صفحه 63 از 117 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من ادمیشن بدون فاند گرفتم و گفته سریعا bank statement براشون بفرستم تا I20 بدن.
    1- من هنوز فاند نگرفتم و شاید بعدا بگیرم. به نظرتون صبر کنم تا همه چی معلوم شه یا از الان برم با حساب بانکی واسه ویزا اقدام کنم؟ ( واسه دیر نشدن میگم- میخوام تابستون ویزام بیاد)

2- الان این مقدار پول تو حساب نیست. به نظر شما اگه اینو یکی دو ماه دیگه بفرستم دیر میشه؟ ( از هر لحاظ)
    3- حساب مورد نظرم تو ایران گردشش خوب بوده ، میتونم وضعیت مالی تاریخ های قبل رو بگیرم الان؟
    4- داداش من چند ساله کاناداست. اون می تونه با توجه به حقوق داشتنش (شاغل) ضامن من باشه؟ (حسابش 30 هزار تا در یک لحظه نداره )
    ممنون

من توصيه نميكنم به تعويق بندازيد. اگر بتونيد پول از كسي يك روزه بگيريد كارتون راه ميوفته بهتره I20‌سريعتر به دستتون برسه تا زودتر وقت بگيريد تا شما اماده ي سفر بشيد فاند هم مشخص ميشه. البته اگر همين دانشگاه ميخواهيد تشريف ببريد و با فاند و بي فاند بودنش تاثيري در تصميمتون نداره. در سفارت هم فاند باشه هم BS ديگه كارتون حسابي محكم كاريه. در مورد كانادا نميدونم اما در مورد گردش تاريخ هاي قبل ميتونيد اما BS‌مربوط به مبالغ قبل اصلا معني نداره و پوليه كه الان بايد تو حساب باشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. K.N.Toosi

سلام
    شرایط منم خیلی شبیهshm2008هست. از امریکا پذیرش گرفتم. استادم گفته فاند میده ولی دانشگاه همش میگه واسه ویزا bs بیار کهI-20ایت دیر نشه. من واقعا نمیتونم شهریه ی دانشگاه که 24هزار تا هست رو بدم و رو فاند حساب کردم. اماBS هم میتونم بدم هم از ایران و هم از خارج. به نظرتون bs رو بدم یا دوباره با استاد صحبت کنم واسه فاند؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط honey_is89 نمایش پست ها
    سلام
    شرایط منم خیلی شبیهshm2008هست. از امریکا پذیرش گرفتم. استادم گفته فاند میده ولی دانشگاه همش میگه واسه ویزا bs بیار کهI-20ایت دیر نشه. من واقعا نمیتونم شهریه ی دانشگاه که 24هزار تا هست رو بدم و رو فاند حساب کردم. اماBS هم میتونم بدم هم از ایران و هم از خارج. به نظرتون bs رو بدم یا دوباره با استاد صحبت کنم واسه فاند؟
    ممنون
    bs رو بدين تا كار اداري پيش بره. فانداستاد كه رو حرف نميشه . مگه قرار نيست رسما به شما نامه بدن؟ عجيبه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان

من باید 25000 دلار برای bank statment موجودی داشته باشم که میخوام حدود 70 میلیون تو حسابم واریز کنم.حساب بانک پاسارگاد دارم و از بانک که پرسیدم گفتند نرخ مبادلاتی رو حساب می کنند.حساب بانک پارسیان ندارم.به نظرتون همون بانک پاسارگاد خوبه یا یه حساب تو بانک پارسیان باز کنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من باید 25000 دلار برای bank statment موجودی داشته باشم که میخوام حدود 70 میلیون تو حسابم واریز کنم.حساب بانک پاسارگاد دارم و از بانک که پرسیدم گفتند نرخ مبادلاتی رو حساب می کنند.حساب بانک پارسیان ندارم.به نظرتون همون بانک پاسارگاد خوبه یا یه حساب تو بانک پارسیان باز کنم؟

70 ميليون جوابگوي مقدار مورد نياز شما هست. براي كجا داريد ميگيريد دانشگاه يا سفارت؟ اگر دانشگاهه كه فرقي نداره هر چه بيشتر بهتر. هدف I20 است. اگر سفارته نرخ مبادلاتي قابل اطمينان تره. سفارتها ممكنه به اينكه نرخ دلار 1226 نيست توجه كنند. مثل يكي از دسوتان كه سفارت استراليا ازش قبول نكرده بود و گفته بود دلار الان تو كشور شما 3000 تمونه نه 1226. شادزي

Junior Member

ضمن تشکر از پاسختون، برای دانشگاه دارم می گیرم،میشه همین رو برای سفارت آمریکا هم استفاده کنم دیگه؟من برای fall 2013 پذیرش گرفتم.در مورد بانک هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

Member Civil_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    70 ميليون جوابگوي مقدار مورد نياز شما هست. براي كجا داريد ميگيريد دانشگاه يا سفارت؟ اگر دانشگاهه كه فرقي نداره هر چه بيشتر بهتر. هدف I20 است. اگر سفارته نرخ مبادلاتي قابل اطمينان تره. سفارتها ممكنه به اينكه نرخ دلار 1226 نيست توجه كنند. مثل يكي از دسوتان كه سفارت استراليا ازش قبول نكرده بود و گفته بود دلار الان تو كشور شما 3000 تمونه نه 1226. شادزي
    ببینم مگر ایشون نباید مبلغ 25000*3400 رو تو حسابشون داشته باشن؟ اینطور که 70 میلیون جوابگو نیست!

Junior Member

مگر نرخ مبادلاتی رو در نظر نمی گیرند؟خواهشا زودتر پاسخ بدین.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    مگر نرخ مبادلاتی رو در نظر نمی گیرند؟خواهشا زودتر پاسخ بدین.
    ببین bank statement به این طریقه که پول تو حسابتو به ریال مینویسن و پایینش یه note اضافه میکنند که دلار توو ایران 12260 ریاله. و با اینم حساب میکنن و وقتی من فرستادم اصلا گیر ندادن که بگن دلار بازار آزاد این نیس..:-)
    فقط یه توصیه بهت دارم چون خودم خیلی درگیر bank statement بودم..اینکه سعی کن توو حسابی که خیلی وقته داریش پولو بریزی چون اولا تاریخ افتتاح حسابو واسه من زد که کی باز کردی ثانیا معمولا اگه همون لحظه باز کنی و پول تووش بریزی و B.S. بخای معمولا بانک ها اذیت میکنند و نمیدن یا اینکه میگن یه چند مدت برش نذار..خاستی من اسکن خودمو دارم که اگه حواستی بهت بدم نمونشو ببینی..(بانک ملی)
    موفق باشی..

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Civil_Engineer نمایش پست ها
    ببینم مگر ایشون نباید مبلغ 25000*3400 رو تو حسابشون داشته باشن؟ اینطور که 70 میلیون جوابگو نیست!
    بانك هايي مثل پارسيان هنوز دلار و 1226 حساب ميكنن. اگر بر اين عدد تقسيم كنن خيلي بيشتر ميشه. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)