صفحه 25 از 117 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام

میشه به جای BS سندی که به اسم خودم هست رو ببرم بانک و کارشناس ارزشگذاری کنه و نامه ای که معادل دلاری ارزش سند رو گواهی کرده بفرستم؟ من الان تو مرحله گرفتن پذیرش هستم و بعضی از دانشگاهها BS رو همین الان میخوان
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

سلام دوستان
    یک استادی به من گفته بهت فاند میدم. میخوام بدونم در اینصورت بازم برای I20 باید BS بدم؟
    یعنی اگر یه کسی RA یا TA بگیره بازم باید BS بده؟ البته منظور من در شرایطی است که Admission Office بعد از پذیرش و برای صدور I20 نیاز به BS داشته باشه.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

سلام
    می‌خواستم بپرسم این سپرده‌های کوتاه مدت یا بلند مدت یا اوراق مشارکت میتونه جایگزین پول برای گرفتن BS باشه؟؟منظورم اینه که مثلا طرف ۱۰ میلیون سپرده داره که تا ۳ سال دیگه آزاد نمی‌شه،یعنی‌ اگه بخواد آزاد بشه جریمه میخوره.بانک مینویسه که این آقا ۱۰ میلیون پول داره یانه؟؟

ممنون

Junior Member

سلام

سوال من اینه:

من از آمریکا برای دکتری پذیرش گرفتم ولی Partial Fund دارم برای دو سال اول تحصیلم. آیا من هم باید برای سفارت BS ببرم و نشونشون بدم یا نه؟ قصد دارم از دوبی وقت بگیرم.

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط aisvash نمایش پست ها
    سلام

سوال من اینه:

من از آمریکا برای دکتری پذیرش گرفتم ولی Partial Fund دارم برای دو سال اول تحصیلم. آیا من هم باید برای سفارت BS ببرم و نشونشون بدم یا نه؟ قصد دارم از دوبی وقت بگیرم.

مرسی
    درود، بله، احتمال زیاد اگر فاند کامل ندارید دانشگاه هم باید از شما BS خواسته باشد تا مدارک پذیرش را برای شما بفرستد. البته برای سفارت را دقیقا نمیدونم چه اندازه ای از شما BS خواهد خواست ولی فکر نکنم از مقداری که دانشگاه خواسته، کمتر باشه. اگر درمورد ویزا سوالی داشتید میتونید در انجمن روادید مطرح کنید. با سپاس و تبریک به شما.
    I am back to AA.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

چند نسخه BS ميشه گرفت از بانك ؟ 6تا ميده ؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    چند نسخه BS ميشه گرفت از بانك ؟ 6تا ميده ؟
    درود، من خودم از کارآفرین 9نسخه گرفتم هر سه نسخه 5000 تومان. در واقع محدودیتی برای صدور تعداد وجود نداره ولی شما باید هزینه آن را بدهید. تو صفحات قبلی و کل فروم هم توضیحات خوبی در این مورد هست. حتی در مورد اینکه به چه چیزهایی در BS اشاره شود مثل تاریخ افتتاح حساب، نرخ مرجع و...
    I am back to AA.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

خوندم !‌ اما ننوشته بودن كه هر تعدادي بخواييم با پرداخت هزينه ميدند !‌ خوبه قيمتش !

بهروز : درود، آره من حتی تا 20 نسخه هم دیدم که دوستان می گیرند. البته به این نکته دقت داشته باشید که بانکهای دولتی تا این لحظه از نظر تعداد نسخه خیلی راحت تر بوده اند ولی در عوض بانکهای خصوصی نسخه باکلاس تر و مناسب تری ارائه می دهند. پست 142 از همین تاپیک را مطالعه کنید.
    ویرایش توسط h.behrouz : February 4th, 2010 در ساعت 02:58 AM

Junior Member

با مطالعه پستهای قبلی، متوجه شدم که کسی از تغییرات و سختگیریهای جدید سفارت استرالیا برای تمکین مالی اطلاعی ندارد. حال اگر من پیدا نکردم لطفا رفرنس دقیق بدهید؛ چون مشکل خودم هم هست.

برای صدور ویزای دانشجویی استرالیا، سفارت این کشور از شما میخواهد که قبل از رفتن به سفارت نشان دهید که از پس هزینه های آن طرف آب (دانشگاه و زندگی) برمی آیید. برای این منظور هم از شما سند می خواهد که شامل نامه ای است از بانک مبنی بر میزان موجودی و حداقل 3 ماه اعتبار آن - که به آن در پستهای قبلی اشاره شده-. قبلا میشد مجموع هزینه ها (حدود 60م) را با اعلام سه حساب مختلف - نه الزاما شخصی - از حساب دوستان متمکن (تا 3 نفر) معرفی کرد؛ اما بعد از تغییر قانون جدید، حساب حتما باید به اسم شخص شما یا نهایتا به اسم خانواده درجه یک شما (پدر، مادر، خواهر و برادر) باشد. اما اینکه این پول از مجموع سه حساب تامین شده باشد هنوز بر جای خود باقی است. این سخت گیری جدید، حدودا 3-4 ماه است که وضع شده. علتش هم این بوده که اخیرا تعداد زیادی از دانشجویان ایرانی بعد از شروع تحصیل به مشکل مالی بر خورده اند. دولت مطبوع هم ترجیه میدهد که دانشجو به جای اینکه با کار کردن به فکر پول باشد، به درسش برسد.

منبع:
    - شرکت MYC
    - سوال حضوری از سفارت

Senior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    من رفتم بانك پاسارگاد ! خيلي مطمعن گفت كه تاريخ افتتاح حساب تو BS نوشته ميشه‌!
    اولي 5000 تومن و بقيه يا 500 يا 1000 ! گفت موقعي كه اومد بهت ميگم دقيقش رو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)