صفحه 95 از 117 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

سلام من برای UMASS Bostonمی خواستم اپلای کنم ولی دیدم یه فرمی داره به اسم اظهارنامه مالی که ظاهرا همین bank statementهستش که کلا 3تاگزینه داره: من کل پول رو دارم، من بورسم و من تاحدی میتونم هزینه هامو پرداخت کنم. حالا خواستم ببینم اصلا من این سومی رو هم که علامت بزنم این جور دانشگاهها ارزش داره اپلای کنی؟ اینا ازین اول دارن حساب کتاب میکنن...امیدی هست ازاین مدل دانشگاهها بشه پذیرش با فاند گرفت؟

Junior Member

با سلام
    دانشگاهی که با اون مکاتبه داشتم BS رو جزو مدارک ذکر کرده. کل هزینه های یک سال 27000 تاست و مبلغ BS که من تهیه کردم 50000 تاست. ممنون می شم اگر دوستان بنده رو راهنمایی کنن:
    1: ایا 50000 در فرم I-20 من ذکر میشه؟ این مقدار مناسبه؟
    2: در مورد TA به من قول مساعد داده شده ولی نتیجه اون تقریباً 4 ماه دیگه معلوم میشه، آیا TA هم در I-20 ذکر میشه؟
    3: اگر ارزش BS که برای سفارت برده میشه با 50000 متفاوت باشه، مشکلی پیش میاد؟
    از راهنمایی دوستان واقعاً ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sazako نمایش پست ها
    با سلام
    دانشگاهی که با اون مکاتبه داشتم BS رو جزو مدارک ذکر کرده. کل هزینه های یک سال 27000 تاست و مبلغ BS که من تهیه کردم 50000 تاست. ممنون می شم اگر دوستان بنده رو راهنمایی کنن:
    2: در مورد TA به من قول مساعد داده شده ولی نتیجه اون تقریباً 4 ماه دیگه معلوم میشه، آیا TA هم در I-20 ذکر میشه؟
    با درود،
    1. بله. برای دانشگاهتون مناسبه ولی سفارت زیاد نه.
    2. اگر تا قبل از صدور I-20 تکلیف TA روشن بشه و به شما تعلق بگیره در I-20 ذکر خواهد شد.
    3. برای سفارت معمولا مبلغ اضافه بین 10 تا 15 هزار تا بیشتر توصیه نمیشه. بنابراین، شاید بهتر باشه برای سفارت یک BS مناسبتر تهیه بفرمایید.
    با آرزوی موفقیت برای شما
    رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
    به پای هرز ه علف های باغ کال پرست

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوالی دارم در مورد بانک استیتمنت اینکه آیا اگر حساب به نام خواهر و برادر (به غیر از پدر) باشه مشکل داره؟
    سپاس

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

30 تا بیشتر نگیرید.
    تا مشخص نشه که وارد I-20 نمیشه معمولا زمانی هم که مشخص شه برای گرفتن وقت سفارت دیره پس با BS خودتون وقت بگیرید اما به افیسر مثلا مدرکی دال بر TA بودنتون بدید مثل ایمیل هایی که بین شما و دانشگاه رد و بدل شده. به هر حال این نوعی فاند محسوب میشه.
    لزوما نباید یکی باشند ولی کلا شما روی مبلغ بالایی دست گذاشتید سعی کنید تقریبا حوالی 27 تا باشه.
    عرایض بنده با نرخ دولتی دلار نیست و ترجیحا نرخ آزاد دلار
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط sazako نمایش پست ها
    با سلام
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام ، دوستان من یک گواهی 70000 دلاری تهیه کردم. میخواستم بدونم این گواهی در گرفتن فاند تاثیر منفی نمیگذاره(که فکر کنند نیازی به فاند نداره)؟ با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lunalovegood نمایش پست ها
    سلام ، دوستان من یک گواهی 70000 دلاری تهیه کردم. میخواستم بدونم این گواهی در گرفتن فاند تاثیر منفی نمیگذاره(که فکر کنند نیازی به فاند نداره)؟ با تشکر
    سلام

نیاز به گواهی مربوط به زمان اخذ ویزا و clearance هست که تا اون موقع هم قطعا وضعیت فاند مشخصی شده...
    ولی مسئه این هست که 70000 دلار مبلغ خیلی زیادی هست... اصولا مقدار BS باید متناسب با کل هزینه ها و کمی بشتر از worst case estimation باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

پذیرشتون مشخص شده؟ تا دانشگاه ازتون نخواسته یا حداقل مبلغ رو اعلام نکرده اقدامی نکنید. این حدوا خرج 2 ساله و برای سفارت زیاده. سعی کنید از چیزی که دانشگاه اعلام میکنه کمی بیشتر داشته باشید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط lunalovegood نمایش پست ها
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوستان حتما سوال من تکراریه ولی حق بدید چون واقعا نه وقت، نه چشم و نه حوصله ای برای خوندن صفحات وجود داره. در اپلای آن لاین ام اس یو زده

A Certificate of Eligibility (I-20 Form) will not be issued until sufficient financial support is verified by MSU and the Affidavit of Support for Graduate International Students is completed.

و

Complete the following affidavit of support information. Click on the "Print Affidavit of Support" link once your application is submitted, then send the completed form with a bank statement with the name of the account holder in English

الان ساپورتر مالی رو باید قبل از پذیرش معرفی کرد یا بعدش؟

با سلام

من بیشتر پست هارو خوندم اما برای سوالم جواب مشخصی پیدا نکردم.

یکی از دانشگاههایی که من می خوام اپلای کنم Affidavit of financial support جزو Application requirements هست. من الان حتما باید این گواهی و BS ام رو همزمان با Application ام بفرستم؟ نمیشه گذاشت بعد پذیرش که فاند مشخص شد بفرستیم؟ یا فرضا اگه BS به اندازه خرج 1 سال بفرستم برای فاند دچار مشکل نمی شم؟
    مشکل من اینه که ددلاین این دانشگاه 1 January هست و به ایمیل هام تا 5 Jan. جواب نمیدن و ازشون نمی تونم بپرسم که چیکار می شه کرد!
    دوستان لطف می کنید اگه زودتر جوابمو بدین چون خیلی وقت کم مونده

مرسی

اینم لینک همون دانشگاهی هست که عرض کردم لطف میکنید زود جوتبمو بدین
    واقعت ممنون
    http://www.k-state.edu/grad/admissio...international/
    ویرایش توسط Matinking : January 7th, 2015 در ساعت 04:10 PM دلیل: ترکیب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)