صفحه 17 از 117 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement فقط در این تاپیک

من از بانک پاسارگاد در مورد bank statement سوال کردم، گفتن پولت باید لااقل یک دو هفته اینجا بمونه و از این صحبتا، کسی بوده همچین چیزی بهش گفته باشن؟

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    من از بانک پاسارگاد در مورد bank statement سوال کردم، گفتن پولت باید لااقل یک دو هفته اینجا بمونه و از این صحبتا، کسی بوده همچین چیزی بهش گفته باشن؟
    بانک پاسارگاد رو نمیدونم، اما بانک های دیگر که بچه ها پول گذاشتن از قبیل تجارت، ملی، پارسیان و سامان یک چنین مسئله ای نیست و شما میتونی فردای اون روزی که گردش حساب گرفتی پولت رو بکشی بیرون.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Junior Member

سلام.
    خوبين؟

مي‌خواستم بدونم ميشه يه دونه اظهار نامه از بانك گرفت كه در اون هم گردش رو نوشته باشه و هم موجودي حساب رو؟

در ضمن، منظور از گردش مالي همان ميانگين (معدل) حساب هست؟

من اظهار نامة مالي از بانك صادرات گرفتم. اما فارسي هست. اگر بيارم تهران ببرم شعبة مركزي بانك صادرات (كه نمي‌دونم كجاست) بهم فرم انگليسي ميدند؟

خيلي ممنون.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

دوستان اگر کسی از بانک اقتصاد نوین Bank Statement گرفته لطفاً در مورد جزئیات توضیح بده. متشکرم.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    دوستان اگر کسی از بانک اقتصاد نوین Bank Statement گرفته لطفاً در مورد جزئیات توضیح بده. متشکرم.
    فرم مشخصی ندارند. یک کاغذ می دن توی شعبه و می گن درخواستت رو بنویس. نرخ ارز و متوسط موجودی حساب یا گردش رو هم نمی زنند (البته خود شعبه می تونه برای دوره زمانی که شما مشخص می کنید یک پرینت از جزئیات گردش های حسابتون که توش متوسط موجودی در طول دوره هم ذکر می شه بگیره و مهر کنه و همانجا بده بهتون).
    3 روز کاری هم طول می کشه تا گواهی آمده بشه و از همون شعبه هم تحویل می گیرید.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

من از بانک ملت گرفتم.گفتن فرمت خاص داره و گردش حساب 3 ماهه رو هم نوشتن.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Member
    رشته و دانشگاه

فرم مشخصی ندارند. یک کاغذ می دن توی شعبه و می گن درخواستت رو بنویس. نرخ ارز و متوسط موجودی حساب یا گردش رو هم نمی زنند (البته خود شعبه می تونه برای دوره زمانی که شما مشخص می کنید یک پرینت از جزئیات گردش های حسابتون که توش متوسط موجودی در طول دوره هم ذکر می شه بگیره و مهر کنه و همانجا بده بهتون).
    3 روز کاری هم طول می کشه تا گواهی آمده بشه و از همون شعبه هم تحویل می گیرید.
    من با یک روز تاخیر (یعنی 4 روز کاری) رفتم برای گرفتن گواهی اما بعد از یک ساعت و ربع معطلی توی شعبه فهمیدم که گواهی هنوز برای شعبه ارسال نشده. گفتند اگه عجله داری برو ساختمان مرکزی (بلوار اسفدیار) طبقه 8 اداره بین الملل خودت بگیر. منم رفتم و تازه خانمه گفت بشین و تازه چاپش کرد و مهر و امضاء و داد دستم. نتیجه اینکه با بی نظمی که من از این بانک دیدم حسابم رو اونجا خواهم بست. بهتره به بانکهای دیگه فکر کنید.

دوستان در BS که از پارسیان گرفتم مقدار موجودیم به ریال نوشته شده و در زیرش قیمت دلار آمریکا در امروز در مقایسه با ریال. حالا مشکلی نیست که موجودی من رو به دلار تبدیل نکرده و ننوشته؟؟
    ممنون

فکر کنم با یک ضرب و تقسیم ساده قابل تبدیله و مشکلی نداره. زیاد سخت نگیر
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان در BS که از پارسیان گرفتم مقدار موجودیم به ریال نوشته شده و در زیرش قیمت دلار آمریکا در امروز در مقایسه با ریال. حالا مشکلی نیست که موجودی من رو به دلار تبدیل نکرده و ننوشته؟؟
    ممنون
    نگران نباشید. من هم از پارسیان داشتم و همین طور بود
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)