صفحه 114 از 117 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام.... من بیشتر صفحات این فروم رو خوندم و بیشتر اطلاعات درباره بانک ها بود.... سوال من اینه که ایا در صورت درخواست فول فاند و یا پذیرش با فول فاند بازم هم به bank statement نیاز هست؟؟ و یا این مدرک برای افرادی هست که هزینه های دانشگاه رو خودشون میخوان بپردازن؟؟... و اگر با وجود فول فاند باز هم نیاز به این مدرک باشه، مقدار مناسب رای اون چقدر میتونه باشه؟؟...ممنون
    بنظرم دقیق نخوندید چون جواب سوالاتون بارها تکرار شده.
    1-بهتره که داشته باشید بخصوص اگر متاهل باشید
    2- بین 5 تا 10k خوبه بستگی به ایالت و شهری که میرید داره
    3- احتمال هر دو حالت که افیسر ازتون بخواد و یا نخواد هست. (در اکثر کیس های فول فاند آفیسر بانک استیتمنت نمیخواد)

سلام

قراره مادر همسرم من رو ساپورت مالی کنه (BS از حساب بانکی ایشون هست). حالا من سوالم اینه که همون BS کافیه یا باید نامه ای چیزی هم باهاش بدم؟ آگه آره، چه نامه ای؟

ممنون
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

سلام بچه ها

آقا اگه امکان داره من راهنمایی کنید
    من سفارت بودم چند روز پیش، برای بانک استیتمت چند ماه پیش پول قرض کرده بودم برای چند ساعت که فقط موجودی بگیرم و ببرم سفارت . چند روز پیش تو دبی خانوم افیسر گفت که گردش مالی 6 ماه گذشته تو برای بفرست.
    حالا من موندم چی کار کنم میشه یه راهنمایی کنید من رو.

سلام دوستان. دانشگاه به بنک استیتمنت من گیر داده. و میگه.

Verify that funds are available from checking/draft, savings, or certificate of deposits accounts ONLY. Certificate of deposit accounts must mature by the program start date of your initial term at MIT in order to be considered. All funding from these accounts must be readily available.
    منظورشون اینه من برم به بانک بگم بزنه که این پول از تاریخ شروع دوره در دسترسه؟ خب اخه حساب کوتاه در دسترسه دیگه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

آیا کسی از بانک دی ریز حساب گرفته تا حالا ؟

Junior Member

سلام
    دوستان من financial bank statement رو 6 ماه پیش به نام یکی از برادرام و به مبلغ 30000 دلار ، کمی بیش از آنچه در I-20 نوشته ، تهیه کردم منتها الان که میخوام برم سفارت آمریکا تو دبی، میخوام ببینم چون تا وقتی برم کمی بیش از 6 ماه از تاریخش میگذره ، اشکال داره؟ باید در پی صادر کردن یکی دیگه باشم؟ و اینکه آیا هر چی مبلغ توی نامه بیشتر از I-20 باشه،موثرتره برای ویزا دادن؟ و دیگه اینکه نشون دادن توانایی مالی supporter ام لازمه یا نه؟ یعنی مثلا سند ملکی و...
    ممنون میشم هر چه زودتر جواب بدید که اگه لازمه ، من یه financial state دیگه به هر نحوی جور کنم.در ضمن من فاند نیستم.
    پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

Junior Member

سلام
    دوستان من financial bank statement رو 6 ماه پیش به نام یکی از برادرام و به مبلغ 30000 دلار ، کمی بیش از آنچه در I-20 نوشته ، تهیه کردم منتها الان که میخوام برم سفارت آمریکا تو دبی، میخوام ببینم چون تا وقتی برم کمی بیش از 6 ماه از تاریخش میگذره ، اشکال داره؟ باید در پی صادر کردن یکی دیگه باشم؟ و اینکه آیا هر چی مبلغ توی نامه بیشتر از I-20 باشه،موثرتره برای ویزا دادن؟ و دیگه اینکه نشون دادن توانایی مالی supporter ام لازمه یا نه؟ یعنی مثلا سند ملکی و...
    ممنون میشم هر چه زودتر جواب بدید که اگه لازمه ، من یه financial state دیگه به هر نحوی جور کنم.در ضمن من فاند نیستم.
    پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniana نمایش پست ها
    درود دوستان،
    من بانک استیتمنتم رو توی حساب خودم گذاشتم برای دانشگاه ولی چون از خانواده گرفتم، میخوام بدونم برای سفارت گیر نمیدن که چرا تو حساب خودت هست اگر parents داره حمایتت میکنه؟ و فکر کنن خودم کار کردم و دارم دروغ میگم؟؟ ممنون میشم جواب بدین چون آخر هفته وقت سفارت دارم.
    آره ممکنه گیر بدن و به این دلیل reject تون کنند . باید همه چیز با هم consistent هماهنگ باشه. اگه تو i-20 به نام parents ، پیشنهاد میکنم یه financial bank به نام یکی از اعضای خانواده جور کنید تا با خیال راحتتری برید.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    شما توی آمریکا دانشگاهایی رو سراغ دارید که واسه پروسه اپلای Bank statement لازم نداشته باشن؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من دارم واسه دانشگاه دالهوسی کانادا در مقطع دکتری اقدام میکنم به قسمت اپلای رسیدم
    الان یه قسمتی توش داره که میگه باید نامه از بانک داشته باشی واسه ساپورت مالی
    میخواستم ببینم کسی میدونه من باید الان چیکار کنم؟
    آخه نزده که باید مقدار ضمانت چقد باشه
    من الان مدارکم آماده پست کردن شده فقط گیر این مدرک بانکی هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)