صفحه 24 از 117 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

Smile پاسخ : Bank statement + letter of agreement

میخاستم بدونم برا دانشگاه گزارش بانکی رو میشه اسکن کرد چون من باید این گزارشو برای سفارت بفرسم و وقتم هم برای پست کردن خیلی محدوده میشه مثلا ازشون خواست که اسکنشو قبول کنند و اصلشو وقتی رفتم ببرم؟

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

پیش فرض پاسخ : Bank statement + letter of agreement

نقل قول نوشته اصلی توسط observer نمایش پست ها
    ببینید خود دانشگاه اسلو می خواد شما توی نامه تعهد اسپانسر به مبلغ 87000 که برای یک سال تحصیل هست اشاره کنید. دفترخانه می گه اگر اشاره کنید باید مالیات واریز کنید. دانشگاه اصرار داره که اشاره کنید پس مجبورید پرداخت کنید.
    والا اگه ازتون تعهد محضری می خوان حتما همین طوره که شما می گین. راستش دانشگاه من فقط یک فرم تعهد نامه خواست که ما هم دستی پر کردیم و فرستادیم و اوناهم قبول کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz65 نمایش پست ها
    میخاستم بدونم برا دانشگاه گزارش بانکی رو میشه اسکن کرد چون من باید این گزارشو برای سفارت بفرسم و وقتم هم برای پست کردن خیلی محدوده میشه مثلا ازشون خواست که اسکنشو قبول کنند و اصلشو وقتی رفتم ببرم؟
    من که به همراه فرم تعهد اسکن کردم و فرستادم و اونها هم هیچوقت اصلش رو از من نخواستن. حتما از بخش دانشجویان خارجی دانشگاهتون سوال کنید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

Smile پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام بر همهٔ دوستان عزیز! من می‌خوام برای نروژ اپلی‌ کنم و ازم بانک استتمنت خواستم.اما خودم توی حسابم اونقدر پول ندارم.در نتیجه رفتم بانک پارسیان و از حساب مادرم بانک ستتمنت گرفتم. حالا می‌خوام بدونم می‌تونم این بانک ستتمنت رو که به نامه مادرمه براشون بفرستم و بهشون بگم که مادرم سپانسر من هست؟ خواهش می‌کنم کمکم کنید.
    با تشکر،
    سعید
    ویرایش توسط shamim65 : June 1st, 2010 در ساعت 09:51 AM دلیل: فینگیلیش بود

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRICKS86 نمایش پست ها
    !God helps those who help me
    درود، تا اندازه ای که اطلاعات من اجازه میده و توی بیش از 100 دانشگاه از کشورهای مختلف دیدم باید بگم بله. اسپانسر یا خودتون هستید که bank saving دارید و یا شخص دیگری هست که باید از وی بسته به دانشگاه مقصدتون یک فرم تایید شده و رسمی بگیرید که در اینجا این شخص مادر شما هستند، و در آخر میتواند موسسه و یا شرکتی اسپانسر شمابشه که گردش مالی و نامه مثلا مسئول مالی و مدیر شرکت نیاز هست. خیالتون راحت باشه با توجه به اینکه مادر شما اسپانسر شما میشه و نسبت درجه 1 با شما دارند جای هیچ نگرانی نیست. پیروز و شاد باشید.
    I am back to AA.

Junior Member

Smile پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

!hi guys

I was wondering if you could help me out.The unversity I have applied for requested a Bank statement.But the problem is I don't have that much money in my account and therefore I decided to get a BS from my mother's parsian bank account.Now do you think they would accept that attatched with a letter that confirms her approval as a sponser? Thank you with capital T.

Junior Member

Behrouz jan kheili moteshaker az rahnamyit.thank you so much!

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام. من دچار یه مشکل شدم. تو پروسه پذیرش واسه دانشگاه، بعضی از دانشگاهها bank statement میخوان. من این تاپیک رو خوندم ولی یه جورایی سئوال برام پیش اومده.
    1- اگه bank statement رو بفرستیم، خوب اونوقت نمیگن این که به اندازه کافی پول داره و دیگه فاند ندن؟
    2- اگه بخوام غیر از حساب خودم، از حساب بابا یا مامانم BS رو بگیرم، (از پارسیان سوال کردم، رییس بانک کفت که فرم تمکن مالی فارسی رو پر کنین ما نامه فارسی بهتون میدیم، ببرین شعبه ارزی، براتون ترجمه میکنن و انگلیسیشو میدن، از طرف دیگه کارمند بانک رفت یه فرم تقاضای لاتین آورد که بازم اونو باید ببرم شعبه ارزی، یکی دیگه از کارمندا گفت که فارسی بگیرین و ببرین دارالترجمه که انگلیسی کنه) اینه که آخرش نفهمیدم چیکار کنم بالاخره و اصلا روالش چیه؟
    3- این بحث محضری کردن چیه؟ یعنی اونی رو که از شعبه ارزی و انگلیسی میگیریم باید ببرم و محضری کنم؟ واقعاً لازمه؟

