صفحه 18 از 117 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement فقط در این تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان در BS که از پارسیان گرفتم مقدار موجودیم به ریال نوشته شده و در زیرش قیمت دلار آمریکا در امروز در مقایسه با ریال. حالا مشکلی نیست که موجودی من رو به دلار تبدیل نکرده و ننوشته؟؟
    ممنون
    اصلا مهم نیست
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement فقط در این تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    دوستان در BS که از پارسیان گرفتم مقدار موجودیم به ریال نوشته شده و در زیرش قیمت دلار آمریکا در امروز در مقایسه با ریال. حالا مشکلی نیست که موجودی من رو به دلار تبدیل نکرده و ننوشته؟؟
    ممنون
    مال بانک ملی هم همینطوره، منم همه جا از همون استفاده کردم مشکلی پیش نیومد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]دوستان دقت کنید این تاپیک در قسمت گرفتن پذیرش از دانشگاهها ایجاد شده و تنها به سوالات مرتبط با bank statement به عنوان یکی از مدارک مورد نیاز برای گرفتن پذیرش اختصاص دارد. لذا سوالات خود در رابطه با BS برای سفارت و امثال آن را در تاپیک های مرتبط مطرح نمایید در غیر این صورت سوال شما متاسفانه حذف خواهد شد.[/size][/size][/size]

Junior Member

امیدوارم سوالم تکراری نباشه و مربوط به تاپیک باشه راستش هرچی گشتم جایی جوابش رو پیدا نکردم. دانشگاه من توی اروپا ازم Bank statement خواسته توی فرم اولیه ثبت نام من در جواب سوال "هزینه تحصیل خود را چگونه میدهید" نوشته بودم : پدرم و خودم. من حساب بانکی خودم به اندازه نصف میزان مورد نیاز توش پول هست. ولی حساب پدرم خب خیلی بیشتز از اون اندازه توش پول داره. حالا توی مدارکی که باید پست کنم نوشته یا bank ststement رو بفرست یا از کسی که تور میخواد ساپورت مالی کنه نامه بفرست. من میخوام bank statement پدرم رو بفرستم به اضافه یه نامه به مهر امضای پدرم که توش نوشته هزینه تحصیل منو تقبل میکنه به نظر شما این نامه لازمه؟ بعد هم به نظرتون از حساب بانکی خودم هم که باندازه کافی توش پول نیست statement بگیرم؟! می دونم خیلی زیاد شد سوالهام! ولی یه کم عجله دارم برای فرستادنش اگه کمکم کنید ممنون میشم.
    یک کار دیگه ای هم که می تونم بکنم اینه که مقدار پولی رو که کم دارم از حساب پدرم به حساب خودم منتقل کنم ولی می ترسم اگه این کار رو بکنم بعدا همون یه کم کورسوی امید شانس گرفتن فاند رو هم از دست بدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCD

سلام. من هم چند تا سوال داشتم ممنون می شم یکی جواب بده (خیلی برام مهمه)

1. پدر من از لحاظ مالی من رو support می کنه. دیروز رفت بانک پارسیان و یک نامه انگلیسی گرفت که تو حسابش اون مبلغی رو که دانشگاه مد نظرش هست رو داره (حدود 30 هزار دلار). حالا سوال اینجا است که لازم نیست که این پول تو حساب من باشه. تو حساب پدرم که حامی مالی من هست باشه کافیه دیگه ؟

2. توی قسمتی از فرم مربوط به دانشگاه نوشته که حامی مالی شما برای سال اول شما چقدر می تواند خرج کند. اونجوری که با پدرم صحبت کردم به من گفت که می تونه برای سال اول فقط 20 هزار دلار به من بده. این مساله مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ منظورم اینه که از طرفی پدرم تایید کرده که 30 هزار دلار تو حسابش هست و تاییدیه بانک رو هم گرفته ولی در برگه دانشگاه نوشته که فقط می تونه 20 هزار دلار رو در سال اول تامین کنه ؟

3. مهم ترین سوالم اینه که اغلب هدف از این نامه دانشگاه انه که دانشگاه اطمینان حاصل کنه که اون فرد پول لازم برای تحصیل 1 سالش رو داره. خوب اینجوری دانشگاه می گه که این طرف پول داره بهش فاند نمی دم ! واقعا اینجوریه ؟ من می خوام از همین جا فاند بگریم. نمی خوام دانشگاه خیال کنه که هزینه 1 سال رو دارم !

