صفحه 99 از 117 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1163

موضوع: سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد Bank Statement در پروسه پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalmilad نمایش پست ها
    دوستان احتمالا سوالم تكراريه
    اما بازم ميپرسم
    مبلغ مورد نظر دانشگاه ٣٤٠٠٠ تاس
    يكي از اشتايانمون توي امريكا ميخواد براي من فرم ساپورت مالي رو پر كنه و طبق گفته خودش١٠٠،٠٠٠ تا توي حسابشه
    ايا اين مبلغ براي ويزام و يا گرفتن فاند در اينده مشكل ايجاد ميكنه؟
    ايا توي i20ذكر ميشه اين مبلغ؟ يا براي سفارت بايد مدارك جداگانه اماده كنم؟

من چند جا پرس و جو كردم شنيدم ترجيحا اگر ساپورت ماليت از خود ايران باشه براي ويزا بهتره چون نشون ميدي ايران وضعيت خوبي داري و بر ميگردي نظر دوستان چيه؟

اگر بخوام از ايران bs بگيرم ايا راهي هست كه نخوام پول نقد توي حساب داشته باشم؟
    مثلا يه تعدادي سند با يه مبلغي پول؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalmilad نمایش پست ها
    دوستان به سوال ديگه هم دارم
    براي دانشگاه فرق داره كه ساپورتر ماليم كيه؟
    براي سفارت چطور؟
    دوست عزیز با توجه به اینکه فاند ندارین قویاً توصیه میشه که ساپورتر مالی شما از ایران باشه و ترجیحا پدر یا مادرتون! در ضمن مبلغ BS نباید خیلی بیشتر از چیزی باشه که دانشگاه اعلام کرده .. یه چیزی حدود 20-25% اضافه بر مبلغ اعلامی دانشگاه اوکی هست اما بیشتر از اون شنیدم که ممکنه سفارت گیر بده ... در ضمن چون شما باید نشون بدین که بعد فارغ التحصیلی برمیگیردین ساپورتر مالی از آمریکا نکته منفی بری شما محسوب میشه و نشون میده شما میخواین بمونین و ساپورتر هم دارین!!! موفق باشید ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

دوستان من از سه تا دانشگاه رنکینگ سی تا شصت همزمان فول فاند گرفتم. به یکیشون که ایلینوی هست اوکی دادم. بعد ازم خواستند تا براشون یک BS بفرستم که چهارهزاردلار رو نشون بده. من تعجب میکنم اگر من فول فاند هستم چه احتیاجی به ارائه ی این مدرک به دانشگاه هست؟؟ وقتی ازشون پرسیدم گفتند این پول برای هزینه ی اولیه لازم هست و بهتره به افسر نشون بدی. آیا کسی مورد مشابهی داشته با مبلغ مشابه؟؟
    من واقعا گیج شدم. میترسم افسر سفارت بهم گیر بده و ویزام بره رو هوا. بنظرتون چقد ممکنه که پروسه ویزا گرفتنم رو به خطر بندازه؟
    سئوال دومم این هست: بنظرتون بهتره که دانشگاه دیگری رو انتخاب کنم که ازم چنین چیزی نخواد؟ یا اصلا فرقی نداره؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین... وقتم زیاد نیست

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    نگران نباشید.
    اونها نمیخواستند هم ، ما همیشه توصیه میکنیم 5000 تا داشته باشید. من بعید میدونم مشکلی باشه. شما فول فاندید ممکنه کمی فاند از هزینه ها کمتره. از خود دانشگاه هم میتونید بپرسید. اما من بعید میدونم مشکلی ایجاد شه. بازم تصمیم نهایی با شماست. بنده جای شما بودم نگران نمیشدم و به راحتی پیش میرفتم با اعتماد به نفس کامل.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderiandishe نمایش پست ها
    دوستان من از سه تا دانشگاه رنکینگ سی تا شصت همزمان فول فاند گرفتم. به یکیشون که ایلینوی هست اوکی دادم. بعد ازم خواستند تا براشون یک BS بفرستم که چهارهزاردلار رو نشون بده. من تعجب میکنم اگر من فول فاند هستم چه احتیاجی به ارائه ی این مدرک به دانشگاه هست؟؟ وقتی ازشون پرسیدم گفتند این پول برای هزینه ی اولیه لازم هست و بهتره به افسر نشون بدی. آیا کسی مورد مشابهی داشته با مبلغ مشابه؟؟
    من واقعا گیج شدم. میترسم افسر سفارت بهم گیر بده و ویزام بره رو هوا. بنظرتون چقد ممکنه که پروسه ویزا گرفتنم رو به خطر بندازه؟
    سئوال دومم این هست: بنظرتون بهتره که دانشگاه دیگری رو انتخاب کنم که ازم چنین چیزی نخواد؟ یا اصلا فرقی نداره؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین... وقتم زیاد نیست
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه به اینکه فاند ندارین قویاً توصیه میشه که ساپورتر مالی شما از ایران باشه و ترجیحا پدر یا مادرتون! در ضمن مبلغ BS نباید خیلی بیشتر از چیزی باشه که دانشگاه اعلام کرده .. یه چیزی حدود 20-25% اضافه بر مبلغ اعلامی دانشگاه اوکی هست اما بیشتر از اون شنیدم که ممکنه سفارت گیر بده ... در ضمن چون شما باید نشون بدین که بعد فارغ التحصیلی برمیگیردین ساپورتر مالی از آمریکا نکته منفی بری شما محسوب میشه و نشون میده شما میخواین بمونین و ساپورتر هم دارین!!! موفق باشید ...
    براي دانشگاه چطور براي دانشگاه فرق ميكنه ساپورترم كيه و از كجاس؟
    من كمي طول ميكشه ساپورت اماده كنم وقصد داشتم اين اشنامون رو فعلا به دانشگاه معرفي كنم بعد ساپورت ماليم از ايران رو اماده كنم و به سفارت معرفي كنم

