صفحه 60 از 117 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط imanegr نمایش پست ها
    سلام
    برای دریافت bs به نظرتون از چه بانکی بگیرم بهتره؟(از لحاظ هزینه صدور، سهولت دریافت و رسمی بودن گواهی)
    ممنون
    من پارسيان رو به شما توصيه ميكنم. امروز پول رو واريز ميكندي و فردا صبح ميتونيد پول رو بگبربد. هزينه ي اولين نسخه 5000 تومن و هر نسخه اضافه 1000 تومن. ضمنا شعبه هاي ارزي بايد مراجعه كنيد. اونهايي كه من ميشتاسم يكي سر خيايبان سپند در سپهبد قرني هستش و ديگري چهار راه رشيد تهران پارس. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    فعلا 1126 تومن. اما بهتون توصيه ميكنم عجله كنيد ممكنه بخشنامه ي جديد تو راه باشه كه 2500 تومنه. شادزي
    سلام واقعا هنوز روی ۱۱۲۶؟؟؟
    من خیلی وقت پیش شنیده بودم که شده ارز مبادلاتی یعنی حدود ۲۵۰۰!
    شما میدونین bank statement چه مدت اعتبار داره؟ برای ویزا میگم
    ویرایش توسط Simone : February 7th, 2013 در ساعت 10:36 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام واقعا هنوز روی ۱۱۲۶؟؟؟
    من خیلی وقت پیش شنیده بودم که شده ارز مبادلاتی یعنی حدود ۲۵۰۰!
    شما میدونین bank statement چه مدت اعتبار داره؟ برای ویزا میگم
    تا پ ماه پيش اين ميزان بوده. طبق برخي از دانشگاه ها تا يكسال اعتبار داره . اما براي ويزا مطمئن نيستم. خصوصا كه شنيدم يكي اينجا اخيرا گفت سفارت نامه اش رو قبول نكرده و گفته برو با دلار آزاد نامه بيار. اگر اشتباه نكنم يكي از دوستان بود كه سفارت استراليا اينو بهش گفته بود. براي سفارت از دوستاني كه تو تالار سفارتند سوال كنيد. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member Moj85 آواتار ها

بچه هااااااااا کمــــــککککککککککککککککک من بدبخت شدم
    1ساله خودم و بقیه رو خفه کردم با حساب کار کردیم کلی هم سپرده گذاشتم تو موسسه مالی اعتباری صالحین!! بعد حالا رفتم برا دانشگاه bs بگیرم نمیدن میگه ما مجوز نداریم!!! بعد با صدتا بدبختی چند ورق دادنمون که نوشته گردش و موجودی اینارو! با مهر ولی تو سربرگ نیس باید باشه؟
    تازه بزبان فارسی هست با اعداد انگلیسی! میگه معادل دلاریشم نمیزنیم!! حالا من چه خاکی تو سر کنم؟
    اینو بدم ترجمه؟ مهر دادگستری و وزارت خارجه هم میخواد؟ این 2تا به ترجمه های موسسات مهر تایید میزنن؟ هود دارترجمه معادل دلاریشو نمیزنه؟ 1کی بگه من چی کار کنم؟
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

من هفته پیش bank statement با 1226 گرفتم

وزارت امور خارجه و دادگستری bs ای که موسسات مالی اعتباری میدند و مهر میزنه؟ یعنی تایید میکنه با فقط برا بانکها رو تایید میکنند؟
    اصلا کلا لازمه bs و مهر تایید وزارت خارجه و دادگستری هم زد یا همون ترجمه کافیه؟

1ساله خودم و بقیه رو خفه کردم با حساب کار کردیم کلی هم سپرده گذاشتم تو موسسه مالی اعتباری صالحین!! بعد حالا رفتم برا دانشگاه bs بگیرم نمیدن
    میگه ما مجوز نداریم!!! بعد با صدتا بدبختی چند ورق دادنمون که نوشته گردش و موجودی اینارو! با مهر ولی تو سربرگ نیس باید باشه؟
    تازه بزبان فارسی هست با اعداد انگلیسی! میگه معادل دلاریشم نمیزنیم!! حالا من چه خاکی تو سر کنم؟

اینو بدم ترجمه؟ مهر دادگستری و وزارت خارجه هم میخواد؟ این 2تا به ترجمه های موسسات مهر تایید میزنن؟ هود دارترجمه معادل دلاریشو نمیزنه؟ 1کی بگه من چی کار کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها

1ساله خودم و بقیه رو خفه کردم با حساب کار کردیم کلی هم سپرده گذاشتم تو موسسه مالی اعتباری صالحین!! بعد حالا رفتم برا دانشگاه bs بگیرم نمیدن
    میگه ما مجوز نداریم!!! بعد با صدتا بدبختی چند ورق دادنمون که نوشته گردش و موجودی اینارو! با مهر ولی تو سربرگ نیس باید باشه؟

موجوديتون رو به بانك پارسيان منتقل كنيد و فرداش بريد بگيريد به زبان انگليسي و به دلار 1226 تومن. راستي گردش حساب كه نياز ندارند همه جا كم هستند دانشگاه هايي كه بخوان. شعبه حتما ارزي باشه. شادزي

جناب simon یه سوال خدمتتون داشتم و ممنون می شم که پاسخ دهید. الان فکر کنم بانک های ملی و ملت دلار 2500 تومان رو مبنا قرار می دهند اما همونطور که شما گفتید بانک پارسیان 1250 است. حالا با توجه به نوسانات نرخ ارز ممکن است که دانشگاه مقصد یا سفارت آمریکا 1250 رو قبول نکنه و بگه که باید به با دلار 2500 بیارید. آیا شما چنین تجربه ای رو از دوستان یا حتی خودتون شاهد بوده اید. ممنون میشم که راهنمایی کنید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط me_true_future نمایش پست ها
    جناب simon یه سوال خدمتتون داشتم و ممنون می شم که پاسخ دهید. الان فکر کنم بانک های ملی و ملت دلار 2500 تومان رو مبنا قرار می دهند اما همونطور که شما گفتید بانک پارسیان 1250 است. حالا با توجه به نوسانات نرخ ارز ممکن است که دانشگاه مقصد یا سفارت آمریکا 1250 رو قبول نکنه و بگه که باید به با دلار 2500 بیارید. آیا شما چنین تجربه ای رو از دوستان یا حتی خودتون شاهد بوده اید. ممنون میشم که راهنمایی کنید.
    دانشگه اين نامه رو براي اينكه بتونه I20‌صادر كنه ميخواد بعدش ديگه كاري نداره. فقط شنيدم سفارت استراليا چند وقت پيش به يكي گير داده بود كه دلار شما 3000 تمونه اين درست نيست و برو نامه با 3000 تومن بيار. بعيد ميدونم براي I20 ‌مشكلي داشته باشيد اما براي سفارت بايد مطمئن شيد. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)