صفحه 45 از 117 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط dayna نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    آیا اگه 10 هزار دلار رو توی سه تا بانک بذاریم و سه تا BS ازشون بگیریم، در این حالت آیا این سه تا BS رو می تونیم به عنوان 30 هزار دلار ارائه بدیم به دانشگاه؟ در کل آیا میشه با مبلغ کم تر به این روش یه BS با مبلغ بیشتر تولید کرد؟
    برای کدوم سفارت؟
    فکر نکنم مشکلی باشه ولی چرا لقمه رو چرخوندی درو سرت!!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    برای کدوم سفارت؟
    فکر نکنم مشکلی باشه ولی چرا لقمه رو چرخوندی درو سرت!!
    برای دانشگاه در آمریکا و بعد برای سفارت آمریکا. دلیل ام اینه که اگه بشه این کار رو کرد من می تونم با 10 هزار دلار BS ام رو تهیه کنم نه با 30 هزار دلار. اگه بشه با 10 هزار دلار از سه تا بانک مختلف 3 تا BS ده هزار دلاری گرفت و به عنوان یه BS سی هزار دلاری ارائه داد خیلی بهتره که. اینطوری با یک سوم پول کار رو راه می انداریم. آیا میشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم و اونم اینه که واسه دانشگاه های آمریکا و سفارت آمریکا آیا اگه اسپانسر فقط پدر یا مادر باشن بهتره یا اینکه مقداری رو خود شخص اسپانسر شه و مقداری رو پدر یا مادر؟ آیا فرقی هست از این نظر؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین. آخه من دانشگاه ام جز مدارک پذیرش گفته که BS ام باید باشه و تا من براشوننفرستم، کامل اپلیکیشن ام رو Review نمی کنن.
    مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

برای دانشگاه در آمریکا و بعد برای سفارت آمریکا. دلیل ام اینه که اگه بشه این کار رو کرد من می تونم با 10 هزار دلار BS ام رو تهیه کنم نه با 30 هزار دلار. اگه بشه با 10 هزار دلار از سه تا بانک مختلف 3 تا BS ده هزار دلاری گرفت و به عنوان یه BS سی هزار دلاری ارائه داد خیلی بهتره که. اینطوری با یک سوم پول کار رو راه می انداریم. آیا میشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم و اونم اینه که واسه دانشگاه های آمریکا و سفارت آمریکا آیا اگه اسپانسر فقط پدر یا مادر باشن بهتره یا اینکه مقداری رو خود شخص اسپانسر شه و مقداری رو پدر یا مادر؟ آیا فرقی هست از این نظر؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین. آخه من دانشگاه ام جز مدارک پذیرش گفته که BS ام باید باشه و تا من براشوننفرستم، کامل اپلیکیشن ام رو Review نمی کنن.
    مرسی
    ببینید دوست عزیز 1 گردش حساب داریم که میشه با جابه جایی پول اینو فراهم کرد
    اما برای اعلام موجودی که به روز داده میشه از طرف بانک این کار اشتباهه!!!
    بله میتونید بیشتر پول رو به حسابپدر و مادرتون به عنوان سوپروایزر بزارید و مقداری از پولتون رو هم به حساب خودتون
    این بستگی به فاند و یا مقدار پولتون هم داره

Junior Member

ببینید دوست عزیز 1 گردش حساب داریم که میشه با جابه جایی پول اینو فراهم کرد
    اما برای اعلام موجودی که به روز داده میشه از طرف بانک این کار اشتباهه!!!
    بله میتونید بیشتر پول رو به حسابپدر و مادرتون به عنوان سوپروایزر بزارید و مقداری از پولتون رو هم به حساب خودتون
    این بستگی به فاند و یا مقدار پولتون هم داره
    منظوره من موجودی در بانک هست مثلن آیا میشه از سه تا بانک پارسیان پاسارگاد و ملی سه تا 10 هزار دلار مانده حساب گرفت؟ تاریخ هاشون باید چطور باشه که مشکل پیش نیاد و بشه به عنوان 30 هزار دلار ارائه شون داد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

منظوره من موجودی در بانک هست مثلن آیا میشه از سه تا بانک پارسیان پاسارگاد و ملی سه تا 10 هزار دلار مانده حساب گرفت؟ تاریخ هاشون باید چطور باشه که مشکل پیش نیاد و بشه به عنوان 30 هزار دلار ارائه شون داد؟
    سلام دوست من
    باید هر 3 در 1 تاریخ صادر بشن و تاریخی باشه که سفارت میخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

