صفحه 66 از 117 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط monanozari نمایش پست ها
    دوستان من چند تا سوال داشتم.
    1- در bank statement فقط مقدار موجودی حساب میزنن یا گردش حساب رو هم میدن.
    2- برای سفارت گردش حساب لازم است یا نه؟
    گردش حساب فاکتور مهمیه که بفهمن پولو یکروزه نریختی تو حساب پس بهتره گردش حساب را
    هم بفرستی ولی قبل از آن چند بار پول از حساب بردار و دوباره بریز که گردش حساب بالا بره.
    معمولا اگر جمع گردش حساب 4، 5 برابر موجودی و یا بیشتر باشه خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید من اصلا خیلی از BS سر در نمیارم.
    من واسه چنتا از دانشگاههای آمریکا اپلای کردم.
    تا الآن از یه دانشگاه پذیرش دارم که موقع اپلای اسکن نمره هام رو فقط می خواست. حالا گفته واسه تکمیل پذیرشت باید مدارک رسمیت رو پست کنی.
    با اینکه هنووووز جواب بقیه دانشگاه هام نیومدن, نمیخوام اینو از دست بدم و میخوام تو این هفته مدارکم رو بفرستم. اما یه سوال دارم حالا (چون کلا می خوام خرج پست کردنام رو کمتر کنم):
    میشه من یه BS از همین حالا تهیه کنم و با مدارکم بفرستم که اونا I-20 هم صادر کنن واسم؟
    بعد اونو واسه هر دانشگاه دیگه ای هم که پذیرش گرفتم بفرستم؟؟ منظورم اینه که BS ربطی به این داره کجا می خوایم بریم؟؟
    میشه یکی از دوستان یه توضیح جامع راجع به BS و زمان مناسب برای تهیه ی اون بهم بده؟؟؟؟ (راستی اصلا باید BS رو پست کنیم واسه دانشگاه؟؟؟)
    یه دنیا ممنونم پیشاپیش.
    سلام

نامه بانک یا همون BS اطلاعات موجودی و گردش حساب شما و یا کسی است
    که قراره در صورت نیاز هزینه تحصیل شما را بدهد و کلا اعتبار اون از تاریخ صدور
    حدود 4 ماه می باشد شما اونو همراه مدارک بفرستین خیلی بهتره و در صورت
    گذشتن اعتبار خودشون میگن دوباره بفرستین. اگر بازم سوالی بود پیغام برام
    بزنید تا جوابتون را بدم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mb_b نمایش پست ها
    سلام

نامه بانک یا همون BS اطلاعات موجودی و گردش حساب شما و یا کسی است
    که قراره در صورت نیاز هزینه تحصیل شما را بدهد و کلا اعتبار اون از تاریخ صدور
    حدود 4 ماه می باشد شما اونو همراه مدارک بفرستین خیلی بهتره و در صورت
    گذشتن اعتبار خودشون میگن دوباره بفرستین. اگر بازم سوالی بود پیغام برام
    بزنید تا جوابتون را بدم.
    ممنونم.
    اما حالا باید از کجا بدونم مبلغ BS چقد باید باشه؟؟؟ همین طوری پولم رو بریزم تو حساب ملی یا ملت یا پارسیان و بگم واسم BS صادر کنید؟ نیازی نیس اسم دانشگاه توش بیاد؟
    ببخشید سوالام اگه خیلی نامعقولن.

درود

یکی از مدارکی که برای ویزا برای من لازم هست ، bank statement برای 4 ماه اخیر هست ، من چند سالی هست که کار می کنم و پولم رو ماشین خریدم و دلار و ... . در 4 ماه اخیر حساب من گردش چندانی نداشته است ، حالا می خوام اونا رو بفروشم و به حسابم واریز کنم ، آیا برای گردش حساب مشکلی پیش می آید ؟ نبو د پول در این 4 ماه و چه جوری توجیه کنم ؟

ممنون دوستان

Junior Member babakn آواتار ها

سلام دوستان.
    ببخشید من اصلا خیلی از BS سر در نمیارم.
    من واسه چنتا از دانشگاههای آمریکا اپلای کردم.
    تا الآن از یه دانشگاه پذیرش دارم که موقع اپلای اسکن نمره هام رو فقط می خواست. حالا گفته واسه تکمیل پذیرشت باید مدارک رسمیت رو پست کنی.
    با اینکه هنووووز جواب بقیه دانشگاه هام نیومدن, نمیخوام اینو از دست بدم و میخوام تو این هفته مدارکم رو بفرستم. اما یه سوال دارم حالا (چون کلا می خوام خرج پست کردنام رو کمتر کنم):
    میشه من یه BS از همین حالا تهیه کنم و با مدارکم بفرستم که اونا I-20 هم صادر کنن واسم؟
    بعد اونو واسه هر دانشگاه دیگه ای هم که پذیرش گرفتم بفرستم؟؟ منظورم اینه که BS ربطی به این داره کجا می خوایم بریم؟؟
    میشه یکی از دوستان یه توضیح جامع راجع به BS و زمان مناسب برای تهیه ی اون بهم بده؟؟؟؟ (راستی اصلا باید BS رو پست کنیم واسه دانشگاه؟؟؟)
    یه دنیا ممنونم پیشاپیش.
    1- بستگی داره که دانشگاه از شما خواسته باشه BS را هم پست کنید یا نه. بعضی دانشگاهها تا زمان ادمیشن نهایی BS را نمیگیرن و بعضیها همون اول میگیرن. این را توی material requirement یا application checklist هر دانشگاه توضیح داده. حتما با دقت بخونیدش.
    2- در نهایت برای صدور I-20 دانشگاه اصل BS را از شما میخواد ولی ممکنه بعضی از دانشگاهها برای تسریع در پذیرش بگن BS را ابتدا ایمیل کنید.
    3- از نظر دانشگاه تاریخ BS باید حداکثر مال شش ماه قبل باشه ولی برای سفارت بهتره که تاریخ BS نزدیک به زمان مصاحبه باشه.
    4- ربطی نداره که کجا میخواید برید. میتونید همون اول چند تا BS بگیرید. معمولا بانک ها توی BS اول صفحه مینویسن: To Whom it may concern
    Man becomes what he thinks about