کمککککککککککککک

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRICKS86 نمایش پست ها
    behrouz jan man emorouz BS ro gereftam.dige bayad chi kar konam.che joori rasmish konam?ba madaram bayad beram Dadgostari?
    1) دقت کن ببین مبلغی که توی BS خورده از مبلغی که دانشگاه میخواد کمتر نباشه 2) نسخه انگلیسیه دیگه ؟ و معادل ارزی توی نامه قید شده باشه؟ 3) به قسمت پذیرش دانشگاهی که میخواهی پذیرش بگیری برو همون جا باید 1فرمی را حتما پر کنید که اونجا باید مثلا بگید اسپانسر مادرتان هستند و همون توی فرم احتمالا گفته که لازم هست تا مثلا government بودنش لازمه که اونوقت باید برید دفتر اسناد و اونجا مثلا تایید بشه که بعدش مالیات و... البته اکثر دانشگاه ها رو حساب honesty که دارند فقط به signature شخص مورد نظر اکتفا میکنند.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    سلام. من دچار یه مشکل شدم. تو پروسه پذیرش واسه دانشگاه، بعضی از دانشگاهها bank statement میخوان. من این تاپیک رو خوندم ولی یه جورایی سئوال برام پیش اومده.
    1- اگه bank statement رو بفرستیم، خوب اونوقت نمیگن این که به اندازه کافی پول داره و دیگه فاند ندن؟
    2- اگه بخوام غیر از حساب خودم، از حساب بابا یا مامانم BS رو بگیرم، (از پارسیان سوال کردم، رییس بانک کفت که فرم تمکن مالی فارسی رو پر کنین ما نامه فارسی بهتون میدیم، ببرین شعبه ارزی، براتون ترجمه میکنن و انگلیسیشو میدن، از طرف دیگه کارمند بانک رفت یه فرم تقاضای لاتین آورد که بازم اونو باید ببرم شعبه ارزی، یکی دیگه از کارمندا گفت که فارسی بگیرین و ببرین دارالترجمه که انگلیسی کنه) اینه که آخرش نفهمیدم چیکار کنم بالاخره و اصلا روالش چیه؟
    3- این بحث محضری کردن چیه؟ یعنی اونی رو که از شعبه ارزی و انگلیسی میگیریم باید ببرم و محضری کنم؟ واقعاً لازمه؟

کمککککککککککککک
    درود، 1) خیر این نامه صرفا برای admission office هست و همه دانشگاه ها میگن که این نامه هیچ ربطی به فاند نداره چون فاند را اکثرا دانشکده ها یا ارگانی غیر از admission office مشخص میکنند و درضمن قید میشه که هیچ کپی یا گزارشی از میزان یا محتوای این نامه به دانشکده یا آن ارگان ها فرستاده نمیشه. این فقط برای اینه که اگر شما نمیتونید هزینه 1سال را بدید دانشگاه دیگه مدارکتون را بررسی نمیگنه و وقت براش نمیذارن چون معلوم نیست شما حتما فاند بگیرید.
    2) همون نامه انگلیسی را از پارسیان بگیرید کافیه و نیازی به ترجمه کردن نیست. فقط حتما به معدل ارزی و امضای مسئول ارزی و تاریخ نامه دقت کنید. 3) محضرهم همون طور که در بالا گفتم شاید لازم بشه.
    I am back to AA.

Junior Member metty آواتار ها

Exclamation سوال : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

با سلام به همه دوستان خوبم،
    بچه ها به نظرتون اگه خودم یک فرم گواهی بانکی رو ترجمه کنم و بدم رئیس بانک مهر امضا کنه مشکلی پیش میاد؟ رئیس یکی از شعبه های بانک ملت(در شهرستان) از دوستانه، وقتی ازش برا bank statement سوال کردم گفت یک فرم گواهی موجودی برا داخل ایران داریم همینو ترجمه کن تا برات مهر و امضا کنیم...
    چون من شهرستانم و پروسه معمول فرستادن گواهی به امور بین الملل تهران خیلی طول میکشه .
    به نظرتون اون موقع این گواهی رو قبول میکنن؟؟( با مهر فارسی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)