صفحه 64 از 117 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط mitrasolgi نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسختون، برای دانشگاه دارم می گیرم،میشه همین رو برای سفارت آمریکا هم استفاده کنم دیگه؟من برای fall 2013 پذیرش گرفتم.در مورد بانک هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
    براي دانشگاه خيالت راحت باشه . حتي از پارسيان با 1226 تومنم گرفتي به راحتي اسكنشو ازت قبول ميكنن. حساب باز كني تا جاييكه آخرين بار ميدونم فقط يك روز پول بايد نزدشون بمونه نه بيشتر. نسخه ي اول 5000 تومن و اضافه بخواي 1000 تومن. اگر درست يادم باشه.
    در مورد سفارت هر چه جديد تر باشه بهتره. و اينكه سفارت كشورهاي مختلف متفاوت برخورد ميكنن. قبلش ميتوني از كساني كه تازه از سفارت برگشتن اطلاعات كسب كني كه به 1226 يا 2500 گير ندادن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

سلام.
    بانک اسیتمنت اگر با متن انگلیسی باشه ولی مهر فارسی مشکل داره؟
    آخه یکی از شعبه های بانک ملی که پدرم اوراق درش داره گفته موجودی میده ولی مهر فارسی میتونه بزنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برگه ي تامين ياتمكين مالي

سلام و خسته نباشید. ممنون میشم اگر کسی جوابمو بده.
    از دانشگاه برای من این پیغام در صفحه graduate admission من اومده.
    You have been recommended for admission. Please upload your financial support documents. Information regarding funding will be in your official admission letter
    من برای fund اپلای کردم . منظور این پیغام چی میتونه باشه. اینطوری دیگه فاند نمی دن؟ من باید تمام مبلغ دانشگاه را در financial support document داشته باشم. اخواهشن بی پاسخ نذارید. ممنونم..

پیش فرض پاسخ : برگه ي تامين ياتمكين مالي

اگه این نامه ی رسمی واستون ایمیل نشده، احتمالش هست که با پست فرستاده شده باشه. تماس بگیرید با دپارتمان، سریعتر هم تماس بگیرید که به آخر هفته نخوره و بهشون بگید که نامه ی رسمی رو واسم اسکن کنید و ایمیل کنید. در اون نامه نوشته چقدر فاند گرفته اید. اگر اصلا فاند نگرفته باشید باید تمامشو در BS داشته باشید.
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

پیش فرض پاسخ : بیان شرایط مالی statement of finantial circumstances

نقل قول نوشته اصلی توسط robabe نمایش پست ها
    بعضی دانشگاهها یه statement of finantial circumstances میخوان.اصلا چی هست ؟؟؟؟
    یه فرم که باید پر کنید و خودتون یا اسپانسرتون باید امضاش کنه، همچنین باید نامه ی پذیرش با فاند و یا BS رو به اون ضمیمه کنید ارسال کنید تا I20 صادر شه
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Junior Member

سلام بچه ها اگه یه BS رو به دانشگاه بفرستم برای گرفتن I20 بعد 3-4 ماه بعدش وقت سفارت داشته باشم اون BS معتبره هنوز؟
    یا حتما باید BS دو-سه هفته مونده به وقت سفارت ببرم؟
    اگر کسی تجربه داره لطفا دقیق توضیح بده برام. ممنون از راهنماییتون پیشاپیش.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiabeh نمایش پست ها
    سلام بچه ها اگه یه BS رو به دانشگاه بفرستم برای گرفتن I20 بعد 3-4 ماه بعدش وقت سفارت داشته باشم اون BS معتبره هنوز؟
    یا حتما باید BS دو-سه هفته مونده به وقت سفارت ببرم؟
    اگر کسی تجربه داره لطفا دقیق توضیح بده برام. ممنون از راهنماییتون پیشاپیش.

براي اينكه بهانه دستشون نديد BS نزديك به وقت سفارت داشته باشيد خصوصا اگر فاندي نداري. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه پذیرش فول فاند گرفتم ولی هنوز چیزی در مورد BS برام نفرستادن. ولی یکی از دوستام دقیقاً مثل من از همون دانشکده و دانشگاه فول فاند گرفته و ازش این مدرک رو خواستن تا 1 می هم بهش وقت دادن. البته یه نکته ای که هست اینه که من بلافاصله آفر رو اکسپت کردم و دانشکده ازم اطلاعات خواسته که I20 بفرسته ولی دوستم دیر اکسپت کرد. حالا ممکنه که دانشکده با دانشگاه در این مورد هماهنگ کرده باشه که من فاند دارم و نیازی به BS نیست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط dyana نمایش پست ها
    سلام.
    بانک اسیتمنت اگر با متن انگلیسی باشه ولی مهر فارسی مشکل داره؟
    آخه یکی از شعبه های بانک ملی که پدرم اوراق درش داره گفته موجودی میده ولی مهر فارسی میتونه بزنه.
    مشکلی نداره من خودم یه بار اینجوری ارایه دادم منتها خوب اگر انگلیسی باشه بهتره
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام از دوستان خواهشمند است در صورت امکان لطفا نمونه ای از Bs که گرفته اید را قرار دهید ... چون من از بانک سامان گرفتم و احساس کردم کارمند بانک خیلی وارد نبود !!! مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)