صفحه 108 از 117 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام من امروز رقتم بانک مسکن برای گرفتن ریز تراکنش سه ماهه (گردش سه ماهه به لاتین)
    گفتن نداریم!!!
    نمیییدیم؟؟؟؟
    یعنی چه!؟
    شمل میدونید از کجا باید گرفت ؟
    من تهران نیستم
    ببینید دوست عزیز. شما به شعبه ارزی بانک مربوطه مراجعه کنید. بانکهای خصوصی همه شون دارن اون BS انگیسی رو اما بانک های دولتی رو باید بری شعبه ارزی. لیست شعبات ارزی رو هم به راحتی میشه با یه سرچ پیدا کرد. اگه پیدا نکردی برو از همون بانکی مسکنی که رفتی بپرس نزدیکترین شعبه ارزی بانک مسکن از اینجایی که وایسادم! کجاست؟ برو همونجا سه سوته بگیر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شهید بهشتی

Hi everyone. Sorry I'm writing in english because I don't have Farsi keyboard here at work. Unfortunately the issue about bank statements from Iranian banks is true. If you use the search tool on Department of the Treasury website, you'll see that ALL Iranian banks (governmental and private) are currently sanctioned. I applied for a J1 visa in Nov. 2014 and my bank statement was issued by Bank Pasargad, and there was no problem. But now my fiance is having a problem with the BS he provided from Bank Saman (which he had used last year when he first applied for his position). This matter seems to be new and all universities are asking Iranian applicants to provide a BS from a foreign bank which is not sanctioned or a BS issued by a bank inside the US.

Please visit the link below:
    http://www.treasury.gov/resource-cen...zzy_logic.aspx
    ویرایش توسط Fastronomer : June 30th, 2015 در ساعت 12:03 AM دلیل: مرتبط و در ادامه

سلام
    میخواستم بدونم که از بانک انصار هم میتونیم BS رو بگیریم؟ و اینکه از کدوم بانک گرفتیم تو I-20 میاد؟ چون بانک متعلق به سپاه هست، برای ویزا مشکلی ایجاد نمیشه؟ ینی میفهمن که از کدوم بانگ BS ارائه دادیم به دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paryanickbeen نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم که از بانک انصار هم میتونیم BS رو بگیریم؟ و اینکه از کدوم بانک گرفتیم تو I-20 میاد؟ چون بانک متعلق به سپاه هست، برای ویزا مشکلی ایجاد نمیشه؟ ینی میفهمن که از کدوم بانگ BS ارائه دادیم به دانشگاه؟
    والا دوستان من از هر بانکی بگی گرفتن و ایمیل کردن برا دانشگاه و هیچ مشکلی هم نداشته اما جدیدا دو نفر مشکلدار شدن (یکی دانشگاه New Orleans و دیگری رو نمیدونم). شما بگیر بفرست برا دانشگاه اگه هیچی نگفتن یعنی حله.
    توی I-20 اسم بانک نمیاد به هیچ وجه.
    BSی که میدی به دانشگاه رو سفارت نمیبینه.
    میتونی برا سفارت یه BS دیگه ببری. اما در کل فکر نکنم مشکلی باشه.

Junior Member

سلام
    برای کسی که فول فاند هست چه مقدار bank statement خوبه برای اریه به سفارت
    ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cikas نمایش پست ها
    سلام
    برای کسی که فول فاند هست چه مقدار bank statement خوبه برای اریه به سفارت
    ؟
    سلام اگهدر فرم I-20 شما، Total بند 8 برابر است با Total بند 7 شما یه 5-6هزارتایی ببر با خودت. اگه Total بند 8 یه خورده بیشتره در حد 2-3 هزارتا هیچی نمیخاد ببری.

Junior Member

سلام برای تهیه BS حساب باید به نام من یا والدینم باشه؟اگه از طرف یکی از دوستانم در اینجا باشه ریجکت میشه؟یا اینکه برای دانشگاه فرقی نمیکنه و برای سفارت مهمه؟

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjony نمایش پست ها
    سلام برای تهیه BS حساب باید به نام من یا والدینم باشه؟اگه از طرف یکی از دوستانم در اینجا باشه ریجکت میشه؟یا اینکه برای دانشگاه فرقی نمیکنه و برای سفارت مهمه؟
    سلام
    شما اصلا 1 صفحه از پست های این بخش رو هم نخوندین وگر نه سوالتون تکراریه. ولی به هر حال ج میدم

دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه. ولی باز okترین دانشگاها هم شاید BS دوستتون رو قبول نکنن مگر اینکه یه نامه محضری طرف بنویسه و ترجمه رسمی ش رو بفرستید که گواهی کنه میخواد شما رو support کنه. اینو باید از دانشگاه بپرسید.

واسه سفارت قضیه سفت و سخت تره. به نام خودتون باشه هم گیر میدن. ترجیحا به نام پدر.
    ... Threatened by shadows at night

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان

تو I-20 من، قسمت other source اسم پدربزرگم رو نوشته. یک حرف اسم اشتباهه. دانشگاه میگه ایرادی نداره احتمالا و سفارت گیر نمیده. به نظرتو مشکلی پیش نمیاد؟؟
    من فکر می کردم که به جای اسم شخص میزنن فمیلی تا اونجا ک تو این فروم خونده بودم و می خواستم تو سفارت BS پدرم رو بدم و بگم ک هر جا پدرم نتونستن کامل هزینه رو کاور کنن پدربزرگم میدن و BS ایشون رو نشون بدم. نظرتون چیه با این اوصاف؟
    (دانشگاه سالی 10،000$تا میده و بقیش میشه $45،000-- که 19،000$رو زده هزینه زندگی برای 9ماه!!!!!!!)
    ویرایش توسط amir989 : July 3rd, 2015 در ساعت 02:46 AM

سلام دوستان. من خیلی از مطالب رو خوندم، اما نمدونم برای مورد من چه راهی مناسبه. م 3 ساله کار می کنم و دانشگاه ازم $17760 BS خواسته، به نظرون من BS رو به نام پدرم بگیرم به عنوان اسپانسر یا به نام خودم بگیرم بهتره؟ برای سفارت.
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)