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Eager
    سلام. من هم چند تا سوال داشتم ممنون می شم یکی جواب بده (خیلی برام مهمه)

1. پدر من از لحاظ مالی من رو support می کنه. دیروز رفت بانک پارسیان و یک نامه انگلیسی گرفت که تو حسابش اون مبلغی رو که دانشگاه مد نظرش هست رو داره (حدود 30 هزار دلار). حالا سوال اینجا است که لازم نیست که این پول تو حساب من باشه. تو حساب پدرم که حامی مالی من هست باشه کافیه دیگه ؟

2. توی قسمتی از فرم مربوط به دانشگاه نوشته که حامی مالی شما برای سال اول شما چقدر می تواند خرج کند. اونجوری که با پدرم صحبت کردم به من گفت که می تونه برای سال اول فقط 20 هزار دلار به من بده. این مساله مشکلی ایجاد نمی کنه ؟ منظورم اینه که از طرفی پدرم تایید کرده که 30 هزار دلار تو حسابش هست و تاییدیه بانک رو هم گرفته ولی در برگه دانشگاه نوشته که فقط می تونه 20 هزار دلار رو در سال اول تامین کنه ؟

3. مهم ترین سوالم اینه که اغلب هدف از این نامه دانشگاه انه که دانشگاه اطمینان حاصل کنه که اون فرد پول لازم برای تحصیل 1 سالش رو داره. خوب اینجوری دانشگاه می گه که این طرف پول داره بهش فاند نمی دم ! واقعا اینجوریه ؟ من می خوام از همین جا فاند بگریم. نمی خوام دانشگاه خیال کنه که هزینه 1 سال رو دارم !
    معمولا توی فرم‌ای دانشگاه یه جایی‌ هست که باید پدر شما به عنوان حامی‌ مالی‌ امضا کنه.

۲) شما باید نشون بعدی که هزینه تحصیل رو داری. همون طور که گفتی‌ اگه هزینه ۳۰۰۰۰$ باشه و اگه تنها منبع مالی شما پدرته، ایشون باید تمام هزینه رو تقبل کنه وگر نه دانشگاه قبول نمی‌کنه.

۳) فاند هیچ ارتباطی‌ به وضع مالی‌ نداره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

بعضی از این دانشگاه های آمریکا یک فرمی به نامdecalaration of financial دارند میشه بگید منظور از پر کردن این فرم چیه؟اگر بگم بر فرض توی حساب شخصی ام فلان قدر پوله آیا اونا منو واسه سال اول هم fund نمی دن؟ اگر کسی رو نداشته باشم که این پول رو واسم به حساب بریزهف یعنی این مدرکی که اونا می خوان رو ندارم، اونوقت اونا مدارکمو بررسی نمی کنن؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه متن نامه که از طرف پدر مثلا هست چطور باید باشه .اگه نمونه دارید بذارید ممنون.
    If you fail to paln,you plan to fail

سلام به همگي
    من هم مثل اقا نيما مي خوام از حساب بانكي پدرم استفاده كنم
    1-ميشه بگيد چه نامه اي بايد روش بدازم. و
    2-ايا لازم هست كپي برابر اصل شناسنامه صاحب حساب و خودم رو هم بزارم.

من هم يه كم عجله دارم.. مرسي
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

قابل توجه دوستانی که نگران این هستند که اگر این فرم financial support رو بفرستن ممکنه روی گرفتن کمک هزینه تاثیر بذاره:

تو سایت یک دانشگاه درست و حسابی (امریکا زیر 80) نوشته:

"
    The form is filed with the central graduate admissions office but is not shared with members of admission committees. The form is held in the event a graduate department admission committee accepts an applicant, but awards that applicant no funding."

خلاصه اینکه این فرم ها رو صاف نمی دن دست استاد تا اونم با توجه به همین به شما fund نده! بنابراین زیاد نگران نباشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)