صفحه 110 از 117 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط khalilisarah نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما گفتین که اگه فاند داشته باشیم نیازی به BS نیست، من فاند دارم و دانشگاه هم دقیقا جوابی به من مبنی بر اینکه BS ازم می خواد یا نه رو نمی ده. توی Declaration هم دو تا گزینه هست که اولی مربوط به BS و دومی مربوط به فاند هست. به نظر شما لازمه که من BS بگیرم؟
    درباره bs برای دانشگاه باید بگم که اگه لازم باشه به اختیار شما نمیگذارن. نامۀ I20 صادر نمیشه تا bs ارائه کنید.

Junior Member

دوستان سلام من یه سوال داشتم من برای دانشگاه bank statement از دو نفر فرستادم یکی ازپدرم که معادل 35000$ از یه موسسه اعتباری بود یکی هم از داییم که تو امریکاست همین مقدار که خواسته بودن ولی الان تو i20 فقط مال داییم اومده.میخوام ببینم این پوینت منفی حساب میشه و شانس گرفتن ویزا رو کم میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام خدمت دوستان عزیز
    راستش من میخوام برای کشورهای اروپایی مثل آلمان پذیرش بگیرم که احتمالا بدون فاند در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش میدن. میخواستم بدونم دانشگاههای این کشور گردش حساب هم میخوان یا همون موجودی کافیه؟ ی سوال دیگه هم اینکه آیا از حساب شخص دیگه ای بجز پدر و مادر(دوستان) میشه BS گرفت؟؟ اگه آره چه کار باید کرد؟؟؟ خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان

اگر من از طرح لوتوس بانک پارسیان استفاده کنم یعنی پولمو تو این حساب بزارم تا گواهی تمکن مالی بگبرم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ چون این طرح یه صندوقه که با خرید سهام سود 23 درصد هم میده . کسی تا حالا اینکارو کرده ؟

سلام دوستان
    ببخشید 110 صفحه خیلی زیاده میشه لطفا یه جمع بندی کلی ارائه کنید و بگین که مراحل گرفتن bank statement و بهترین بانک مناسب در این زمینه چی هست؟
    ایا میشه که از صندوق های اعتباری یه وام 200 میلیونی برایه 2 ساعت گرفت و باهاش از یک بانک دیگه بانک استیتمنت گرفت؟
    کلا برایه کسی که نتونه پول رو جور کنه چه راه حل دیگه ای پیشنهاد میکنین؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید 110 صفحه خیلی زیاده میشه لطفا یه جمع بندی کلی ارائه کنید و بگین که مراحل گرفتن bank statement و بهترین بانک مناسب در این زمینه چی هست؟
    ایا میشه که از صندوق های اعتباری یه وام 200 میلیونی برایه 2 ساعت گرفت و باهاش از یک بانک دیگه بانک استیتمنت گرفت؟
    کلا برایه کسی که نتونه پول رو جور کنه چه راه حل دیگه ای پیشنهاد میکنین؟
    متشکرم
    خوب این بنده خدا از نوامبر منتظره یکی نمیخواد جوابشو بده، جواب منم میشه ؛) اگه نتونم واسه اپلای bs جور کنم چی؟

با سلام.

یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    Bank Statement ای که باید به سفارت آلمان ارائه کنیم مبنی بر وجود 8000 یورو اگه از طرف حساب پدرم باشه مشکلی داره؟ و دیگه این که حتما باید ترجمه باشه یا اصل انگلیسیش هم قبوله؟
    ممنون از جوابتون پیشاپیش.

Junior Member

دوستان من یه سوالی دارم که شاید که تکراری باشه ولی ممنون میشم اگه جوابمو بدین
    دانشگاه میگه 48000 تا BS میخواد برای صادر کردن I20. سوال من اینه که اصلا در این مورد و میزان این پولی که باید توو حساب بذاریم، براشون فرقی نداره که طرف چقذ فاند دریافت کرده باشه؟ یعنی هم کسی که فاندی نگرفته و هم کسی که فول فانده هر دو باید 48000 تا رو نشون بدن؟
    قبلش معلوم نمیشه چقد فاند بهمون داده که اگه کم باشه و نیارزه که اصلا این پول رو هم نریزیم بحساب و شاید بیخیال اون دانشگاه شیم؟

سلام دوستان ببخشيد من الآن براي گرفتن bank statement بايد چکار کنم؟ببخشيد که خيلي سؤالم آماتوره...ولي دقيقا نميدذنم الان بايد هزينه مورد نياز دانشگاهمو ببرم بريزم توي يک حساب از هر بانکي؟بعد بگم بهم گواهي تمکن مالي بدين؟مدارک مورد نياز خاصي داره؟خيلي ممنون ميشم راهنمايي کنين باتشکر فراوان

Junior Member

بچه ها من اگه الان bs دانشگاهم به نام مادرم باشه و بعد bs ای که برای سفارت می برم به اسم پدرم باشه مشکلی داره؟
    اگه برای مادرم رو ببرم سفارت باید بگم پول از کجا اومده؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)