صفحه 79 از 117 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط ieltsabadi نمایش پست ها
    یه سوال داشتم که فکر کنم خیلیا بهش برخوردن. من برای دانشگاه هاروارد اپلای کردم. الان میگن یه فرم financial aid پر کنم. توش پرسیدن که چقدر پول دارم و درآمدم در سال چقدر بوده و اینا. نمیدونم باید پی بنویسم که بهم کمک مالی بدن. اگه میزان درآمد و پس اندازم رو کم بنویسم که میگن یارو پول نداره و نمیخوایم و اینا. اگه بگم پول تحصیل و زندگی رو دارم که ممکنه دیگه بهم کمک هزینه ندن. اصولا باید چی نوشت تو این فرم ها؟ موضع باید چی باشه؟ ممنون میشم کمکمون کنید دوستان.
    میزان قدرت مالی شما تاثیری در تصمیم گیری اونا مبنی بر دادن یا ندادن کمک هزینه مالی نداره. عموم کمک هزینه ها و بورسیه های مالی بر اساس شایستگی افراد هستش تا بر مبنای نیاز!
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه از من BS خواسته! اگه بخوام از حساب بابام براشون بفرستم میشه؟ چه کارایی باید بکنم؟
    یعنی بابام باید تعهدی چیزی بدن؟ مدرک دیگه باید ترجمه کنم که ثایت کنه ایشون پدرمه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط einsinghaf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه از من BS خواسته! اگه بخوام از حساب بابام براشون بفرستم میشه؟ چه کارایی باید بکنم؟
    یعنی بابام باید تعهدی چیزی بدن؟ مدرک دیگه باید ترجمه کنم که ثایت کنه ایشون پدرمه؟
    سلام
    مشكلي نداره. معادل مبلغ خواسته شده به ريال در بانك داشته باشند فرداش مراجعه كنيد شعبه ي ارزي و نامه ي BS انگليسي با درج ميزان موجودي به ريال و معادل دلاريش تحويل بگيريد. ميتونيد نسخه ي اضافه هم درخواست بديد.
    تعهدم نياز نيست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    مشكلي نداره. معادل مبلغ خواسته شده به ريال در بانك داشته باشند فرداش مراجعه كنيد شعبه ي ارزي و نامه ي BS انگليسي با درج ميزان موجودي به ريال و معادل دلاريش تحويل بگيريد. ميتونيد نسخه ي اضافه هم درخواست بديد.
    تعهدم نياز نيست.
    شادزي
    سلام
    من فردا میخوام برم BS بگیرم از بانک امروز رفته بودم اونجا گفتن ما نامه ای نمیدیم که مثلا پدرتون توش بگن شما رو ساپورت مالی میکنن.
    ولی تو این ایمیل از دانشگاه بهم گفتن که :
    If you use a bank statement provided by a family member, that family member will need to write a letter confirming their ownership of the bank account and that they are willing to support your education at the University of ...حالا شما میگید نیازی به تعهد نیست ؟
    من والا نفهمیدم هنوز!
    اگه نیاز باشه چجوری باید تهیه کنیم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix70 نمایش پست ها
    سلام
    من فردا میخوام برم BS بگیرم از بانک امروز رفته بودم اونجا گفتن ما نامه ای نمیدیم که مثلا پدرتون توش بگن شما رو ساپورت مالی میکنن.
    ولی تو این ایمیل از دانشگاه بهم گفتن که :
    If you use a bank statement provided by a family member, that family member will need to write a letter confirming their ownership of the bank account and that they are willing to support your education at the University of ...حالا شما میگید نیازی به تعهد نیست ؟
    من والا نفهمیدم هنوز!
    اگه نیاز باشه چجوری باید تهیه کنیم؟

سلام
    تو فرم هاي دانشگاه گاهي يك فري هست كه كسي كه قراره شما رو ساپورت كنه اونو پر ميكنه زيرشم امضا و اسكن و ميفرستيد. اينجا نگفته بانك چيزي بده. بانك يك نامه ميده از موجوديه مثلا پدر. حالا شما اين رو با مدارك شناسايي و اون فرمه اگر باشه براي دانشگاه اثبات ميكنيد. خودشون گفتن يك نامه بنويسه كه تاييد كنند نامه از حساب بانكي خودشونه. ميتونيد پاسشونم ضميمه كنيد. اقوام درجه 1 تعهد محضري نميخواد. من نديدم. حالا اگر دانشگاه شما استثناست باز تماس بگيريد دقيق ازشون بپرسيد.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلا دوستان
    میخواستم ببینم برای ارسال I20 که BS میخوان اگر بیشتر از اون حدی که دانشگاه گفته پول تو حساب باشه مشکلی پیش میاد؟جایی خوندم سفارت ممکنه مشکل ایجاد شه.
    با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shakiba12 نمایش پست ها
    سلا دوستان
    میخواستم ببینم برای ارسال I20 که BS میخوان اگر بیشتر از اون حدی که دانشگاه گفته پول تو حساب باشه مشکلی پیش میاد؟جایی خوندم سفارت ممکنه مشکل ایجاد شه.
    با تشکر
    سلام

براي دانشگاه موردي نداره ولي اگر از همين مي خواهيد براي سفارتم استفاده كنيد ديگه از 1.5 برابر مبلغ I-20 بيشتر نباشه ترجيحا.
    وگرنه ميتونيد براي دانشگاه يكي بفرستيد و براي سفارتم يكي ديگه جداگانه.

شادزي

سلام

من فعلا پذیرشم نیومده ولی خواستم از الان پروسه BS رو بدونم. اکثر پست هارو خوندم.
    من پدرم میخواد ساپورت مالی کنه. گردش حسابش خیلی خوبه مثلا 50 تا گردش در یک ماه ولی موجودیش همش صفر میشه و پر میشه و الانم زیاد تو موجودیش نیست. سوالم اینه که چقدر از الان تو موجودیش هست مهمه یا چند ماه آخر واسه سفارت میشه چند میلیون تو حسابش باشه؟ و اینکه مهمه که حساب چه موقع باز شده؟ فکر میکنم حسابش برای چندین سال پیش باشه.

مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    سلام

من فعلا پذیرشم نیومده ولی خواستم از الان پروسه BS رو بدونم. اکثر پست هارو خوندم.
    من پدرم میخواد ساپورت مالی کنه. گردش حسابش خیلی خوبه مثلا 50 تا گردش در یک ماه ولی موجودیش همش صفر میشه و پر میشه و الانم زیاد تو موجودیش نیست. سوالم اینه که چقدر از الان تو موجودیش هست مهمه یا چند ماه آخر واسه سفارت میشه چند میلیون تو حسابش باشه؟ و اینکه مهمه که حساب چه موقع باز شده؟ فکر میکنم حسابش برای چندین سال پیش باشه.

مرسی
    سلام
    دانشجو گردش مالي نميخواد. تاريخ افتتاح حساب جديد نباشه. امروز موجودي رو تكميل كنند اندازه ي نامه I-20 يا كمي بيشتر با نرخ ارز دولتي و فردا كه نامه رو گرفتن همون 8-9 صبح حساب رو كامل برداشت كنند.
    شادزي

یعنی موجودی خالی باشه فعلا اشکالی نداره و میشه به محض اطلاع از مبلغی که برای I20 میخوان موجودی رو پر کرد؟ یا باید مدت خاصی پول توی حساب باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)