صفحه 48 از 117 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام
    بعضی از شعب بانک ملی 1 روزه BS رو میدن به انگلیسی با مهر انگلیسی
    اگر کارت داشته باشید لازم نیست که حتما به شعبه ای که حساب رو افتتاح کردید برید و هر کجا که مهر انگلیسی داشته باشن براتون آماده میکنن
    برای این دانشگاه هایی که از الان BS میخوان چقدر باید تو حسابمون باشه؟
    از روی لیست خرجهایی که خودشون توی سایت گذاشتن اگر بخوایم BS بگیریم که حدود 40-50 میلیون میشه؟!
    Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام
    دوستان بانکی رو سراغ دارید که مانده حساب ریالی رو به دلار تبدیل کنند و معادل دلاری رو داخل BS ذکر کنن؟ من الان از بانک اقتصاد نوین پرسیدم، می گن ما مبلغ ریالی رو می نویسم و پایینش هم می نویسیم قیمت دلار 1226 تومان هست.. همه ی بانک ها به همین صورت هستند؟
    متشکرم

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بانکی رو سراغ دارید که مانده حساب ریالی رو به دلار تبدیل کنند و معادل دلاری رو داخل BS ذکر کنن؟ من الان از بانک اقتصاد نوین پرسیدم، می گن ما مبلغ ریالی رو می نویسم و پایینش هم می نویسیم قیمت دلار 1226 تومان هست.. همه ی بانک ها به همین صورت هستند؟
    متشکرم
    بله دوست عزیز!
    همه شون همین کارو میکنن و کاملا هم رایجه. چون حساب ریالی هست، مجاز نیستن مبلغش رو به دلار بنویسن. همین هم کافی هست.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام

یه دانشگاه ازم Financial Statement می‌خواد

آیا از اینجا می‌تونم به آمریکا فکس کنم؟ اگه می‌شه، دانشگاه قبول میکنه؟چون تو سایتش نوشته با پست یا فکس بفرستین

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام

آیا از اینجا می‌تونم به آمریکا فکس کنم؟ اگه می‌شه، دانشگاه قبول میکنه؟چون تو سایتش نوشته با پست یا فکس بفرستین
    سلام

خب اگه توی سایتش نوشته با پست یا فکس بفرستید حتما قبول می کنن دیگه ! در ضمن اگر میشه از اینجا با آمریکا تماس گرفت حتما فکس هم میشه فرستاد دیگه

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام

شدن فکس که میشه! من برای ETS یه بار Fax کردم یه سری چیزو (در حد دو صفحه).
    مسئله ای که هست اینه که خیلی طول میکشه. برای من حدود 15 دقیقه طول کشید ولی خوب همه چیز خیلی خوب و عالی پیش رفت. (از خونه با کامپیوتر فکس کردم)

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان Financial Statement با Bank Statement چه فرقی‌ داره؟

توی Financial Statement یه قسمت هست که نوشته Section C. Official Bank Verification (Section C is not required for scholarship, Section C can be fulfilled by attaching a separate letter from the bank in English
    کلا فرق این دوتا در چیست؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان Financial Statement با Bank Statement چه فرقی‌ داره؟

توی Financial Statement یه قسمت هست که نوشته Section C. Official Bank Verification (Section C is not required for scholarship, Section C can be fulfilled by attaching a separate letter from the bank in English
    کلا فرق این دوتا در چیست؟
    سلام
    فرقی نداره دوست من
    اما فکر کنم شما همانطور که میشه از نامش فهمید بهتره گردش مالی پولتون رو هم اتچ کنید
    من از دوستانم میپرسم
    شما نام دانشگاه رو برام پیام خصوصی بزارید
    موفق باشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    من پذيرش گرفتم، حالا دانشگاه از من BS رسمي ميخواد (Official Bank Statement) تا I20 بده.
    من از بانک پارسيان Financial Status Certificate گرفتم (نامه به انگليسي هست). اين نامه مهر و امضا داره، ولي يه جمله توش نوشته که نميدونم با وجود اين جمله اين نامه يک Official BS محسوب ميشه يا نه.
    ممنون ميشم راهنمايي کنين.
    This certificate has been issued at the request of the above-said person without any liabilities and/or responsibilities whatsoever on the part of this bank and/or its officials.

راستی نوع حساب بانکی مهمه؟ کوتاه مدت یا بلند مدت فرقی میکنه؟ این جمله زیر من رو به شک انداخته:

Financial support must be liquid assets such as savings or checking accounts. Investment accounts are not acceptable.
    ویرایش توسط shamim65 : February 17th, 2012 در ساعت 11:59 PM

این جمله زیر BS ی که من پاسال گرفتم هم بود و فکر نمی کنم دلیلی بر غیر رسمی بودن باشه، پذیرش هم گرفتم، به غیر از این که چیز دیگه ای نمی تونی بگیری !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)