صفحه 51 از 117 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

دانشگاههایی که من ثبت نام کردم همون اول موجودی حسلب را هم با مدارک و نامه ساپورت را خواستند که فرستادم ، این کار را می کنند که برای صدور I20 معطل نشید

اما یک سوال هم دارم این موجودی حساب که بهمن گرفتم و با مدارک فرستادم تا چه تاریخی اعتبار دارد برای بردن به سفارت عده ای نوشتند 6 ماه و عده ای سه ماه کدام درست است؟ نظری دارید""

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

نقل قول نوشته اصلی توسط marynirvana نمایش پست ها
    دانشگاههایی که من ثبت نام کردم همون اول موجودی حسلب را هم با مدارک و نامه ساپورت را خواستند که فرستادم ، این کار را می کنند که برای صدور I20 معطل نشید

اما یک سوال هم دارم این موجودی حساب که بهمن گرفتم و با مدارک فرستادم تا چه تاریخی اعتبار دارد برای بردن به سفارت عده ای نوشتند 6 ماه و عده ای سه ماه کدام درست است؟ نظری دارید""
    یعنی این ربطی به گرفتن فاند نداره؟ نمیخواد صبر کنم تا قضیه فاند درست بشه؟

ابتدا یک مکاتبه کنید در مورد فاندتان میزانش را مطمئن بشید، اگر بورس کامل نداشته باشید که حتما حساب بانکی می خواد ، اما اگر بورس کامل هستید و بهتون اعلام کردند که بورس هستید و این فرم را خواستند جزء پروسه اداریشون هست . من تا این حد اطلاع دارم
    اما اول از بورس و میزانش مطمئن بشید

اما یک سوال هم دارم این موجودی حساب که بهمن گرفتم و با مدارک فرستادم تا چه تاریخی اعتبار دارد برای بردن به سفارت عده ای نوشتند 6 ماه و عده ای سه ماه کدام درست است؟ نظری دارید"

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط marynirvana نمایش پست ها
    اما یک سوال هم دارم این موجودی حساب که بهمن گرفتم و با مدارک فرستادم تا چه تاریخی اعتبار دارد برای بردن به سفارت عده ای نوشتند 6 ماه و عده ای سه ماه کدام درست است؟ نظری دارید"
    مهم نظر سفارته. شاید موقع ویزا لارزم بشه دوباره گواهی بفرستید
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

نه منظور من گواهی ای هست که به سفارت با خودمان می بریم ، از زمان صدور اون گواهی بانکی تا چه حد مجاز است گذشته باشد که به صفارت ببریم و بپذیرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم ببینم یه نامه حمایت مالی از یک نفر که نشون بده تو رو ساپورت می کنه و گردش حساب اون کافیه یا اینکه حتما باید توی حساب خودم پول باشه؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط emint6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم یه نامه حمایت مالی از یک نفر که نشون بده تو رو ساپورت می کنه و گردش حساب اون کافیه یا اینکه حتما باید توی حساب خودم پول باشه؟ با تشکر

! This question is asked several times, just refer back to the previous pages ! No need to to have a self bank account

ApplyAbroad Superstar

دوستان یه سوال در خصوص ضمانت مالی داشتم.
    بنده حدود 40 میلیون پول در یکی از موسسات مهر دارم. و موسسه بهم اجازه برداشت نمی ده که ببرم یه جا بخوام واحد ارزی - ریالی باشه نامه bank statement بده. حالا خواستم بدونم میشه این نامه که نشون دهنده ضمانت مالی بنده است رو از خود این موسسه بگیرم؟ دوستان نظری دارند؟ اخه رئیس بانک میگه امسال این نامه رو واسه 3 نفر که میخواستن واسه المان تحصیل کنیم صادر کردند!!!!
    با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

دوستان یه سوال در خصوص ضمانت مالی داشتم.
    بنده حدود 40 میلیون پول در یکی از موسسات مهر دارم. و موسسه بهم اجازه برداشت نمی ده که ببرم یه جا بخوام واحد ارزی - ریالی باشه نامه bank statement بده. حالا خواستم بدونم میشه این نامه که نشون دهنده ضمانت مالی بنده است رو از خود این موسسه بگیرم؟ دوستان نظری دارند؟ اخه رئیس بانک میگه امسال این نامه رو واسه 3 نفر که میخواستن واسه المان تحصیل کنیم صادر کردند!!!!
    با تشکر
    سلام
    بنده جسارت میکنم اما طبق قبل! خدمتتون بگم که قبلا مشکلی نبود و میشد از این بعنوان بانک استیتمنت استفاده کرد
    اما الان نمیدونم مگه حتما باید ارزی باشه الان؟
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)