صفحه 50 از 117 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    ببخشید، DHL نزاشت من BS رو همراه با کارنامه آیلتسم ارسال کنم ! گفتن چون توی سربرگ بانک هستش بره آمریکا سری بسته تون برگشت می خوره ! می خواستم ببینم کسی به این مشکل برخورده؟ چکارش کنم؟
    من نمیدونم مشکل DHL چیه اونروز هم گفته بود کتاب نمیشه فرستاد امریکا چون برگشت میخوره!!!
    این حرفشون هم با عقل جور در نمیاد، شما از یه دفتر دیگه یا از دفتر مرکزی یا حتی از پست های دیگری بپرسید.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

ببخشید دوستان، بعضی از دانشگاهها بعد از ادمیشن به جای BS، فرم مخصوص خودشون رو میدن و می گن این رو ببرید بانکی که توش حساب دارید براتون مهر و امضا بکنه، من امروز مادرم فرم رو برد بانکی که توی اون حساب داره که پر بکنن، گفتن ما نمی کنیم ببر واحد بین الملل، وفتی هم مادرم برده واحد بین الملل گفتن ما فرم رو پر نمی کنیم، برای ما مسئولیت ایجاد می کنه و تعهد داره ! بانک خصوصی بوده ! می خواستم ببینم کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟؟

البته خود BS رو گرفتم به نظرتون به جای فرمشون این رو بفرستم قبول می کنن؟
    همون طوری که خودتون هم گفتید، محض اطلاع بقیه دوستان عرض میکنم که دانشگاهها معمولا میگن اگه خود بانک پر نمیکنه، یه BS از طرفشون بگیرید و ارسال کنید...
    برای یه دانشگاه دیگه هم من همین مورد رو داشتم که اوکی شد.

باز هم جهت اطلاع در ادامه سه پست بالایی:
    BS رو بردم کاراپست برام پست کرد !

کوردینیتور یکی از دانشگاههایی که من اپلای کردم بهم گفتهI should note that in order to be admitted, you will need to have a research assistant offer or proof of financial support
    حالا سوال من اینه که منظورش اینه که من باید فایننشال ساپوررت قبل از گرفتن پذیرش ارایه کنم یا بعدش.نظر دوستان راجع به این جمله چیه؟چون خودش خیلی سرش شلوغه دیر به دیر جواب میده

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    کوردینیتور یکی از دانشگاههایی که من اپلای کردم بهم گفتهI should note that in order to be admitted, you will need to have a research assistant offer or proof of financial support
    حالا سوال من اینه که منظورش اینه که من باید فایننشال ساپوررت قبل از گرفتن پذیرش ارایه کنم یا بعدش.نظر دوستان راجع به این جمله چیه؟چون خودش خیلی سرش شلوغه دیر به دیر جواب میده
    بعد از پذیرش معلوم میشه که به شما فاند میدن یا نه ! اگه فاند بدن دیگه لازم نیست از خودتون مدرک ساپورت مالی داشته باشید ! بنابراین شما قبل از نتیجه پذیرش لازم نیست مدرک ارائه بدید ! الیته بعضی از دانشگاهها به ندرت پیش میاد که میگن حتمن باید مدرک ساپورت مالی از اول توی مدارک اپلیکیشنتون باشه ولی طبق این جمله ای که شما گفتید به نظر میاد فعلن لازم نیست تا اینکه جواب ادمیشن بیاد !

نقل قول نوشته اصلی توسط zangeneh نمایش پست ها
    بعضی از دانشگاهها این مدرک توانایی مالی را ترجیحا از قبل میگن بفرستید تا اگه پذیرش گرفتین سریعا براتون I20 صادر بشه و معطل نشید
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

سلام
    من هم مشکلم دقیقا همینه، برام ایمیل پذیرش اومده اما آخرش نوشته که باید فرم Financial Resources رو برامون بفرستی. بعد آخر نامه هم گفته برای defer کردن وقت داری و اینا. الان چیکار کنم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشکلم دقیقا همینه، برام ایمیل پذیرش اومده اما آخرش نوشته که باید فرم Financial Resources رو برامون بفرستی. بعد آخر نامه هم گفته برای defer کردن وقت داری و اینا. الان چیکار کنم؟
    سلام
    خیلی سادست
    1حساب بانکی بعدش 1گواهی موجودی و گردش حساب
    پیشنهاد من به شما:تعهد محضری از ساپورترتون و اتچ به نامه بانک
    موفق باشید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gentela نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام
    خیلی سادست
    1حساب بانکی بعدش 1گواهی موجودی و گردش حساب
    پیشنهاد من به شما:تعهد محضری از ساپورترتون و اتچ به نامه بانک
    موفق باشید
    البته میلاد عزیز خیلی قضیه رو سخت گرفتن، برای پذیرش گرفتن نه گردش حساب لازمه و نه تعهد نامه محضری، برای اطمینان ایمیل بزنید بپرسید ازشون، من که خودم فرستادم گفتن هیچ کدوم اینها لازم نیست و توی BS من فقط مقدار موجودی بود و اون فرم خودشون هم گفتن تعهد نامه و از این چیزها نمی خواد فقط امضای اسپانسر ! برای ویزا ولی لازمن !

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

البته میلاد عزیز خیلی قضیه رو سخت گرفتن، برای پذیرش گرفتن نه گردش حساب لازمه و نه تعهد نامه محضری، برای اطمینان ایمیل بزنید بپرسید ازشون، من که خودم فرستادم گفتن هیچ کدوم اینها لازم نیست و توی BS من فقط مقدار موجودی بود و اون فرم خودشون هم گفتن تعهد نامه و از این چیزها نمی خواد فقط امضای اسپانسر ! برای ویزا ولی لازمن !
    ارادت
    من کلی و جامع عرض کردم که هم واسه دنیا هم آخرت کفایت میکنه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)