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nothingmatters نمایش پست ها
    درود

یکی از مدارکی که برای ویزا برای من لازم هست ، bank statement برای 4 ماه اخیر هست ، من چند سالی هست که کار می کنم و پولم رو ماشین خریدم و دلار و ... . در 4 ماه اخیر حساب من گردش چندانی نداشته است ، حالا می خوام اونا رو بفروشم و به حسابم واریز کنم ، آیا برای گردش حساب مشکلی پیش می آید ؟ نبو د پول در این 4 ماه و چه جوری توجیه کنم ؟

ممنون دوستان
    اگر دانشجويي و آمريكا داري اقدام ميكني گردش نبر. سر اين موضوع بهانه ي خوبي داشتن براي رجكت. طبق مطالب گذشته فقط BS‌ببر. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member

دوستان میگم این BS مبلغش چقد باشه تا تقریبا به همه ی دانشگاهها بخوره؟؟؟ 40 هزار دلار کافیه واسه هر دانشگاهی که پیش پیش برم بگیرمش؟؟؟
    سوال دیگه اینکه بابای من الآن تو شهری نیس که من هستم. بهتره این BS به اسم خودم باشه یا ایشون؟؟ آخه میخوام در حداقل زمان ممکن و بی دردسر تهیه اش کنم. فقط می ترسم اگه بگم مال خودمه بگن از کجا آوردی!!
    مرسی.

سلام دوستان.
    دانشگاهی که من ازش پذیرش گرفتم، فاندش جوری هست که هزینه های من و خانمم رو کاور میکنه. منتها توی اون فرمی که برای i20 باید پر میکردیم، نوشته که اگر Dependent دارین، لازمه که 5000 دلار Proof of Financial Support بدین. من هم BS پدرم رو براشون فرستادم. توی اون فرم مربوط به دانشگاه هم، نحوه تامین هزینه ها رو هم فاند ذکر کردم، هم حساب بانکی که البته حساب بانکی لازم نمیشه همونطور که گفتم.
    حالا این موضوع ممکنه برام مشکلی ایجاد کنه؟ به نظرتون به دانشگاه بگم اون فرم رو مد نظر قرار نده و براشون یه فرم جدید بفرستم؟ سفارت ممکنه گیر بده به این موضوع که چرا با اینکه فاندت کفایت میکنه توی I20 ات، انقدر مبلغ اضافه هم ذکر شده؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member

دوستان میگم این BS مبلغش چقد باشه تا تقریبا به همه ی دانشگاهها بخوره؟؟؟ 40 هزار دلار کافیه واسه هر دانشگاهی که پیش پیش برم بگیرمش؟؟؟
    سوال دیگه اینکه بابای من الآن تو شهری نیس که من هستم. بهتره این BS به اسم خودم باشه یا ایشون؟؟ آخه میخوام در حداقل زمان ممکن و بی دردسر تهیه اش کنم. فقط می ترسم اگه بگم مال خودمه بگن از کجا آوردی!!
    مرسی.
    دوستان من دیگه میخوام به نام خودم BS از بانک ملی بگیرم. چون ظاهرا اگه ساپورترم کسی دیگه باشه, بایستی affidavit هم تهیه کنم
    به نظرتون مشکلی پیش نمیاد بگم خودم صاحب این 100 میلیونم ( 40 هزار دلار)؟؟

((البته این دانشگاه ازم 40 هزار دلار نمی خواد اما خودم میخوام اینقد بزنم تا اگه جواب بقیه اومد واسه همشون کافی باشه.))

Global Moderator

Simon آواتار ها

دوستان من دیگه میخوام به نام خودم BS از بانک ملی بگیرم. چون ظاهرا اگه ساپورترم کسی دیگه باشه, بایستی affidavit هم تهیه کنم
    به نظرتون مشکلی پیش نمیاد بگم خودم صاحب این 100 میلیونم ( 40 هزار دلار)؟؟

((البته این دانشگاه ازم 40 هزار دلار نمی خواد اما خودم میخوام اینقد بزنم تا اگه جواب بقیه اومد واسه همشون کافی باشه.))
    مبلغش خوبه. به نظرم مشكلي نداره نگران نباش. پرسيد بگو پدر داده برم درس بخونم كمم بيارم بازم پدر بهم پول ميدن. تو خانواده ي ما تحصيل ارزش بالايي داره شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)