صفحه 56 از 117 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط maxwell نمایش پست ها
    سلام

دوستان بجای BS نمیشه از سند زمین که به نام خود شخصه استفاده کرد؟آیا جایی هست که براوردی از قیمت زمین رو بصورت رسمی ارائه کنه؟
    سلام دوستان. من می خوام بدونم اگه یه خونه به اسممون باشه می شه ازش به عنوان bank statement استفاده کرد؟ یعنی به جای این که خونه رو بفروشم و پولشو بذارم توی بانک، سندم رو ترجمه کنم که نشون بده من از عهده هزینه هام بر می یام؟ تو رو خدا جواب بدین، نمی دونم خونه مون رو بفروشیم یا سندش کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix70 نمایش پست ها
    دوستان یه دانشگاهی زده که یه statement of financial resources میخواد.
    این رو چجوری باید تهیه کنم؟
    معمولاً یه فرم دارن که باید پر کنید و امضا کنید و همراه با Bank Statement بفرستید. اگر فرم ندارن، خودتون تو یه کاغذ متنش رو بنویسید و کسی که اسپانسرتون هست باید امضاش کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلام دوستان. من می خوام بدونم اگه یه خونه به اسممون باشه می شه ازش به عنوان bank statement استفاده کرد؟ یعنی به جای این که خونه رو بفروشم و پولشو بذارم توی بانک، سندم رو ترجمه کنم که نشون بده من از عهده هزینه هام بر می یام؟ تو رو خدا جواب بدین، نمی دونم خونه مون رو بفروشیم یا سندش کافیه؟
    در چند پست بالاتر جواب داده شده. البته من به شخصه نشنیدم کسی به جای Banks Statement سند خونه یا ضمانتنامه بانکی برده باشه. بهتره از خود دانشگاه یا سفارتی که این رو ازتون خواسته سوال کنید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط spn نمایش پست ها
    سلام لطفا پاسخ بدهید
    من پذیرش مستر بدون فاند دارم .و با همسرم میرم
    ما یه پول زیادی رو تو حساب سپرده گذاشتبم . 800000 $
    .
    حالا می خواییم bank statment ما این باشه
    آیا به ضرر میشه یا به نفع؟
    Bank Statement رو برای سفارت می خواهید یا دانشگاه؟ در هر حال این مبلغ خیلی زیاده و شاید اثر منفی هم بذاره حتی. سعی کنید معمولاً کمی بیشتر از هزینه های کلی یک سال اول باشه کفایت می کنه. مثلاً اگر کل هزینه های شما در یک سال طبق گفته سایت دانشگاه 30000 دلار هست، نیازی نیست بیشتر از 40000 دلار حساب بانکی نشون بدید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا میشه به جای BS به اسم حودمون، BS یکی از اعضای خانواده در یک کشور دیگرو ببریم؟! آیا غیر از نامه بانک اون کشور، نامه رسمی دیگه ای هم لازمه؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برگه ي تامين ياتمكين مالي

درود
    همون 8000 یورو هست ؟
    یا فقط گردش حساب را میخواد ؟

سلام بچه ها، یه سری از دانشگاه های آمریکا مثل usc, ufl ،از دانشجوهای اینترنشنال ، گواهی تمکن مالی میخوان که بگی میتونی کل هزینه های شهریه و زندگیو بدی... این دانشگاهها کلی هم راجع به فاند نوشتن!!!!!
    این مدرک ضروریه!!! لطفا زوتر جواب بدین ...خیلی واجبه!
    متشکر

Junior Member MovieCT آواتار ها

دوستان هنوز هم قیمت دلار همون 1266 تومنه ... یا با صحبتهای جدید مربوط به تک نرخی شدن ... 2500 تومن شده .. ؟
    دوستان این BS چه مدت اعتبار داره ... مثلا من می خوام برای پاییز اینده پذیرش بگیرم ..میتونم از الان اقدام کنم ... کسی چه میدونه... شاید تا اون موقع دلار خیلی بیشتر شده باشه ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MovieCT نمایش پست ها
    دوستان هنوز هم قیمت دلار همون 1266 تومنه ... یا با صحبتهای جدید مربوط به تک نرخی شدن ... 2500 تومن شده .. ؟
    دوستان این BS چه مدت اعتبار داره ... مثلا من می خوام برای پاییز اینده پذیرش بگیرم ..میتونم از الان اقدام کنم ... کسی چه میدونه... شاید تا اون موقع دلار خیلی بیشتر شده باشه ...
    دوستان عزیز یه توصیه بهتون میکنم که هر چه سریعتر یه گواهی موجودی از بانکتون بگیرید چون هنوز (تا امروز رو که مطمئنم چون خودم از پاسارگاد گرفتم) دلار رو 1226 تومن حساب میکنن ولی مطمئنن با توجه به صحبت های خیلی از مسئولین دلار تک نرخی خواهد شد. من خودم درگیر این کارا هستم . مثلا از دیروز حقوق گمرکی رو رهم بر مبنای ارز مبادلاتی کردن که یه نشونه تک نرخی شدنه.
    البته این حرفای من برای افرادی مثل خودم که سرمایه خیلی کمی دارن بیشتر اهمیت پیدا میکنه!
    البته سفارت ها و دانشگاه هام یواش یواش فکرکنم گوشی دستشون بیاد.
    مثلا یکی از دوستام برای سفارت دانمارک کاری داشت که قبلا ریال پرداخت میکرد ولی الان ازش فقط پول خودشون رو میخوان!
    حالا من نمیدونم چه قدر اعتبار برای ایم گواهی لازمه ولی الام گرفتنش که ضرری نداره

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه توصیه بهتون میکنم که هر چه سریعتر یه گواهی موجودی از بانکتون بگیرید چون هنوز (تا امروز رو که مطمئنم چون خودم از پاسارگاد گرفتم) دلار رو 1226 تومن حساب میکنن ولی مطمئنن با توجه به صحبت های خیلی از مسئولین دلار تک نرخی خواهد شد. من خودم درگیر این کارا هستم . مثلا از دیروز حقوق گمرکی رو رهم بر مبنای ارز مبادلاتی کردن که یه نشونه تک نرخی شدنه.
    البته این حرفای من برای افرادی مثل خودم که سرمایه خیلی کمی دارن بیشتر اهمیت پیدا میکنه!
    البته سفارت ها و دانشگاه هام یواش یواش فکرکنم گوشی دستشون بیاد.
    مثلا یکی از دوستام برای سفارت دانمارک کاری داشت که قبلا ریال پرداخت میکرد ولی الان ازش فقط پول خودشون رو میخوان!
    حالا من نمیدونم چه قدر اعتبار برای ایم گواهی لازمه ولی الام گرفتنش که ضرری نداره
    اين گواهيه زودهنگام ظاهرا فقط 1 ماه اعتبار داره. اگر ايراد گرفتن چيكار كنيم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام،
    یه سوالی داشتم در مورده اینکه تمکن مالی میتونه به اسمه کسی به جز خانواده باشه یا نه؟ یعنی در قسمته رابطه با شما تو فرم بنویسیم دوست. ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)