشه دیگه! هم افتتاحش و هم صادر شدنش!
    این کارو بکن اگه اوکی بود بیا بگو اینجا و شفاف سازی کن.
    از دانشگاه هم پرسیدم و گفت منظور افتتاح شده در 12 ماه اخیر. است و من هم براشون فرستادم BS تایید کردند

یک سوال من برای دانشگاه یک BS به نام شوهرم با مبلغی که دانشگاه خواسته بود 18 هزارتا فرستادم
    می تونم از همون برای سفارت استفاده کنم؟ لازم نیست به اسم خودم باشه
    همسرم به دلیل گذارندن سربازی و ماندن 3 ماه خدمت با من نمی تونه مصاحبه بیاد و بعد از 4 ماه میاد
    می خواستم بگم مشکل پیش نمیاد افیسر گیر نمی ده که به اسم خودتم نشون بده ؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    یک سوال من برای دانشگاه یک BS به نام شوهرم با مبلغی که دانشگاه خواسته بود 18 هزارتا فرستادم
    می تونم از همون برای سفارت استفاده کنم؟ لازم نیست به اسم خودم باشه
    همسرم به دلیل گذارندن سربازی و ماندن 3 ماه خدمت با من نمی تونه مصاحبه بیاد و بعد از 4 ماه میاد
    می خواستم بگم مشکل پیش نمیاد افیسر گیر نمی ده که به اسم خودتم نشون بده ؟
    سلام

خیر مشکلی نداره. اگه شغل شوهرتون جوریه که داشتن این مبلغ رو توجیه میکنه مشکلی نیست.

Junior Member

سلام

دوستان دانشگاه برای همسر من 8000 تا BS خواسته. من پارشیال فاند مستر هستم و هزینه زندگی و جدا برام 14000 زدن. می خواستم ببینم این 8000 اضافه واسه همسر فقط ضمانت یا اینکه خرج میشه با توجه به اینکه خرج خوراک و مسکن مشترک هست و از همون 14000 میشه تامین کرد. ممنون

Junior Member

سلام بچه ها! من یک .B.S از حساب بانک ملی برای دانشگاهی تو امریکا فرستادم. بعد به من جواب دادن که به دلیل تحریم های جدید دیگه نمی تون B.S از بانک ایرانی قبول کنن و باید خارج از ایران حساب داشته باشم. کسی می دونه چی کار باید بکنم؟ این مبلغ رو نمی شه به حسابای خارج منتقل کرد (36000 تا) الان هم دیگه داره دیر می شه به ویزا نمی رسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fh20 نمایش پست ها
    سلام بچه ها! من یک .B.S از حساب بانک ملی برای دانشگاهی تو امریکا فرستادم. بعد به من جواب دادن که به دلیل تحریم های جدید دیگه نمی تون B.S از بانک ایرانی قبول کنن و باید خارج از ایران حساب داشته باشم. کسی می دونه چی کار باید بکنم؟ این مبلغ رو نمی شه به حسابای خارج منتقل کرد (36000 تا) الان هم دیگه داره دیر می شه به ویزا نمی رسم.
    کدوم تحریم جدید؟! تحریم ها که با شیب ملایم! داره برداشته میشه! کدوم دانشگاه همچین حرفی زده؟ چه مقطعی پذیرش داشتید؟ و رشته تو چی بوده؟

Junior Member

کدوم تحریم جدید؟! تحریم ها که با شیب ملایم! داره برداشته میشه! کدوم دانشگاه همچین حرفی زده؟ چه مقطعی پذیرش داشتید؟ و رشته تو چی بوده؟
    ممنون که به سوالم جواب دادید. دکترای urban studies تو دانشگاه university of new orleans. برای دکترای رشته ی دیگه ای هم همین جواب رو داده این دانشگاه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fh20 نمایش پست ها
    ممنون که به سوالم جواب دادید. دکترای urban studies تو دانشگاه university of new orleans. برای دکترای رشته ی دیگه ای هم همین جواب رو داده این دانشگاه.
    خیلی خیلی عجیبه. شما یه کاری کن. ایمیل بزن بگو که خیلی از دوستان من در دانشگاه های مختلف امریکا پذیرش داشتن و هم دانشگاه و هم سفارت BS بانک های ایران رو قبول کردن. اگه استاد داری اونجا بگو بره صحبت کنه. اگه نداری هم اشکال نداره و نهایتت تلاشت رو بکن که با حرف قانعشون کنی که BS بانکهای ایران پذیرفته شده هستند.
    شده با رییس دانشگاه هم مکاتبه کن و بگو همین حرفارو.
    نهااایتا ته تهش اگه دیدی قبول نمیکنن: بگو دانشگاه شما خیلی خوب بو و فلان و (هندونه بذار زیر بغلشون) ولی بنا به دلیل اینکه میگید BS ایران رو قبول ندارید باید به دانشگاه های دیگری که پذیرش گرفتم فکر کنم. (حتی اگه از جای دیگه پذیرش نگرفتی اینو بگو که بفهمن تو داری میپری از دستشون!)
    ضمنا نگران نباش شما اونارو از دست نمیدی، اونا تورو از دست میدن! تلاشت رو ادامه بده سال بعد از یه جای بهتر.

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

خیلی خیلی عجیبه. شما یه کاری کن. ایمیل بزن بگو که خیلی از دوستان من در دانشگاه های مختلف امریکا پذیرش داشتن و هم دانشگاه و هم سفارت BS بانک های ایران رو قبول کردن. اگه استاد داری اونجا بگو بره صحبت کنه. اگه نداری هم اشکال نداره و نهایتت تلاشت رو بکن که با حرف قانعشون کنی که BS بانکهای ایران پذیرفته شده هستند.
    شده با رییس دانشگاه هم مکاتبه کن و بگو همین حرفارو.
    نهااایتا ته تهش اگه دیدی قبول نمیکنن: بگو دانشگاه شما خیلی خوب بو و فلان و (هندونه بذار زیر بغلشون) ولی بنا به دلیل اینکه میگید BS ایران رو قبول ندارید باید به دانشگاه های دیگری که پذیرش گرفتم فکر کنم. (حتی اگه از جای دیگه پذیرش نگرفتی اینو بگو که بفهمن تو داری میپری از دستشون!)
    ضمنا نگران نباش شما اونارو از دست نمیدی، اونا تورو از دست میدن! تلاشت رو ادامه بده سال بعد از یه جای بهتر.
    این موضوع که مورد تازه ای نیست،
    نمونشم اینجا و اینجا.
    اهل کوفه نبودن یعنی اینکه بدانیم تا حسین(ع) نیامده، ولی امر مسلم است.
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام من امروز رقتم بانک مسکن برای گرفتن ریز تراکنش سه ماهه (گردش سه ماهه به لاتین)
    گفتن نداریم!!!
    نمیییدیم؟؟؟؟
    یعنی چه!؟
    شمل میدونید از کجا باید گرفت ؟
    من تهران نیستم
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)