صفحه 54 از 117 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام،
    یه سوال خیلی خیلی فوری!!!!!
    BANK STATEMENT گرفتن از بانک سپه مشکلی ایجاد میکنه ؟
    لطفا راهنمایی کنید. فوری فوری!!!!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام،
    یه سوال خیلی خیلی فوری!!!!!
    BANK STATEMENT گرفتن از بانک سپه مشکلی ایجاد میکنه ؟
    لطفا راهنمایی کنید. فوری فوری!!!!!
    چه مشکلی؟
    بانک استیتمنت به زبان انگلیسی باشه و درونش موجودی ذکر شده باشه و تمام فاکتورهای مورد نظر داشته باشه همه جا قبوله معمولا
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

سلام دوستان، من june برای ویزای J1 تو سفارت فرانکفورت reject شدم (برای یه فرصت مطالعاتی آلمان بودم). اونجا bank statement از حساب ارزی بانک پارسیان بردم. الان دارم از یه دانشگاه بهتر position میگیرم و احتمالاً توی اکتبر یا نوامبر میرم سفارت. با توجه به اینکه احتمالاً در ماههای آینده برای برداشت پول از حساب ارزی، بجای تحویل ارز فقط میشه معادل ریالی (با نرخ دولتی) رو تحویل گرفت، میخوام حساب ارزی رو ببندم و bank statement رو از حساب ریالی بگیرم. به نظرتون این که تو سفارت فرانکفورت گواهی 25000 دلاری بردم و بعد از 4 ماه تو سفارت ارمنستان یا آنکارا، گواهی 60 ملیون تومانی میبرم مشکل زا خواهد بود؟ چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟
    اگه ممکنه جواب من رو بدید چون باید توی این چند روز bs رو به دانشگاه ارائه کنم. نمی خوام bs ای که به دانشگاه ارائه می کنم با bs ای که تو سفارت ارائه میکنم فرق کنه (دانشگاه الان از من گواهی 28000 دلار میخواد). ممنون.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی!

من June برای ویزای J1 تو سفارت فرانکفورت reject شدم. اونجا bank statement به دلار از حساب ارزی بانک پارسیان برده بودم. الان دارم از یه دانشگاه بهتر position میگیرم و احتمالاً توی اکتبر یا نوامبر میرم سفارت ایروان یا آنکارا. الان چونکه وضع ارز خرابه بانکم بهم گفته که سریع دلارهام رو از حسابم برداشت کنم (چون ممکنه دیگه ارز ندن و معادل ریالیش رو بدن). حالا می خوام بدونم اگه تو سفارت ایروان یا آنکارا Bank Statement حساب ریالی ارائه کنم، با توجه به اینکه همین ۴ ماه قبل تو سفارت فرانکفورت Bank Statement به دلار ارائه کردم، اینکه فرق کرده نکته منفی حساب می شه؟

Junior Member

یه سوال دیگه برام پیش اومده. با توجه به اینکه دانشگاه ساپورت مالی ۲۸۰۰۰ دلاری ازم خواسته، الان می خوام یه Bank Statement با مبلغ ۶۰ میلیون تومان تو حسابم برای دانشگاه بفرستم. حالا اومدیم و وقتی می خواستم برم سفارت دلار گرونتر شده بود و مثلا شده بود ۳۰۰۰ تومن، اونوقت برای سفارت باید Bank Statement به مبلغ ۹۰ میلیون ببرم، این تو سفارت مشکلی برام درست نمی کنه که یهو ۳۰ میلیون اومده رو حسابم؟

سلام دوستان امیدوارم کسی باشه که جواب منو بده خیای فوریه!!
    دانشگاه از من یه استیتمنت 26000 دلاری خواسته بود من یه اشتباهی کردم اینو نمی دونستم حدود 12 هزار دلار فرستادم (24 میلیون به نرخ آزاد) بعد از دانشگاه به من میل زدن گفتن 6 هزار دلار دیگه می خوان بعد من به حساب پدرم امروز 26 میلیون تومان ریختم که به نرخ آزاد میشه 13 هزار تا که با فبلیه جمع شه... حالا 2 تا سوال دارم
    1- من برای سفارت فقط این آخریه یهنی 13 هزار به نرخ آزاد رو دارم این برای سفارت مشکلیه؟
    2- آیا پرینت حساب لاتین با گ.اهی حساب به عنوان استیتمنت فرق می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agronomy. Chamran AHVAZ

چقدر سوال بی جواب توی این بخش مهم هست. دوستان اگه کسی میدونه جواب بده لطفا. ممنون
    دو سوال
    1- اگه قوم و خویشی توی آمریکا داشته باشیم میشه از حساب اون یه استیتمنت بفرستیم دانشگاه یا حتما باید به نام خودمون باشه؟
    2- اگه این کار شدنی باشه بعدا تو گرفتن ویزا و بحث سفارت و ندادن ویزا بخاطر اقوام رزیدنت توی یو اس مشکل پیش نمیاد؟

سپاس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mghamari نمایش پست ها
    چقدر سوال بی جواب توی این بخش مهم هست. دوستان اگه کسی میدونه جواب بده لطفا. ممنون
    دو سوال
    1- اگه قوم و خویشی توی آمریکا داشته باشیم میشه از حساب اون یه استیتمنت بفرستیم دانشگاه یا حتما باید به نام خودمون باشه؟
    2- اگه این کار شدنی باشه بعدا تو گرفتن ویزا و بحث سفارت و ندادن ویزا بخاطر اقوام رزیدنت توی یو اس مشکل پیش نمیاد؟

سپاس
    سلام
    دوست من همه اینا امکان داره اما بنظر من به حساب خودتون ارائه بدید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud62 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه برام پیش اومده. با توجه به اینکه دانشگاه ساپورت مالی ۲۸۰۰۰ دلاری ازم خواسته، الان می خوام یه Bank Statement با مبلغ ۶۰ میلیون تومان تو حسابم برای دانشگاه بفرستم. حالا اومدیم و وقتی می خواستم برم سفارت دلار گرونتر شده بود و مثلا شده بود ۳۰۰۰ تومن، اونوقت برای سفارت باید Bank Statement به مبلغ ۹۰ میلیون ببرم، این تو سفارت مشکلی برام درست نمی کنه که یهو ۳۰ میلیون اومده رو حسابم؟

سلام مشکلی نیست قیمت دلار به قیمت دولتی محاسبه میشه!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

سلا .توی سایت یکی از دانشگاه های آمریکایی نوشته:
    International Student Financial Statement
    This package is required after you have received your official decision letter. Important Note: Your package must be
    complete according to the instructions on your Financial Statement of Support form. If documents are missing or
    photocopies are sent, it will be considered ‘Unofficial’.
    Visa paperwork will not be processed until this package has been received.
    منظورش اینه که بعد از پذیرفته شده و مشخص شده فاند(phd) این نامه رو می خوان؟ اون موقع باید منبع حمایت مالی رو خود دانشگاه بزنیم؟
    منظورش از "official decision letter" چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)