صفحه 74 از 117 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    خیر
    یک نامه با متن و سربرگ و مر انگلیسیه (در مورد مهر و سربرگ معمولا انگلیسیه) که تووش موجودی حساب رو میزنه..بنابراین نیازی به ترجمه نیست و خودش چون انگلیسیه کفایت میکنه
    موفق باشی
    من BS رو از بانک پاسارگاد گرفتم به همین شکل لاتین و سفارت تو نامه ریجکت نوشته بود مدرک مالی قابل قبول نیست. ممکنه بخاطر خصوصی بودن بانک مدرک BS رو رد کنن؟؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من BS رو از بانک پاسارگاد گرفتم به همین شکل لاتین و سفارت تو نامه ریجکت نوشته بود مدرک مالی قابل قبول نیست. ممکنه بخاطر خصوصی بودن بانک مدرک BS رو رد کنن؟؟
    من فکر نمیکنم بخاطر خصوصی بودن باشه
    میتونه خیلی علت داشته باشه:
    1- مبلغ کم
    2- نخوندن با نرخ دلاری که سفارت مدنظرش بوده
    3- مبلغ خیلی زیاد
    4- ساپورت کننده عوض شده باشه
    5- تاریخ BS
    و...
    احتمالش ضعیفه بخاطر خصوصی بودن باشه چون کیس های دیگم بودن که بدون هیچ مشکلی BS بردن و سفارت گیر نداده..

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    خیر
    یک نامه با متن و سربرگ و مر انگلیسیه (در مورد مهر و سربرگ معمولا انگلیسیه) که تووش موجودی حساب رو میزنه..بنابراین نیازی به ترجمه نیست و خودش چون انگلیسیه کفایت میکنه
    موفق باشی
    قضیه تایید توسط اداره شعب چیه؟؟ من یه چیزایی شنیدم ولی درست نمی دونم چقدر لازمه و اصلا این اداره مال هر بانک جداگانه هست یا یه اداره برای همه بانکهاست؟؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

بعضی بانک ها به خود شعبه که مستقیما مراجعه می کنین، این نامه رو صادر و مهر می زنه و تموم
    اما بیشتر بانک ها یه نامه به شعبه مرکزی شون یا اداره ارزی شون می زنن و این اداره دومی، نامه رو صادر می کنه

قضیه تایید توسط اداره شعب چیه؟؟ من یه چیزایی شنیدم ولی درست نمی دونم چقدر لازمه و اصلا این اداره مال هر بانک جداگانه هست یا یه اداره برای همه بانکهاست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    بعضی بانک ها به خود شعبه که مستقیما مراجعه می کنین، این نامه رو صادر و مهر می زنه و تموم
    اما بیشتر بانک ها یه نامه به شعبه مرکزی شون یا اداره ارزی شون می زنن و این اداره دومی، نامه رو صادر می کنه
    برای ریز گردش حساب هم همینطوره؟ من گردش حساب لاتین گرفته بودم از پاسارگاد. رئیس شعبه هم مهر کرده بود ولی بازم سفارت ریجکت کرد مدرک مالی رو!! نوشته بود financial evidence is insufficient or incomplete.

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نیازی به ریز گردش حساب نیست و معمولا موجودی حساب کفایت می کنه
    با این حال، اگه احساس می کنین ضروریه، ریز گردش رو هم بگیرین و از بانک بخواید علاوه بر مهر جوهری، مهر برجسته هم بزنه

برای ریز گردش حساب هم همینطوره؟ من گردش حساب لاتین گرفته بودم از پاسارگاد. رئیس شعبه هم مهر کرده بود ولی بازم سفارت ریجکت کرد مدرک مالی رو!! نوشته بود financial evidence is insufficient or incomplete.

سلام ، توي سايت دانشگاه نوشته " If a member of your family serves as sponsor, an affidavit of support by him or her is appreciated. " دوستان كسي ميدونه affidavit of support را چطور بايد تهيه كنم كه براي دانشگاه رسميت داشته باشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran- material engineering

دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه در چند مورد؟
    1- در بانک های ایران نرخ برابری دلار و ریال رو واسه BS چند حساب میکنند؟ آیا این رقم در سفارت کشور های دیگه فرق میکنه؟ خصوصا آمریکا
    2- آیا ممکنه دو نفر هم زمان اسپانسر من بشن؟ چون مجموع حساب بانکی دو نفر کار منو راه میندازه ولی حساب تک تکشون فایده ای نداره واسم.
    3- واسه آمریکا فقط مبلغ موجودی حساب مهمه یا باید موجودی در مدت زمان خاصی تو حساب باقی بمونه؟ معدل موجودی در مدت زمان مشخص مهمه یا مبلغ موجودی در اون زمان؟
    سپاس گذارم.

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط arminmetall نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه در چند مورد؟
    1- در بانک های ایران نرخ برابری دلار و ریال رو واسه BS چند حساب میکنند؟ آیا این رقم در سفارت کشور های دیگه فرق میکنه؟ خصوصا آمریکا
    2- آیا ممکنه دو نفر هم زمان اسپانسر من بشن؟ چون مجموع حساب بانکی دو نفر کار منو راه میندازه ولی حساب تک تکشون فایده ای نداره واسم.
    3- واسه آمریکا فقط مبلغ موجودی حساب مهمه یا باید موجودی در مدت زمان خاصی تو حساب باقی بمونه؟ معدل موجودی در مدت زمان مشخص مهمه یا مبلغ موجودی در اون زمان؟
    سپاس گذارم.
    1) معمولا بانکها به نرخ دلار در گواهی بانکی اشاره نمی کنند. در صورت انجام این کار، نرخ دولتی 25000 ریال قید خواهد شد
    2) منعی نداره. اما افراد با نسبت خانوادگی درجه یک توصیه میشن
    3) فقط موجودی حساب در زمان صدور گواهی بانکی
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

با سلام

دوستان یه سوال فوری داشتم

الان بانک ها با چه نرخی BS رو حساب می کنند. 1226, 2500, 3400? اگه لطف کنید و اسم بانک هم بگید ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)