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام
    یه دانشگاه استرالیایی برام این پیغام رو زده:

Your bank statement should be current (as of this month) showing transactions from previous 3-6 months.

الان مگه نباید مقدار پول رو هم بگه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

درود بر اساتید

من یه سوال کلی در مورد bs دارم: آیا bs رو باید قبلا ایجاد کرده باشیو و پول در حساب برای مدت خاصی مونده باشه یا اینکه این مسئله اهمیتی نداره و با یک یا دو روز پول تو حساب بودن هم کار راه میفته؟ این رو میپرسم چون که یکی از دانشگاه ها گفته :
    Bank statements should include: date of issue, date account was opened; average and current balance; and the account holder name in English.

و اینکه آیا این سوالاتی که پرسیدم برای سفارت هم همینجوریه؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    من یک آفر از یکی از دانشگاه های آمریکا دارم با فاند ولی به نظرم فول فاند نیست چون که دانشگاه ازم خواسته مقدار ۲۷۰۰ دلار استطاعت مالی نشون بدم
    سوال من اینه که این مقدار میتونه به حساب پدرم باشه و اگه میشه ایشون باید تعهد محضری بدن.
    و اینکه من در حال حاضر همین مقدار هم ندارم که به حساب خودم باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer

سلام دوستان
    سووال فوری
    واسه جایی که 45000 تا میخواد، 65000 تا زیاده؟
    نرخ تبدیل رو باید با ارز دولتی حساب کنیم یا آزاد؟
    اصلا ایم مبلغ رو دولت ارز میده؟ اگه نامه پذیرش رو ارائه کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer

سلام
    من از امریگا پذیرش بدون فاند دارم. هزینه دانشگاه 45000 تاس و الان باید توی سایت دانشگاه مدرک BS آپلود کنم. یه BS یکماه پیش گرفتم که 65000 تا میشه با نرخ آزاد ارز. که البته فقط به ریال توش نوشته شده. حالا به نظر شما میشه الان اینو آپلود کنم؟ توی I-20 مبلغ مورد نیاز رو میزنن یا مبلغی که من توی BS فعلی آپلود می کنم؟ و بهتر نیس واسه سفارت با مبلغ کمتری بگیرم؟ به دلار باید باشه و با چه ارزی؟
    خیلی لطف میکیند که به سوالا جواب میدید
    با تشکر

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط roohol نمایش پست ها
    سلام
    من از امریگا پذیرش بدون فاند دارم. هزینه دانشگاه 45000 تاس و الان باید توی سایت دانشگاه مدرک BS آپلود کنم. یه BS یکماه پیش گرفتم که 65000 تا میشه با نرخ آزاد ارز. که البته فقط به ریال توش نوشته شده. حالا به نظر شما میشه الان اینو آپلود کنم؟ توی I-20 مبلغ مورد نیاز رو میزنن یا مبلغی که من توی BS فعلی آپلود می کنم؟ و بهتر نیس واسه سفارت با مبلغ کمتری بگیرم؟ به دلار باید باشه و با چه ارزی؟
    خیلی لطف میکیند که به سوالا جواب میدید
    با تشکر
    دوست عزیز
    مبلغش کافی و مناسبه. اما به نظر من موجودی حسابی که شما می خواهید به دانشگاه و سفارت نشان بدهید باید به دلار ذکر شده باشه. برای همین شاید بهتر باشه که یک نامه ی جدید از بانک بگیرید یا اینکه نامه ی موجود رو ترجمه رسمی کنید با ذکر موجودی به دلار. درباره ی مورد آخر اطمینان کامل ندارم.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)