صفحه 73 از 117 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    2 سوال:
    1- بانکی میشناسید که در bank statement معادل مقدار پول شما رو به یورو یا دلار بزنه (مثلا بگه یارو 4000 دلار داره نه اینکه قیمت دلار رو فقط بنویسه) و درضمن با دلار مبادله ای حساب کنه ؟
    2- به نرخ ارز مرجع چی؟
    نامه ايي كه من 2 سال پيش از پارسيان ارزي گرفتم كل مبلغ رو به دلار حك شده زده بود. اما تلفني بپرسي بهتره. اينجا هر مديري ميره قانونو ميبره مدير بعدي با قانون جديد مياد. اگر مدير بانك از 2 سال پيش عوض شده باشه كه حتما شده الان اينچ ضخامت كاغذهاشونم نازك تر شده. ولي در مورد مبادله اي مطمئنم كه امروزه هم نميدن و 1226 ميزنن. مگر بانكهاي دولتي كه دوستان قلبلا اشاره كردن. حتي ملي هم نميده.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    2 سوال:
    1- بانکی میشناسید که در bank statement معادل مقدار پول شما رو به یورو یا دلار بزنه (مثلا بگه یارو 4000 دلار داره نه اینکه قیمت دلار رو فقط بنویسه) و درضمن با دلار مبادله ای حساب کنه ؟
    2- به نرخ ارز مرجع چی؟
    اگر این حالت عملی باشه خیلی خوبه مخصوصا برای کسی که نصف ریال نصف دلار داره دیگه لازم نیست ضرر فروش رو متحمل شه . کسی تجربه ای داره از این نمونه که دوستمون اشاره کرده/

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ApPleAA نمایش پست ها
    اگر این حالت عملی باشه خیلی خوبه مخصوصا برای کسی که نصف ریال نصف دلار داره دیگه لازم نیست ضرر فروش رو متحمل شه . کسی تجربه ای داره از این نمونه که دوستمون اشاره کرده/
    من از بانک پارسیان پرسیدم گفت هر دوتا حسابتون رو که یکیش ارزی هست و توش دلار دارید و اون حساب ریالیتون رو در یک نامه میزنیم و عنوان میکنیم مثلا فلان قدر دلار و فلان قدر ریال.. و زیرش هم نرخ برابری رو میزنیم
    بانک اقتصاد نوین گفت توی دوتا نامه میزنم ..یکیش حساب دلاری و یکیش حساب ریالی...
    ولی همه اینها واقغا بسته به همکاری رییس بانک هست

سلام دوستان،
    چند تا سوال دارم از کسایی که affidavit of support و فرم I-20 رو گرفتن:
    1- محضرها خودشون بلدنaffidavit of support بنویسن یا باید متن نامه رو بهشون بگین؟
    2- بعد از محضر نامه رو باید بدیم دارالترجمه؟ نمیشه از اول نامه رو انگلیسی گرفت؟
    در کل اگه اطلاعات خاصی راجع به affidavit of support دارین و 1 توضیح کامل راجع به مراحل انجام کارش بدین ممنون میشم

بچه ها لطفا جواب بدید
    من 30% فاند دارم، الان هزینه هر سال در دانشگاه 32000 میشه ، چقدر تو حسابم باشه؟ من واسه phd اقدام کردم، یعنی باید تو حسابم x32000 4 باشه!!!!!

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita1987 نمایش پست ها
    بچه ها لطفا جواب بدید
    من 30% فاند دارم، الان هزینه هر سال در دانشگاه 32000 میشه ، چقدر تو حسابم باشه؟ من واسه phd اقدام کردم، یعنی باید تو حسابم x32000 4 باشه!!!!!
    واسه دانشگاه یا سفارت؟

واسه سفارت؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita1987 نمایش پست ها
    واسه سفارت؟
    دوست عزیز این هم از مواردی است که بسیار بین علما اختلاف هست
    این که دلار بازار آزاد ببیریم یا مبادلاتی یا مرجع تا حدود زیادی به سفارت بستگی داره ک کجا بری..منتها بنابر اجماع نسبی علما و نظر بنده () مبادلاتی واسه سفارت بهترین گزینس (اگه وسع مالیشو داری که همون آزاد رو ببر) چون اگه افیسر حرفی زد میتونی محکم ادعا کنی که توو کشور ما به دانشجوها ارز مبادلاتی میدن
    موفق باشی

این bank statement رو باید دوباره برد ترجمه کرد یا اگه گردش کار رو لاتین بزنه کافیه؟؟ یا اینکه باید یک نامه با متن انگلیسی صادر بشه؟؟ میشه راهنمایی کنید؟ مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    این bank statement رو باید دوباره برد ترجمه کرد یا اگه گردش کار رو لاتین بزنه کافیه؟؟ یا اینکه باید یک نامه با متن انگلیسی صادر بشه؟؟ میشه راهنمایی کنید؟ مرسی
    خیر
    یک نامه با متن و سربرگ و مر انگلیسیه (در مورد مهر و سربرگ معمولا انگلیسیه) که تووش موجودی حساب رو میزنه..بنابراین نیازی به ترجمه نیست و خودش چون انگلیسیه کفایت میکنه
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)