صفحه 112 از 117 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام دوستان. دانشگاه از من 18k BS خواسته. یه حساب داریم که 23k میتونه نشون بده. به نظرتون زیاد نسیت اختلافش؟ سفارت گیر نمیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSCe in QIAU

سلام دوستان
    من احتیاج به BSدارم که میخوام از حساب پدرم بگیرم.
    سوالم اینه که ، چند روز پیش مبلغ 20K به مدت چند روز تو حسابش بود و الان برداشت کرده ونیست.
    میتونم برم بانک و بگم که تاریخ اون موقع رو برام بزنه و bs رو صادر کنه؟ یا درخواست باید زمانی داده بشه که پول تو حسابه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmaniali نمایش پست ها
    سلام من فاند ندارم و دارم برای مستر میرم حساب ام به نام خودم هست و قصد دارم به اندازه I20 که حدودا 35.000 تا است Bank Statement بنام خودم ببرم ولی از اونجایی که فکرمیکنم ممکنه شک کنند که من این پول رو چطوری جمع کردم تو 9 سال سابقه کاریم می خوام حسابم را بنام خودم و پدرم ببرم نمیدونم باید حساب جدید باز کنم؟ یا نه با همون حساب فعلی میشه؟ و اینکه اگر حساب جدید باز کنیم که گردش حساب نخواهد داشت تا وقت سقارت ام که 3 هفته آینده در دبی است. مبشه راهنمایی کنید من رو؟ و سوال دیگه اینکه یادم نمیاد که توفروم DS160 سوال کرده بودند که خودمونه ساپورت می کنیم یا پدرومادر ساپورت می کنند؟ اگر چنین چیزی بوده باشه من گفتم که خودم ساپورت می کنم
    به نظرم میتونید حساب فعلی رو به صورت مشترک با پدرتون در بیارید و بعد از 24 ساعت BS رو از بانک دریافت کنید، چون جزئیات تغییرات اینچنینی معمولا نشون داده نمیشه. تو سفارت هم میتونید بگید که چون حساب مشترک بوده اسم خودتونو نوشتید ولی در حقیقت این پول متعلق به پدرتونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrhanieh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من احتیاج به BSدارم که میخوام از حساب پدرم بگیرم.
    سوالم اینه که ، چند روز پیش مبلغ 20K به مدت چند روز تو حسابش بود و الان برداشت کرده ونیست.
    میتونم برم بانک و بگم که تاریخ اون موقع رو برام بزنه و bs رو صادر کنه؟ یا درخواست باید زمانی داده بشه که پول تو حسابه؟
    حتی اکر 24 تا 72 ساعت پول تو حسابتون باشه کافیه، ولی فکر نمیکنم بانک این شرایط رو قبول کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

سلام
    من به BSای به مبلغ 34000 تا احتیاج داشتم و این پول در دو حساب مختلف بود.ی در نتیجه یکی رو امروز (چهارشنبه) دریافت کردم و دومی چون موسسه اعتباری بود گفت طول می کشه و تا شنبه حاضر میشه. به نظرتون اشکالی داره که دو تا BS با اختلاف سه روز از هم صادر شده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان BS برای سفارت گردش چند ماهه حساب هم لازم داره یا فقط اینکه یه روز پول تو حساب باشه کافیه؟

Junior Member

سلام
    فقط خواستم تجربه م رو در این زمینه به اشتراک بذارم. من توی سه تا بانک حساب دارم و از هر سه روال رو پرسیدم:
    1- بانک پاسارگاد: بلافاصله خود شعبه به زبان انگلیسی صادر می کنه و هم موجودی رو به ریال می نویسه و هم به دلار. همون لحظه هم میده ولی باید یک روز از واریز پول گذشته باشه.
    2- بانک ملت: همون شعبه بلافاصله میده اما آخرین گردش حساب و یا کل گردش حساب امروز رو چاپ می کنه.
    3- بانک آینده: موجودی حساب رو گویا میزنه اما باید بره امور بین المللشون تایید بشه و با پست برگرده که یکی دو روزی وقت می گیره.