با سلام
    یه سوال در مورد Letter of Financial Backing داشتم که یکی از مدارک لازم برای اپلای ایالت تگزاس و دانشگاه هوستونه، ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    از اونجایی که در راهنمایی این متن اومده اگه اسم خودمو بعنوان sponsor بنویسم باید BAnk Statement به مبلغ 19350$ برای هر سال تحصیلی نشون بدم.حالا سوال من اینه که اگه اسم کسی دیگری را بنویسم لازم Bank Statement اونو ارسال کنم؟ چیزی تو راهنمایی فرم ننوشتن!
    حالا اگه اسم کسی دیگری رو بنویسم بعدش که پذیرش با فاند یگیرم و فرم I-20 یا DS-2019 برام بفرستن برای ویزا چطوری میشه؟ به نظر شما با توجه به اینکه نوشتن این فرم هر 6 ماه باید Update بشه، اسم کسی دیگر رو فعلا بنویسم چطوره؟ آیا اون فرد بعدا کار خاصی را باید انجام بده و زحمتی براش بوجود میاید؟
    ممنون بابت راهنماییاتون. خواهشا اگه نکته اضافی به نظرتون میرسه که بتونه کمکم کنه ممنون می شم. با سپاس.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان من واقعا واقعا به کمکتون نیاز دارم...
    برای University of Central Florida اقدام کردم و همه مدارکو ارسال کردم. حالا برام ایمیل اومده و میگه یه سری فرم مربوط به Bank Statement هست که باید بفرستم.
    یکی از فرمها ساده بود و فرستادم، چیز خاصی نداشت...

یه فرم دیگه اینه که اتچ کردم، که من واقعا گیج شدم چکارش باید بکنم.
    تا جایی که من متوجه شدم، میگه یه Bank statement همراهش باید باشه که خوب اون نسبتا واضحه. مشکلی که من دارم بخشی هست که مربوط به صفحه دوم فرم میشه و باید به قولی Sponser پرش کنه. (در مورد من، حساب متعلق به یکی اعضای خانواده س)
    توی اون قسمت نوشته که یک Notary باید مهر و امضاش کنه که رسمی به حساب بیاد... میخوام ببینم کجا باید این کار رو انجام بدم تا از نظر اونها رسمی به حساب بیاد؟؟ نمیخوام دوباره کاری بشه چون فرم رو باید براشون پست کنم.
    اگه کسی کمک کنه، در واقع به دو نفر همزمان کمک کرده.

بسیار بسیار ممنونم...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

[QUOTE=SirM2X;619891]دوستان من واقعا واقعا به کمکتون نیاز دارم...
    برای University of Central Florida اقدام کردم و همه مدارکو ارسال کردم. حالا برام ایمیل اومده و میگه یه سری فرم مربوط به Bank Statement هست که باید بفرستم.

تا جایی که من متوجه شدم، میگه یه Bank statement همراهش باید باشه که خوب اون نسبتا واضحه. مشکلی که من دارم بخشی هست که مربوط به صفحه دوم فرم میشه و باید به قولی Sponser پرش کنه. (در مورد من، حساب متعلق به یکی اعضای خانواده س)
    توی اون قسمت نوشته که یک Notary باید مهر و امضاش کنه که رسمی به حساب بیاد... میخوام ببینم کجا باید این کار رو انجام بدم تا از نظر اونها رسمی به حساب بیاد؟؟ نمیخوام دوباره کاری بشه چون فرم رو باید براشون پست کنم.

بسیار بسیار ممنونم...

دوست من شما bank statement میگیری که بانک یشما به انگلیسی میده میتونید فارسی بگیرید بدید دارالترجمه
    شما باید 1 ضمانت نامه محضری هم از اسپانسر تون بگیرید مثلا پدر و مادرتون و اینو ترجمه کنید و اتچ کنید به گواهی بانک تون
    دوست من همین کارو کرد
    موفق و پیروز باشید

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    دوستان من واقعا واقعا به کمکتون نیاز دارم...

بسیار بسیار ممنونم...

دوست من شما bank statement میگیری که بانک یشما به انگلیسی میده میتونید فارسی بگیرید بدید دارالترجمه
    شما باید 1 ضمانت نامه محضری هم از اسپانسر تون بگیرید مثلا پدر و مادرتون و اینو ترجمه کنید و اتچ کنید به گواهی بانک تون
    دوست من همین کارو کرد
    موفق و پیروز باشید
    واقعا ممنونم از پاسختون.
    اون ضمانت محضری که فرمودید، فکر میکنم میشه معادل همین صفحه دوم فرمی که اتچ کردم... چون دقیقا همچین چیزی نوشته و گفته که میتونید به جاش از این فرم استفاده کنید!
    فقط سوالی که برام باقی مونده، اینه که بریم به مسئول محضر بگیم دقیقا چی میخوایم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام بچه ها، من امروز یه bank statement از بانک پارسیان گرفتم و اینطوری توش نوشته
    This is to certify that Mr. X holds the following account(s) with our band
    بعدش دو تا حساب رو گذاشته که یکی short term deposit هست و یکی Current account و مبالغ موجود تو هر کدوم رو نوشته و بعد پایینش Total balance رو که مجموع دوتا حسابه رو آورده
    این که دو تا حسابی که متعلق به من هست و آورده و جمع مبلغ موجود تو اونارو داده ، برای سفارت مشکلی ایجاد می کنه؟ یا اینکه فقط باید یه حساب باشه؟
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)