صفحه 109 از 117 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط paryanickbeen نمایش پست ها
    سلام دوستان. من خیلی از مطالب رو خوندم، اما نمدونم برای مورد من چه راهی مناسبه. م 3 ساله کار می کنم و دانشگاه ازم $17760 BS خواسته، به نظرون من BS رو به نام پدرم بگیرم به عنوان اسپانسر یا به نام خودم بگیرم بهتره؟ برای سفارت.
    مرسی
    به نام پدرتون در یک حساب پس انداز که تاریخ افتتاحش حداقل دو سال قبل باشه و فقط موجودی حساب کافی یه

سلام دوستان

کیس من یکم خاص است , من پذریش بدون فاند مستر گرفتم و دانشگاه از من 37 هزار تا تمکن مالی خواسته است, مشکل من این است که پدر و مادر من الان مقیم آمریکا هستند و نمی توانند اسپانسر من شوند. برادر من از تمکن مالی خوبی برخوردار است و ایران زندگی می کنند. به نظر شما من بانک استیمنت از کی بگیریم ! در ضمن خودم نیز کار درست حسابی تو این چند سال نداشتم ... ممنون

سلام برای i20 و ویزای آمریکا اگر از بانک صادرات پرینت حساب رو به لاتین بگیرم قبول میکنن؟ من زمانم خیلی خیلی کمه و بانک سامان که به صورن نامه statement رو میتونه صادر کنه تا شنبه یا یکشنه طول میکش. ممنون میشم راهنمیی کنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

بنده ندیدم تا به حال از کسی چنین چیزی رو به جای BS قبول کنند. اصولا از دانشجو پرینت حساب نمیخوان. به نظرم ریسک نکنید چون پای کلی هزینه در میان هست. از بانک دیگه ایی بگیرید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh25 نمایش پست ها
    سلام برای i20 و ویزای آمریکا اگر از بانک صادرات پرینت حساب رو به لاتین بگیرم قبول میکنن؟ من زمانم خیلی خیلی کمه و بانک سامان که به صورن نامه statement رو میتونه صادر کنه تا شنبه یا یکشنه طول میکش. ممنون میشم راهنمیی کنید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان.یک سوال در مورد تمکن مالی ساپورتر داشتم. اگه حساب ساپورتر با کس دیگه ای مشترک باشه مشکلی پیش میاد؟ بانک اسم ساپورترم رو تهنا نمیزنه و میگه باید اسم دو نفر تو نامه تمکن مالی ذکر بشه؟

سلام،دوستان مشکلی پیش نمیاد از بانک ملی bank statement بگیریم؟؟و اینکه هر شعبه ای میتونه صادر کنه؟

Junior Member

سلام . من به بانک صادرات برای BS مراجعه کردم . پرینت حساب به ریال میدهد.شعبه ارزی تماس گرفتم میگه فقط به ریال میباشد .قابل قبوله؟؟

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه. یه دانشگاه توتگزاس فرم مخصوص خودشو داره واین در حالیه که برای BS بانک فرم خودشو میده ، من چی کار کنم؟

با سلام

تاکنون کسی از موسسات مالی bank statement به زبان انگلیسی گرفته؟ آیا برای دانشگاه های اروپا معتبر است؟ همچنین اگر به عنوان مثال مبلغ 100 تومان دانشگاه از شما گواهی بخواد و شما از یک بانک 40 تومان و از بانک دیگری 60 تومان گواهی بگیرید، آیا برای دانشگاه مورد قبول است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA.Urbanism & MA.Urban Planning

سلام
    دوست عزیز شما گفتین که اگه فاند داشته باشیم نیازی به BS نیست، من فاند دارم و دانشگاه هم دقیقا جوابی به من مبنی بر اینکه BS ازم می خواد یا نه رو نمی ده. توی Declaration هم دو تا گزینه هست که اولی مربوط به BS و دومی مربوط به فاند هست. به نظر شما لازمه که من BS بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط felertishia88 نمایش پست ها
    سلام
    1- برای گرفتن BS یک روز کافیه. در نامه معمولا فقط تاریخ افتتاح حساب و مشخصاتش همراه با موجودی فعلی حساب و نرخ دلار ذکر میشه. تاجایی که بنده میدونم گردش حساب لازم نیست.
    2- فکر میکنم قوانین دانشگاهها متفاوت باشه، من 3ماه و 6 ماه شنیدم.
    3 & 4 - اگر شما فاند نداشته باشید یا فول فاند نباشید، ملزم به ارائۀ BS خواهید بود که هم باید به دانشگاه ارائه بشه و هم سفارت. اگه نامه تاریخش قدیمی نباشه میشه همون رو برای سفارت هم ارائه داد. برای دانشگاه همون قدری که ازتون خواسته با نرخ دولتی ذکر شده در نامه ارائه بدید کافیه. برای سفارت مبلغ مورد نیاز رو با نرخ دلار آزاد حساب کنید که آفیسر در روز مصاحبه بهونه ای نداشته باشه.
    به این نکته هم توجه کنید که میگن که بهتره تاریخ نامه نزدیک روز مصاحبه تون باشه.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)