نکته: من از پاسارگاد گرفتم اما این بانک فقط تا دو بار در ماه اجازه صدور این مدرک رو میده و اگر دوباره بخواهید باید درخواست کتبی بزنید و بره اداره بالاسری تایید بشه که دو سه روزی طول می کشه.
    نکته: نوع حساب من توی بانک، کوتاه مدت بود که به انگلیسی نوشتند Short-Term Deposit و دانشگاه برای صدور I-20 از من ایراد گرفت. گفت این یعنی حساب موقت و حالا باید یا دوباره با یه حساب دیگه بگیری و یا بانک باید نامه ای بده که این موضوع رو توضیح بده. منم با مشورت رییس بانک، یه حساب پس انداز باز کردم و دوباره از این حساب جدید گواهی گرفتم.
    چه كسم من چه كسم من كه بسي وسوسه مندم<br />گه از این سوي كشندم گه ازآن سوي كشندم<br />نفسي آتش سوزان نفسي سيل گريزان<br />زچه اصلم ز چه فصلم به چه بازار خرندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه تهران

سلام دوستان
    می خواستم برای مقطع ارشد آلمان اقدام کنم .مهمترین قسمت پروسه برای من قسمت مالی هست .چه مقدار برای تضمین مالی باید به سفارت ارایه داد؟ برای پرینت حساب مالی میشه حساب مشترک با اعضای درجه یک خوانواده باشه مثلا با مادر یانه؟ در ضمن حساب باید گردش هم داشته باشه یا اینکه مثلا 50 میلیون تو حساب به مدت 6 ماه باشه کافیه؟
    با تشکر از شما

سلام، دوستان بانک صادرات برای bank statement خوبه؟؟ شنیدم جز بانک های تحریمی آمریکا هست، آیا مشکلی ایجاد میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

سلام بر تمامی عزیران.
    دانشگاه مانده 34000 دلاری خواسته (ممکنه ترم اول یا دوم TA بدن اما معلوم نیست). من 33 سالمه و دو سه سال کار کردم اما کارم بیمه رد نشده یعنی کارم تحلیل اماری پایان نامه ها و مقالات بوده که عملا جایی سابقه کار نمیتونم نشان بدم. پدرم فوت کرده و مادرم حانه داره. من حدود 20000 دلار توی بانک رسالت با وامی که میخوان بهم بدن دارم (الان 50 میلیون خودم دارم). حالا سوالتم اینهاست
    1) ایا bsرو به حساب خودم نشون بدم یا مشترک با مادر و یا فقط مادر؟
    2) ایا دانشگاه و یا سفارت میتونه چک کنه و ایا چک میکنه حساب را؟ چون ممکنه مانده حساب بگیرم و باقی که از دوستام گرفتم باید بهشون بدم. اونوقت شک نمیکنه دانشگاه یا سفارت و خودشون چک نمیکنن ببنن خالیه مثلا؟
    3) به نظرتون تو حسابی که مادر پس انداز دارن پول رو بریزیم یا حساب دیگه باز کنیم؟ تو حسابی که مادر داره چون قبلا افتتاح شده منطقی تره اما ممکنه نتونیم به زودی پرش کنیم چون یک دوستم تو بانک کشاورزی (بانکی که قرار جدیذ حساب باز کنیم) هست که میتونه سی تومن بریزه و برداشت کنه. سوالم اینه زودتر مانده نشون بدم در یک حساب جدید بهتره یا دیرتر اما حسابی که قبلا بازشده؟
    4) سوال بعدی اینه که حساب سپرده باز کنم یا کوتاه مدت؟ چون میخوام پول رو بعد مانده گیری بردارم بزارم توی یک حساب کوتاه مدت روز شمار که بتونم با سودش قسط 20 تومن وام را بدم. اگه سپرده بزارم ممکنه چک کنن و نباشه اما تو کوتاه مدت میتونم نگه دارم و سی تومن دیگه هم تا شهریور بریزم توش و هر لحظه چک کنن مانده حداقل 70 میلیون داشته باشه.
    ممنون میشم جواب بدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)