صفحه 13 از 117 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : کپی کردن bank statement?

سلام. به نظر من هم اصل بگیر. برای من تو فرمی که از دانشگاه اومده بود (و bank statement رو خواسته بود) گفته بود که وقتی می گیرم، در جا سه نسخه بگیرم. چون یکی برای سفارت لازمه و یکی هم برای یه جای دیگه که یادم نیست (یه چیزی مثل ورود به آمریکا بود).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : bank statement - بانکش یا نوع حسابش مهمه؟

دوست عزیز
    منم می خواستم از بانک مسکن bank statement بگیرم . می خواستم بپرسم منظورتون از یه نامه از شعبه گرفتن چیه چون یک زمان که از بانک ملی می خواستم بگیرم گفتن که باید یک print از حسابتون بگیرید. شما چکار کردید؟ منظورم اینه که مضمون نامتون چی بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : bank statement - بانکش یا نوع حسابش مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jafari
    دوست عزیز
    منم می خواستم از بانک مسکن bank statement بگیرم . می خواستم بپرسم منظورتون از یه نامه از شعبه گرفتن چیه چون یک زمان که از بانک ملی می خواستم بگیرم گفتن که باید یک print از حسابتون بگیرید. شما چکار کردید؟ منظورم اینه که مضمون نامتون چی بود؟
    خیلی ساده است. میری شعبه یه نامه خطاب به رئیس شعبه می نویسی که موجودی حساب رو به لاتین می خوای. اونا هم با یه سری تشریفات یه نامه می دن دستت ببری اداره مرکزی - امور بین الملل که بقیهش رو اونجا برات توضیح میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای فول فاند ها

سلام
    میشه حساب بانکی به اسم کسی غیر از اعضای خانواده باشه؟ مثلا دوست خانوادگی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement

سلام دوستان
    منم یک سوال داشتم .آیا میشه از دو تا بانک و دو حساب بانک استیتمنت رو تهیه کرد مثلا 10 میلیون از یه حساب تو بانک ملی و مثلا 5 میلیون تو بانک مسکن؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : Bank Statement

سلام،

چرا نشه؟ دلیلی نداره که قبول نکن.

البته بگم بهتون در اکثر موارد حتی BANK STATEMENT شما در مصاحبه ویزا دیده نمی شه. منکه کسی را نمی شناسم ازش خواسته باشنم.

به نظر من انقدر حساسیت نشون ندین. اگه من جای شما باشم، از دو تاشم می گیرم.

موفق باشید
    If you wish it, It is no dream

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض کدوم بانک تاریخ افتتاح حساب در bank statement نمینویسه؟

سلام
    کسی تا بحال تو تهران از بانکی شده که bank statement بگیره و توش تاریخ افتتاح حساب رو ننوشته باشن؟
    لطفا بانک و شعبه ای رو معرفی کنید که نه تاریخ افتتاح حساب رو بنویسه و نه مبلغ حساب در گردش و این چیزا. میخوام فقط آخرین موجودی نوشته بشه.
    من قبلا از پارسیان گرفتم که تاریخ افتتاح حساب رو نوشته بود و نمیخوام اینطوری باشه.
    ممنون
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض پاسخ : کدوم بانک تاریخ افتتاح حساب در bank statement نمینویسه؟

به نظر من هر چی که شما بگید اونها می نویسند، منظورم از قبیل تاریخ افتتاح حساب و ... ، آیا قبل از اینکه برای شما به انگلیسی صادر کنه بهش گفتی که تاریخ رو ننویسه؟
    من خودم از بانک تجارت گرفتم، بعد بردم واحد ارزی اون و اون ها صادر کردند. البته من چیزی بهشون نگفتم و اونها هم تاریخ افتتاح حساب رو ننوشته بودند ولی گردش حساب و موجودی رو داشت البته یک سری دیگه ازشون خواستم فقط موجودی حساب رو بنویسند که انجام دادند.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بله من بهشون گفتم و خیلی هم اصرار کردم ننویسن ولی گفتن این فرمتی هست که ما داریم و باید هم نوشته بشه.
    شما از کدوم شعبه ارزی گرفتی؟ به شعبه ارزی گفتی حساب در گردش رو ننویسه یا به شعبه ای که ازش گواهی تمکن مالی گرفتی؟
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

من از پارسيان شعبه تختي گرفتم و نوشت توش.همونجور كه وحيد گفت به خاطره فرمت استانداردشون بود.تازه اين تمكن مالي بانك پارسيان اصلا قيافه جالبي نداره.خيلي هم سادس.توصيه نامه هايه من خيلي ابهت داشتن تا اين نامه بانك.مهره بانكشم هم دره پيتيه يه مستطيله زشت.قبول دارين حرفمو؟؟؟. فكر مي كردم نامه بانك يه ابهتي داشته باشه ولي نداشت. يادمه پارسال بچه ها مي گفتن دوبي bank statement هاي ايرانو قبول نكرده گفته بود بعضيها جعل كردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)