صفحه 62 از 111 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ضمن تشکر از پاسختون، برای دانشگاه دارم می گیرم،میشه همین رو برای سفارت آمریکا هم استفاده کنم دیگه؟من برای fall 2013 پذیرش گرفتم.در مورد بانک هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسختون، برای دانشگاه دارم می گیرم،میشه همین رو برای سفارت آمریکا هم استفاده کنم دیگه؟من برای fall 2013 پذیرش گرفتم.در مورد بانک هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    براي دانشگاه خيالت راحت باشه . حتي از پارسيان با 1226 تومنم گرفتي به راحتي اسكنشو ازت قبول ميكنن. حساب باز كني تا جاييكه آخرين بار ميدونم فقط يك روز پول بايد نزدشون بمونه نه بيشتر. نسخه ي اول 5000 تومن و اضافه بخواي 1000 تومن. اگر درست يادم باشه.
    در مورد سفارت هر چه جديد تر باشه بهتره. و اينكه سفارت كشورهاي مختلف متفاوت برخورد ميكنن. قبلش ميتوني از كساني كه تازه از سفارت برگشتن اطلاعات كسب كني كه به 1226 يا 2500 گير ندادن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

مگر نرخ مبادلاتی رو در نظر نمی گیرند؟خواهشا زودتر پاسخ بدین.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    مگر نرخ مبادلاتی رو در نظر نمی گیرند؟خواهشا زودتر پاسخ بدین.
    ببین bank statement به این طریقه که پول تو حسابتو به ریال مینویسن و پایینش یه note اضافه میکنند که دلار توو ایران 12260 ریاله. و با اینم حساب میکنن و وقتی من فرستادم اصلا گیر ندادن که بگن دلار بازار آزاد این نیس..:-)
    فقط یه توصیه بهت دارم چون خودم خیلی درگیر bank statement بودم..اینکه سعی کن توو حسابی که خیلی وقته داریش پولو بریزی چون اولا تاریخ افتتاح حسابو واسه من زد که کی باز کردی ثانیا معمولا اگه همون لحظه باز کنی و پول تووش بریزی و B.S. بخای معمولا بانک ها اذیت میکنند و نمیدن یا اینکه میگن یه چند مدت برش نذار..خاستی من اسکن خودمو دارم که اگه حواستی بهت بدم نمونشو ببینی..(بانک ملی)
    موفق باشی..

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

سلام.
    بانک اسیتمنت اگر با متن انگلیسی باشه ولی مهر فارسی مشکل داره؟
    آخه یکی از شعبه های بانک ملی که پدرم اوراق درش داره گفته موجودی میده ولی مهر فارسی میتونه بزنه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط dyana نمایش پست ها
    سلام.
    بانک اسیتمنت اگر با متن انگلیسی باشه ولی مهر فارسی مشکل داره؟
    آخه یکی از شعبه های بانک ملی که پدرم اوراق درش داره گفته موجودی میده ولی مهر فارسی میتونه بزنه.
    مشکلی نداره من خودم یه بار اینجوری ارایه دادم منتها خوب اگر انگلیسی باشه بهتره
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام از دوستان خواهشمند است در صورت امکان لطفا نمونه ای از Bs که گرفته اید را قرار دهید ... چون من از بانک سامان گرفتم و احساس کردم کارمند بانک خیلی وارد نبود !!! مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام از دوستان خواهشمند است در صورت امکان لطفا نمونه ای از Bs که گرفته اید را قرار دهید ... چون من از بانک سامان گرفتم و احساس کردم کارمند بانک خیلی وارد نبود !!! مرسی
    BS نامه ي بانكه و فرمتش تعريف شده است قبل از صدور به نظر مسئولش هم ميرسه بعد پرينت ميشه. مطمئنيد كارمند بانك تنهايي صادر كرده؟ شايد شما حواستون به پروسه ايي كه ايشون طي كرده نبوده. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    BS نامه ي بانكه و فرمتش تعريف شده است قبل از صدور به نظر مسئولش هم ميرسه بعد پرينت ميشه. مطمئنيد كارمند بانك تنهايي صادر كرده؟ شايد شما حواستون به پروسه ايي كه ايشون طي كرده نبوده. شادزي
    بله بعد از چاپ نسخه های BS ... رئیس و معاون شعبه امضا کردند و مهر لاتین بانک رو هم زدند ولی وقتی من گفتم که مهر برجسته رو هم بزنید گفتند که لزومی نداره و روال ما این هست ... ولی من تو این بحث ها شنیده بودم که مهر برجسته بایستی بزنند ... ضمنا تو این برگه که به من دادند فقط لیستی از حساب های من رو نوشتند البته به ریال و درپایین معادل یک دلار رو ذکر کردند ... و مجموع حساب ها رو ننوشتند ...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    بله بعد از چاپ نسخه های BS ... رئیس و معاون شعبه امضا کردند و مهر لاتین بانک رو هم زدند ولی وقتی من گفتم که مهر برجسته رو هم بزنید گفتند که لزومی نداره و روال ما این هست ... ولی من تو این بحث ها شنیده بودم که مهر برجسته بایستی بزنند ... ضمنا تو این برگه که به من دادند فقط لیستی از حساب های من رو نوشتند البته به ریال و درپایین معادل یک دلار رو ذکر کردند ... و مجموع حساب ها رو ننوشتند ...

مهر برجسته مهم نيست به نظر من. چرا؟ چون اكثر دانشگاه ها كه ميخوان I20‌بدن اسكن اين نامه رو ميخوان كه توش برجستگي مهر مشهود نيست. براي سفارتم بعيد ميدونم مهر بيتشر از مقدار كل پول BS و نرخ مرجع تبديلش اهميت داشته باشه. معمولا مجموع دلار بايد ذكر بشه . كدوم بانك بوده؟ اگر فكر مي كنيد مشكل داره بريد از بانك ديگه بگيريد. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)