صفحه 6 از 117 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

Dear friends,
    as I know for two reasons you must prepare bank statement : for embassy and university, with fund only for visa process you must bring with your document bank statement to embassy , in the previous summer while i decided to prepare it some of my friends told me it is better to give the letter from private bank! i do not know the exact reason but 95% i sure the letter from Sepah bank is not accepted but Meli bank and other maybe accepted, also it is not necessary bank keep your money many days, if you ask from bank that only report how much you have in your account . I got my letter from sama bank, the main building is in enghelab between valiasr and hafez, it takes time only 2 days.
    and 5$ costs
    good luck

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه

ممنون از پاسختون اما مي شه بگين چقدر پول بايد تو حساب باشه؟
    آيا سند ماشين يا خونه هم مي شه به embassy ارايه داد؟
    اين financial aid form عاي uni ها رو چي كار كنم؟
    من كه مي خوام بنويسم personal fund ندارم
    Kansas State Uni مي خواد
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه جوريه؟

I do not have any idea about how much is fit !!! but i guess it is better more than 10 million, you know it depend on your situation if you worked here for some years so it is logical that you have money but , try to show every thing in a logical way,
    i think you can use some document that are related to your family too but it is better ask other
    because the visa process is sooooooo complicated and for each person is different
    about university the best way is email them and ask how you must show and how much money ? then you can give the letter from Iranian bank
    good luck

پیش فرض پاسخ : تا حالا bank statement گرفتين آيا واقعا بايد تو بانك پول بزاري؟ پروسه چه

توی این دانشگاههایی که من اقدام کردم یه قسمتی از فرم financial شون برای کسایی بود که خودشون اون پولو تو حسابشون دارن(که من نداشتم) یه قسمتیشم نوشته بود که اگه کسی براتون sponsor میشه، اون باید پر میکرد. که من دادم همون کسی که فرم تمکن مالی بانک به اسمش بود اون قسمتو امضا کرد. مقدارش رو هم بستگه به دانشگاه داره که حداقلش مقدار هزینه ای هست که خود دانشگاه اعلام کرده(هزینه تحصیل اون دانشگاه+هزینه زندگی در اون شهر برای یکسال+....)

برای گرفتن این فرم:
    1: اون کسی که تو حسابش پول داره از بانک شعبه خودش فرم تمکن مالی میگیره که چقدر و از چه تاریخی تو این بانک پول داره؟
    2: میرید شعبه مرکزی اون بانک قسمت بین الملل و فرمتون رو ترجمه میکنن به انگلیسی و به تعدادی که میخواین مهر رسمی بانک رو میزنن
    ولی فکر میکنم واسه سفارت یخورده فرق میکنه. چون از من پرسید که واسه سفارت میخوای یا دانشگاه؟؟

در ضمن برای سفارت هم بستگی به مقدار fund که از دانشگاه گرفتین داره. اگه همه اش رو دانشگاه میده که دیگه لازم نیست زیاد پول باشه(یا شاید اصلا لازم نباشه). ولی اگه خودتون باید هزینه تون رو بدین که باید از اون مقداری که خود دانشگاه اعلام کرده بیشتر بذارین تو بانک.

Senior Member

پیش فرض Do I need Bank statement

تمام دانشگاههایی که من می خوام apply کنم. Fund کامل میدن. اگه پذیرفته بشم آیا باز هم برای ویزا Bank Statement می خوام؟ اصلا فلسفه این Bank statement چیه؟ چقدر باید باشه؟ آیا همه اونو لازم دارند؟

Junior Member

حداقل يک روز بايد پول تو حسابتون باشه و روز بعد می رويد بانک و در خواست موجودی حسابتونو می ديد.
    بعد اون شعبه يه نامه میده به شعبه مرکزی امور ارزی اونا نامتو میدن.
    من بانک پارسيان رفتم راضيم چون هم کارمو زود راه انداخت وهم انگليسی بهم داد.

Junior Member

آیا لازمه که حساب جاری باشه؟ من از بانک کشاورزی می خوام اقدام کنه یه نامه بهم دادن که نوشته اینقدر تم حسابم هست. الن این نامه رو باید ببرم شعبه مرکزی بانک کشاورزی درسته؟؟

با تشکر

Senior Member

اگر یه نفر پذیرش Full Fund داشته باشه آیا بازم لازمه برای سفارت Bank Statement ببره؟

Junior Member

[quote=ibata ]
    آیا لازمه که حساب جاری باشه؟ من از بانک کشاورزی می خوام اقدام کنه یه نامه بهم دادن که نوشته اینقدر تم حسابم هست. الن این نامه رو باید ببرم شعبه مرکزی بانک کشاورزی درسته؟؟

با تشکر

the important point is, you have to translate the letter if they gave you in Farsi! but there is not any problem in the kind of account
    good luck

Junior Member

[quote=sysbiosys ]
    اگر یه نفر پذیرش Full Fund داشته باشه آیا بازم لازمه برای سفارت Bank Statement ببره؟

you know , you use bank statement for persuade embassy that you have money or something worthy in iran so that you will come back after you finish your studying
    so in any case it is better you have bank statement but when you have fund the amount of money decrease
    good luck.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)