صفحه 94 از 117 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial eng. Wichita State University

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام دوستان

من از یه دانشگاه آمریکا پذیرش با فاند گرفتم ولی Graduate School اونجا ایمیل زده میگه 3000 دلار بنک استیتمنت بفرستم تا فرم I-20 رو برام بفرستن. حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید:
    1- اگه این بنک استیتمنت از حساب خودم باشه بهتره یا حساب یه نفر دیگه مثلن بابام؟ (شنیدم اگه سلف-اسپانسر باشی افیسر سفارت شک میکنه )
    2-از همین بنک استیتمنت برای سفارت استفاده میشه یا میشه یکی دیگه هم برد؟
    ویرایش توسط HoumanAD : October 15th, 2014 در ساعت 02:34 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط HoumanAD نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از یه دانشگاه آمریکا پذیرش با فاند گرفتم ولی Graduate School اونجا ایمیل زده میگه 3000 دلار بنک استیتمنت بفرستم تا فرم I-20 رو برام بفرستن. حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید:
    1- اگه این بنک استیتمنت از حساب خودم باشه بهتره یا حساب یه نفر دیگه مثلن بابام؟ (شنیدم اگه سلف-اسپانسر باشی افیسر سفارت شک میکنه )
    2-از همین بنک استیتمنت برای سفارت استفاده میشه یا میشه یکی دیگه هم برد؟
    سلام

1- ترجیحاً پدر
    2- همین گواهی در دو نسخه گرفته بشه؛ یکی برای دانشگاه و دیگری هم برای اطمینان خاطر جهت ارائه به آفیسر.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوست عزيز يه سوال مهم داشتم توي I-20 من هزينه يه سال زندگي + هزينه ي تحصيل رو٤٠،٠٠٠ تا زده ،بدون فاند هستم،اما تو BS ام ١٨٥ ميليون معادل نرخ دولتي ٦٨،٠٠٠ تا ميشه به نظرتون زياده؟يه Bs ديگه تهيه كنم با توجه به اينكه يكماه و ده روز مونده به مصاحبم ؟؟!سوال دومم اينه كه Bs من دو تا تاريخ داره يكي گوشه بالا سمت راست كه واسه ماهه جولاي هست و تاريخ بعدي داخل متن Bs هست كه نوشته Opened on ماه مي،كدوم تاريخ مهمه واسه قديمي نبودنش؟؟و اينكه من ساكن تهرانم اما اصالتن واسه يه شهر ديگه هستم و Bs رو به نتم پدرم از يه بانك ملي شهر محل تولدم گرفتم مشكلي پيش نمياد؟لطفا به سوالام جواب بدين ،خواهش ميكنم

Junior Member

سلام

بانک استیتمنت که به نام پدر باشه، مستقیم میشه نامه اش رو به دانشگاه فرستاد یا باید نامه محضر اینا هم باید بگیرم؟ (نامه رو برای دانشگاه میخوام نه سفارت)

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    بهتره بیش از 50 هزارتا نبرید. دومی تاریخ افتتاح حسابه که هر چی قدیمی تر باشه بهتره.به نام پدر تا حالا گزارش نشده که مشکل داشته باشه.
    ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazaiiii نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز يه سوال مهم داشتم توي I-20 من هزينه يه سال زندگي + هزينه ي تحصيل رو٤٠،٠٠٠ تا زده ،بدون فاند هستم،اما تو BS ام ١٨٥ ميليون معادل نرخ دولتي ٦٨،٠٠٠ تا ميشه به نظرتون زياده؟يه Bs ديگه تهيه كنم با توجه به اينكه يكماه و ده روز مونده به مصاحبم ؟؟!سوال دومم اينه كه Bs من دو تا تاريخ داره يكي گوشه بالا سمت راست كه واسه ماهه جولاي هست و تاريخ بعدي داخل متن Bs هست كه نوشته Opened on ماه مي،كدوم تاريخ مهمه واسه قديمي نبودنش؟؟و اينكه من ساكن تهرانم اما اصالتن واسه يه شهر ديگه هستم و Bs رو به نتم پدرم از يه بانك ملي شهر محل تولدم گرفتم مشكلي پيش نمياد؟لطفا به سوالام جواب بدين ،خواهش ميكنم
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    نه برای سفارت نه دانشگاه نامه محضر نیاز نیست فقط مبلغ I-20 رو حتما کاور کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jaj91 نمایش پست ها
    سلام

