صفحه 111 از 117 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام دوستان
    آیا برای BS فقط باید پول نقد باشه؟ کسی اطلاعی داره که آیا بانکها سند و اینجور چیزا می پذیرن یا نه؟
    ممنونم

سلام دوستان تو نامه پذیرش، دانشگاه از من 2750 تا bs برای صدور i20 خواسته. به نظرتون این مقدار خیلی کم نیست؟ ظاهرا و طبق اسکایپی که قبلا با استاد داشتم قرار بود فول فاند بشم. خب اینا نمیتونن یکم فاندو بیشتر کنن یا تخمین هزینه ها رو کمتر کنن که نیازی به bs نباشه؟ در ضمن هیچ جزئیات دقیقی از میزان فاند و هزینه ها برام ارسال نشده و هر چی ایمیل میزنم جزئیات بیشتری از ریز هزینه ها (آفر) نمیفرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

سلام خدمت دوستان عزیز سوالی داشتم که مطمئن نیستم مربوط به اینجا باشه ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    من برای مستر برای دانشگاه ارواین اقدام کردم خودشون گفتن که اقا ما برای مستر ها فاند نمی دیم و من هم از این موضوع اطلاع داشتم.
    حالا ایمیلی برای من اومده که اولش نوشته :
    Your application for graduate degree study at the University of California, Irvine beginning in the Fall 2016 academic term is under review. At this stage of the review process, you are required to provide documents showing your ability to support yourself financially if admitted.

که البته ادامه هم داره و اپول مورد نیاز رو با ریز اعداد گفته و اینا.یه جایی هم اون اخر گفته.
    After we receive your proof of financial support and supplemental documents, the admissions committee will make a final review of your application. If approved for admission, you will receive an official offer of admission to the University of California, Irvine. At that time, you will be requested to complete paperwork relative to your visa documents.
    می خواستم ازتون بپرسم ایا این میشه همون BS برای دانشگاه؟ ایا این به این معنی هست که اگر من بتونم کفایت مالی رو اثبات کنم پذیرش رو بهم میدن؟ ممنون میشم اگر دوستانی که تجربه مشابه دارن راهنمایی بفرمایند.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط khabalu نمایش پست ها
    سلام دوستان تو نامه پذیرش، دانشگاه از من 2750 تا bs برای صدور i20 خواسته. به نظرتون این مقدار خیلی کم نیست؟ ظاهرا و طبق اسکایپی که قبلا با استاد داشتم قرار بود فول فاند بشم. خب اینا نمیتونن یکم فاندو بیشتر کنن یا تخمین هزینه ها رو کمتر کنن که نیازی به bs نباشه؟ در ضمن هیچ جزئیات دقیقی از میزان فاند و هزینه ها برام ارسال نشده و هر چی ایمیل میزنم جزئیات بیشتری از ریز هزینه ها (آفر) نمیفرستن.
    سلام، تبریک میگم. منم وضعیتی مشابه شما دارم منتها من فاندم مشخصه. دپارتمان گفته ۱۰۰۰ دلار BS نشون بده!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان..من برای دکترا پذیرش گرفتم از IIT اما ازم خواستن که financial support document بفرستم که I-20 برام صادر بشه... در واقع fanincial support کسریه مدارکه توی سایتشون و گفته:

You have been recommended for admission. Please upload your financial support documents. Information regarding funding will be in your official admission letter.

الان بنظر شما منظورش اینه که وضعیت فاندم بعد از فرستادن مدارک financial مشخص میشه یا فاند ندادن؟! اصلا امکانش هست با خواستن financial document بعد فاند بدن؟؟

مچکرم

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

سلام من فاند ندارم و دارم برای مستر میرم حساب ام به نام خودم هست و قصد دارم به اندازه I20 که حدودا 35.000 تا است Bank Statement بنام خودم ببرم ولی از اونجایی که فکرمیکنم ممکنه شک کنند که من این پول رو چطوری جمع کردم تو 9 سال سابقه کاریم می خوام حسابم را بنام خودم و پدرم ببرم نمیدونم باید حساب جدید باز کنم؟ یا نه با همون حساب فعلی میشه؟ و اینکه اگر حساب جدید باز کنیم که گردش حساب نخواهد داشت تا وقت سقارت ام که 3 هفته آینده در دبی است. مبشه راهنمایی کنید من رو؟ و سوال دیگه اینکه یادم نمیاد که توفروم DS160 سوال کرده بودند که خودمونه ساپورت می کنیم یا پدرومادر ساپورت می کنند؟ اگر چنین چیزی بوده باشه من گفتم که خودم ساپورت می کنم

Junior Member

سلام دوستان ، میتونید راهنمایی کنید منظور از برای دانشگاه تقریبا چه مدت زمان قبلتر قابل قبول هست ؟recent BS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

سلام دوستان، سوالم انگار در بالا متنش جا به جا شده منظورم این بود که نامه تمکن مالی که به دانشگاه میفرستیم میتونه برای چند ماه قبل باشه مثلن 4-5 ماه قبلتر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT-GRE_Quant mentor

سلام
    من پذیرش بدون فاند دارم و برای اینکه I20 رو داشته باشم 40k$ BS می‌خوام.
    در واقع چون من پولش رو ندارم اصلا نیت ندارم بدون فاند برم اما می‌خوام این i20 رو داشته باشم.
    خلاصه کسی مثل من که 40k$ پول نداره چه طوری می‌تونه همچین BS‌ داشته باشه؟ یعنی یه جورایی یه trick یا همچین چیزی هست؟

Junior Member

با سلام دوستان
    يه سوال: همسر من براي MBA دانشگاه تگزاس پذيرش گرفته، مقدار RA هنوز مشخص نيس، براي BS اگه بخوايم اقدام كنيم به چه صورت بايد باشه براي من هم كه f2 ميخوام بگيرم بايد جداگانه باشه؟ ميشه راهنمايي كنين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)