صفحه 113 از 117 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام. دانشگاه از من bs به مبلغ 500 دلار خواسته!!!
    از طرفی دوستان پیشنهاد دادن برابر 3-7 هزار دلار برای سفارت bs ببریم.
    الان گرفتن bs به حساب خودم و به مبلغ حدود 8 هزار دلار مشکل ساز میشه؟؟؟؟؟

سلام دوستان

واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه چون داره دیوانه میشم!

من May 19th دبی برای ویزا F-1 وقت سفارت دارم. مشکل من نامه تمکنه:

اسپانسر من صاحب شرکت عمرانیه که پدرم واسش 11 سال کار کرده(صاحب شرکت و پدرم رفیقن). خودم و خانواده م بضاعت ساپورت مالی رو نداریم و وقتی صاحب شرکت دید که فوق قبول شدم داوطلبانه اعلام کرد کرد ساپورت مالیم میکنه. نامه تمکن به اسمه منه(هزینه سالانه: 30000 و من 40000 تو نامه تمکن دارم.)

من دلیل ساپورت مالی رو میخوام بگم: میگم صاحب کار پدرم ساپورتم میکنه و در عوض، بعد از فارغ التحصیلی برای حداقل 5 سال واسه ایشون کار خواهم کرد. من مدیریت پروژه خواهم خوند و این آقا کار ساختمانی، کشاورزی، پرورش ماهی، خاکبرداری و خاکریزی انجام میده که این همه تنوع برای یک مدیر پروژه فوق العاده ست!(یک تابستون پیشش کمک نقشه بردار بودم. جاب افر هم ازش دارم)

یک نکته: از دانشگاهم برای ترم اول 2500 دلار و یک assistantship برای ترم دوم که شامل tuition fee waiver and 475$ monthly stipend هست دارم. اینها توی I-20 نیستن و استاد یک نامه واسشون بهم داده.

سوالاتم:
    1. ریجکت خواهم شد با این اوصاف؟(چون خانواده نیست و پولش تو حساب منه؟)
    2. چون کمک مالی دانشگاه تو i-20 نوشته نشده همون 40000 دلار رو ببرم سفارت درسته؟

مرسی

Junior Member

درود دوستان،
    من بانک استیتمنتم رو توی حساب خودم گذاشتم برای دانشگاه ولی چون از خانواده گرفتم، میخوام بدونم برای سفارت گیر نمیدن که چرا تو حساب خودت هست اگر parents داره حمایتت میکنه؟ و فکر کنن خودم کار کردم و دارم دروغ میگم؟؟ ممنون میشم جواب بدین چون آخر هفته وقت سفارت دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

سلام میدونید بانک استیتمنت تاریخ انقضا داره ؟ الان مبلغ خوبی تو حساب هست که تا چند وقت دیگه به ملک تبدیل میشه میتونم الان bank statement بگیرم ؟ اصلا فایده ای داره بیشتر از از 70000 تا اینا باشه ؟
    با مبلغ بالا bankstatement نمیگن شکا فاند می خوای چیکار ؟ تو گرفتن کمک هزینه و اینا تاثیری نمیگزاره ؟
    ویرایش توسط hmdz : May 13th, 2016 در ساعت 10:02 PM

Senior Member

دوستان من اسم فامیلم یه دونه حرف "ی" داره که من تو فرم DS با "i" نوشتم اما توی BS فامیل پدرم رو با "y" نوشتن...باید بدم دوباره بنویسنش؟! توضیح بدم قبول میکنه آفیسر؟ (پدرم پاسپورت نداره)

Senior Member

دوستان میشه یه نفر لطف کنه یه نمونه BS که تو ایران میدن رو اینجا بزاره؟...من از بانک تجارت گرفتم صد تا عدد و رقمه اصلا معلوم نیست چی به چیه...به دلارم تبدیلش نکرده :-(

Senior Member

من این متنو روی اینترنت پیدا کردم...این بانکه که پدرم اونجا حساب داره ماشالا خیلی پرت تشریف دارن....این متن مناسبه برای BS؟ خواهش میکنم ایییین همه آدم BS گرفتن یه نفر جواب منو بده:نوشته شده داخل سربرگ بانک

This is to certify that Mr.XXXXX has been a customer of XXXX Bank for ….. years. He has satisfactory maintained their accounts. He has currently has a balance of ………………………… …..Rials in saving account number……………………………………

This letter has been issued in the request of Mr. XXXXXX for the purpose of supporting the educational and living expenses for his son, Mr. XXXXXX in the United States.
    مهر بانک و امضای رییس شعبه.
    ویرایش توسط SayeRoshan : May 14th, 2016 در ساعت 06:41 PM دلیل: اشتباه نوشته شده است.

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه تاریخ BS تاچند وقت معتبره؟به تاریخ شم گیر میده سفارت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

ییادم نیست کجا ولی خوندم ۶ ماه به نظرم

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام.... من بیشتر صفحات این فروم رو خوندم و بیشتر اطلاعات درباره بانک ها بود.... سوال من اینه که ایا در صورت درخواست فول فاند و یا پذیرش با فول فاند بازم هم به bank statement نیاز هست؟؟ و یا این مدرک برای افرادی هست که هزینه های دانشگاه رو خودشون میخوان بپردازن؟؟... و اگر با وجود فول فاند باز هم نیاز به این مدرک باشه، مقدار مناسب رای اون چقدر میتونه باشه؟؟...ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)