بانک استیتمنت که به نام پدر باشه، مستقیم میشه نامه اش رو به دانشگاه فرستاد یا باید نامه محضر اینا هم باید بگیرم؟ (نامه رو برای دانشگاه میخوام نه سفارت)

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با درود،
    نامه های BS را اگر از الان برای دانشگاهها بفرستم بعد موقع مصاحبه سفارت تاریخ نامه ها مشکل ساز نمیشه؟ من نمی دونم کی جواب پذیرش می دهند. البته گفتند بمحض اینکه پکیج اپلیکیشن کامل بشه میفرستند دپارتمان ادمیشن جهت بررسی و تصمیم. بین دانشگاههای من فقط یکیشون میگه نامه BS جز مدارک مورد نیازه پکیج اپلیکیشن است و باید بفرستی تا پکیجت را بررسی کنیم. حالا چون نمیخوام دوباره کاری بشه میخوام برای همه دانشگاهها بفرستم. حالا بنظر شما تاریخ نامه ها بعد برای سفارت مشکلی ایجاد نمیکنه؟ ممنون میشم جواب بدید. (پیشاپیش بی نهایت تشکر)

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود،
    نامه های BS را اگر از الان برای دانشگاهها بفرستم بعد موقع مصاحبه سفارت تاریخ نامه ها مشکل ساز نمیشه؟ من نمی دونم کی جواب پذیرش می دهند. البته گفتند بمحض اینکه پکیج اپلیکیشن کامل بشه میفرستند دپارتمان ادمیشن جهت بررسی و تصمیم. بین دانشگاههای من فقط یکیشون میگه نامه BS جز مدارک مورد نیازه پکیج اپلیکیشن است و باید بفرستی تا پکیجت را بررسی کنیم. حالا چون نمیخوام دوباره کاری بشه میخوام برای همه دانشگاهها بفرستم. حالا بنظر شما تاریخ نامه ها بعد برای سفارت مشکلی ایجاد نمیکنه؟ ممنون میشم جواب بدید. (پیشاپیش بی نهایت تشکر)
    بهترین راه حل این هست که هر زمان جواب پذیرشون اومد و خواستید تشریف ببرید سفارت- نامه بانکی جدید بگیرید!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    منطقی تر این هست که با اون یک دانشگاه صحبت کنید که بعد از پذیرش این نامه رو براتون میفرستم. اکثرا می پذیرند و معدودی سختگیری می کنند.
    شما برای سفارت هرچه نامه جدید تر ببرید به نفعتون خواهد بود و بهانه کمتری دست آفیسر می دهید. ضمنا برای اونها که نخواستند نفرستید تاثیری در پذیرش شما ندراد و بعدا معمولا از طریق ایمیل ازوتون میگیرن مگر اینکه استثنا باشند که خیلی کمه.
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود،

Junior Member

با درود،
    از پاسخ هر دو دوست بسیار عزیز متشکرم. یکی از دانشگاهها ایمیل زده و خبر از پذیرش (بدون فاند) داده. حالا میگه فرم Financial Statement را پر کن و به همراه BS بفرست تا I-20 را بفرستیم. من BS ام آماده است ولی چون دانشگاههای دیگر هنوز جواب ندادند نمی دونم BS را بفرستم یا صبر کنم تا جواب بقیه هم بیاد (به امید فاند). از طرفی هم نمیدونم چقدر وقت دارم تا BS را برای دانشگاهی که پذیرش داده بفرستم. میشه لطفا بفرمایید بهترین کار چیه در حال حاضر؟
    ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز با تجربه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)