صفحه 93 از 117 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramyz نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من فقط دقیق نمی دونم این سوالو اینجا باید بپرسم یا نه . چیزه دیگه ای تو فروم پیدا نکردم .ببخشید
    این bank statement برای undergraduate ها هم لازمه ؟ این دانشگاه هایی که من دارم اپلای میکنم CSS می خوانو certificate of finances . می خواستم بدونم تو این فرما قسمت bank statement داره ؟ یعنی من که می خوام برای financial aid اقدام کنم , حتما باید تو حسابم 40 میلیون پول باشه ؟
    سلام
    من اطلاع ندارم برای کجا اقدام میکنید ولی BS برای دانشگاه های آمریکا نامه اییه که کل مبلغ اعلام شده ی دانشگاه برای هزینه و خرج و مخارج 1 سال دانشجو رو پوشش میده + شهریه ی دانشگاه. حالا اگر کمک هزینه داشته باشه مقداری یا کلش با اون کمک هزینه صاف میشه و عملا دیگه ازش BS نمیخوان. Undergraduate کمک هزینه معمولا برای نیتیو هاست و من موردی ندیدم لذا کل شهریه با خود شخصه.این BS بعد از قبولی تو دانشگاه خواسته میشه برای کارهای سفارت. این توضیحات مال دانشگاه های آمریکا بود.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    من اطلاع ندارم برای کجا اقدام میکنید ولی BS برای دانشگاه های آمریکا نامه اییه که کل مبلغ اعلام شده ی دانشگاه برای هزینه و خرج و مخارج 1 سال دانشجو رو پوشش میده + شهریه ی دانشگاه. حالا اگر کمک هزینه داشته باشه مقداری یا کلش با اون کمک هزینه صاف میشه و عملا دیگه ازش BS نمیخوان. Undergraduate کمک هزینه معمولا برای نیتیو هاست و من موردی ندیدم لذا کل شهریه با خود شخصه.این BS بعد از قبولی تو دانشگاه خواسته میشه برای کارهای سفارت. این توضیحات مال دانشگاه های آمریکا بود.
    شادزی

ممنون از پاسختون .
    بنده یک سوال دیگه هم داشتم . ولی با این قسمت فروم ممکنه یک ذره نامربوط باشه . در یک فروم جدید لین سوالو مطرح کردم ولی خب کسی جواب نداد . باز هم پیشاپیش عذر می خوام .

سوالی که خودم داشتم این بود : از اونجایی که موقع ثبت نام و پر کردن فرم CSS به صورت انلاین در سایت collegeboard , دانشگاه مقصد از ما می خواد که مدارک رسمی برای اون عددهایی که وارد کردیم , ارائه کنیم , می خواستم بدونم کسی که پدرش مثل پدر من شغل ازاد داره و هیچ رسید رسمی به غیر از گردش حساب و رسید چک هارو نداره , چطوری درامد سالیانه پدرمو به صورت رسمی در بیارم و ببرم دارالترجمه؟

پیش فرض پاسخ : تهیه Bank Statement

سلام دوستان
    ممنون ميشم به اين سوالم جواب بدي. من 6 ماه ديگه بايد كانادا باشن واسه فوق پذيرش گرفتم. 17 هزار دلارم فاند از استادم دارم. 3 هزار تام خودم دارم. فيش حقوقي دادشمم و سند خونه بابامم ترجمه ميكنم كه ببرم براي سفارت تو انكارا. مشكلي دارم اين گردش 4 ماه اخير كه سفارت ميخاد. نه من نه بابام مثلا 20 يا 30 تومن پول اين مدت تو حسابش داشته و داره.البته ميتونم قرض كنم پول ولي فقط واسه چند روز يا هفته ولي نه واسه 4 ماه. مثله اينكه اين گردشم 4 ماهه هم خيلي مهمه. بنظرتون چكاري ميتونم بكنم؟؟ و ديگه اينكه من فوق دارم ولي واسه يك فوق ديگه دارم ميرم. آيا گواهي لازم دارم از يه جا كه بگه من مدرك جديد فوق ايشونو بعد از اتمام تحصيلاتش نياز دارم؟؟ از كجا بايد بگيرم؟؟

ممنونم
    جواد

سلام دوستان
    سوالی داشتم، برای گرفتن نامه Bank Statement از بانک آیا هزینه مورد نظر باید با دلار مرجع محاسبه بشه یا نرخ آزاد دلار؟ سوال دیگه اینکه حتما باید مبلغ هم اندازه هزینه ها باشه یا اینکه کمتر یا بیشترش باید باشه؟
    ممنون از پاسخ هز عزیزی که بهم بدهد

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم، برای گرفتن نامه Bank Statement از بانک آیا هزینه مورد نظر باید با دلار مرجع محاسبه بشه یا نرخ آزاد دلار؟ سوال دیگه اینکه حتما باید مبلغ هم اندازه هزینه ها باشه یا اینکه کمتر یا بیشترش باید باشه؟
    ممنون از پاسخ هز عزیزی که بهم بدهد
    1- اینکه دلار مرجع باشه یا آزاد، به سیاست بانکی مربوط میشه که شما ازش BS میگیرید. ظاهراً هر دو مدلش در بانک های ایران وجود داره.
    2- مبلغ BS = (جمع هزینه های تحصیل و زندگی در مدت یک سال) - (جمع فاندهای تخصیص داده شده به شما برای همون یک سال)
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آی تی،

دوستان حتمن هواستون باشه که سیاست بانکا بر این اساسه که برای مانده حساب امروزتون گواهی صادر نمیکنن ، برای مانده دیروزتون گواهی میدن.
    برای کسایی مثل من که با قرض و قوله مبلغی رو جور کردن مهمه که پول زیاد دستمون نمونه و زود برش گردونیم ولی متاسفانه بانک پول رو یک روز نگه میداره تا گواهیشو بده.همه بانکا همینطورن.
    دیدم این مطلب جایی بهش اشاره نشده گفتم دوستان رو در جریان بزارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fghavi نمایش پست ها
    دوستان حتمن هواستون باشه که سیاست بانکا بر این اساسه که برای مانده حساب امروزتون گواهی صادر نمیکنن ، برای مانده دیروزتون گواهی میدن.
    برای کسایی مثل من که با قرض و قوله مبلغی رو جور کردن مهمه که پول زیاد دستمون نمونه و زود برش گردونیم ولی متاسفانه بانک پول رو یک روز نگه میداره تا گواهیشو بده.همه بانکا همینطورن.
    دیدم این مطلب جایی بهش اشاره نشده گفتم دوستان رو در جریان بزارم.
    طبق روال، شما امروز حسابت رو پر میکنی؛ فردا گواهی میگیری؛ پس فردا پولتو برداشت میکنی.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    طبق روال، شما امروز حسابت رو پر میکنی؛ فردا گواهی میگیری؛ پس فردا پولتو برداشت میکنی.
    سلام
    البته همون لحظه هم میتونن بردارن. فقط برن یه شماره ی جدید بگیرن و برن یک باجه ی دیگه که درگیر آزا و اذیت برخی بانک ها و عواملشون نشن.
    شادزی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام،
    بعضی از دانشگاهها به مدرکی برای اثبات توان مالی من در مورد پرداخت هزینه هام نیاز دارن تا مدارکم رو کامل به حساب بیارن. مثلاً یه Bank Statement به مبلغ 12000 یا 13000 یورو.
    من چه طور می تونم چنین مدرکی رو تهیه کنم؟ باید به این مقدار پول در بانک داشته باشم و رسید بگیرم؟ کلاً چه راههایی برای تهیه این مدرک هست؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط msdizaji نمایش پست ها
    سلام،
    بعضی از دانشگاهها به مدرکی برای اثبات توان مالی من در مورد پرداخت هزینه هام نیاز دارن تا مدارکم رو کامل به حساب بیارن. مثلاً یه Bank Statement به مبلغ 12000 یا 13000 یورو.
    من چه طور می تونم چنین مدرکی رو تهیه کنم؟ باید به این مقدار پول در بانک داشته باشم و رسید بگیرم؟ کلاً چه راههایی برای تهیه این مدرک هست؟
    سلام
    معادل ریالی در بانک میگذارید و بعد فرداش گواهی میگیرید و پول رو هم بر میدارید. فقط من میدونم نامه به دلار میدن. باید از بانکها بپرسید به یورو کدومشون میدن. راه دیگه ایی هم نداره.
    شادزی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)