صفحه 25 از 157 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط chrome نمایش پست ها
    دوستان میخواستم جوابگویی استاد ها واقعا توی رنک های خوب آمریکا چجوریه؟
    مثل بچه هایApplyAbroad از هر پنج نفر یکیشون جواب میده یا اوضاع از این لحاظ بهتره؟

پانوشت:تا کنون با دو نفر از استاد های استنفورد تونستن می از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنم

Keep in the mind that most of American top universities have committee-based admission system in hiring graduate students. It means professors are only allowed to accept students after they could get admission
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mos_bad نمایش پست ها
    با سلام. من به سفارش یکی از اساتید توی یک دانشگاهی در آمریکا که گفته بود فاند دارم برای اسپرینگ 2015 اپلای کردم. ادمیشنم اومد و الان برای صدور فرم آی 20، به استاده گفتم فاندت رو بفرس برای آفیس. استاد بهم ایمیل داده که متاسفانه دارم می رم یه دانشگاه دیگه و نمی تونم برای اسپرینگ بگیرمت. برای فال 2015 واسه دانشگاه جدیدم مجددا اپلای کن.
    1- الان که از دانشگاه قبلی پذیرش گرفتم موندم به اساتید دیگه اون دانشکده ایمیل بدم که فاند دارن یا نه؟ اگه این استاده بفهمه ناراحت نمی شه؟
    2- به نظرتون چقدر می تونم رو حرفش برای فال 2015 حساب کنم؟
    3- مگه می شه که اون از سه ماه پیش نمی دونسته می خاد بره یه دانشگاه دیگه؟ چرا به من نگفت؟
    1- There is no problem. Contact other ones
    2- I have no idea. It depends on your professor's character and honesty
    3- Exactly for this reason I encourage you not to count on this person very much

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام دوستان
    من یک ایمیل از استاد گرفتم که میگه فاند داره برای چند دانشجو ولی باید اول اپلای کنی همه رو ببینه و بعد انتخاب کنه.
    تو این دپارتمان یه استاد دیگه هم هست که من میخوام به اون هم ایمیل بزنم
    ولی اگه این استاد هم جواب اینطوری بهم داد یا کلا نداد، قصدم اینه که برای این دپارتمان اقدام کنم و اسم استادی رو که گفته بود فاند دارم ولی اول اپلای کن رو بنویسم
    به نظرتون این استاد اگه بفهمه من به استاد دیگه هم ایمیل زدم بد میشه و بهتره ایمیل نزنم؟ یا اینکه چون چیزه خاصی بهم نگفته و احتمالا به همه اینو میگه اشکالی نداره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک ایمیل از استاد گرفتم که میگه فاند داره برای چند دانشجو ولی باید اول اپلای کنی همه رو ببینه و بعد انتخاب کنه.
    تو این دپارتمان یه استاد دیگه هم هست که من میخوام به اون هم ایمیل بزنم
    ولی اگه این استاد هم جواب اینطوری بهم داد یا کلا نداد، قصدم اینه که برای این دپارتمان اقدام کنم و اسم استادی رو که گفته بود فاند دارم ولی اول اپلای کن رو بنویسم
    به نظرتون این استاد اگه بفهمه من به استاد دیگه هم ایمیل زدم بد میشه و بهتره ایمیل نزنم؟ یا اینکه چون چیزه خاصی بهم نگفته و احتمالا به همه اینو میگه اشکالی نداره؟
    ممنون
    At this time you can contact anyone whose fields are interesting to you

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام.
    میگن اساتید ایرانی به دانشجوهای ایرانی زیاد روی خوش نشون نمیدن!
    این درسته؟
    من تازه ایمیل فرستادم و بیشتر هم به اساتید ایرانی میل زدم! نگرانم یکم.

ارادتمند

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام.
    میگن اساتید ایرانی به دانشجوهای ایرانی زیاد روی خوش نشون نمیدن!
    این درسته؟
    من تازه ایمیل فرستادم و بیشتر هم به اساتید ایرانی میل زدم! نگرانم یکم.

ارادتمند
    قانون مشخصی وجود نداره. چیزی که بیشتر دیده شده، این هست که استادان ایرانی دانشگاه های خارجی، روی دانشجویانی دانشگاه قبلی خودشون نظر مثبتی دارند؛ مثلاً کسی که خودش شریف بوده، الان نظر مثبتی روی اپلیکنت هایی داره که از شریف فارغ التحصیل میشند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran

امیدوارم پست رو در جای مناسبی ارسال کرده باشم.
    من از یکی از دوستانم درخواست کردم یکی از ایمیل های آکادمیک که ایشون به استادشون می زنن رو برام بفرستن (خود ایشون و استاد هر دو native آمریکایی هستن).
    چون جالب بود برام، گفتم اینجاهم بذارم شاید مفید باشه.

Dear Prof;

I might have already emailed you about my hatred for MyMathLab and how it is the bane of my existence but I have a dilemma that I hope you might take my side on. On my second attempt at the quiz (thank you for enabling attempts by the way), I scored much higher compared to the first quiz. But, I was going through the quiz results and noticed the stupidest mistakes that I was counted off for. For example, on #10, I put a bracket where parenthesis should have gone. Looking back on my previous attempt, you can see that I got that same type of question correct and it's clear that I know when to use a parenthesis and when to use a bracket. Moving to number 16, I entered the domain of the regular function and not what it should have been when the problem was asking for the absolute value of the function. On the previous attempt at the quiz, I got this same type of question correct and it's evident that I understand that concept because on the question below the one I got wrong, I typed in the correct value when it was asking for the absolute value of the range.
    I know these are only two problems that I even partially got correct but any points that I can get for this class will be greatly appreciated because I will need all of the cushion I can get to prepare for future grades. Is there a chance that you could alter my grade and mark these questions correct because if you do a comparison between the same type of questions on the first and second quiz, you'll see that I do know the material, I just typed the wrong keys on the second quiz.
    __________________________________________________ ________________________________________________
    Response:
    I’m sorry that you are not a fan of MyMathLab. I’m a huge fan of the software because it’s the best on the market. Yes, it has its moments…but overall I think it’s great. As far as your quiz is concerned…I allow two attempts just in case you make a silly mistake. I won’t be able to give you any extra points on your last attempt, but I was able to find a few extra in your first attempt. They counted one of your problems partial wrong because you had an extra space…so I gave those points back to you.
    ویرایش توسط Mechatronic : October 26th, 2014 در ساعت 11:49 PM

Junior Member roseA آواتار ها

امیدوارم سؤالم رو در قسمت مناسبی مطرح کرده باشم.

یه جایی تو همین انجمن یکی از دوستان گفته بودن که برای حفظ ارتباط با استاد بعد اینکه به ایمیلمون جواب مثبت داد ، میتونیم روز Halloween یا روز شکرگزاری رو تبریک بگیم. بنظرتون ایرادی نداره؟ غیر رسمی نیست؟

با سپاس

Junior Member

سلام دوستان. با یکی از اساتید کانادایی در ارتباط بودم...دیشب ایمیل زد که نتیجه فاندم اومده و زودترین موقعی که میتونی بیای کی هست...منم گفتم fall 2015...بعد گفت خیلی دیره باید با همکارم مشورت کنم...خب مگه الان کسی بخواد اپلای کنه واسه fall نیست؟ زودتر از fall نمیتونم برمممنون میشم اگر پیشنهاد خاصی دارید بهم بگید نمی دونم چی بهش بگم.استاد پیدا کردن خیلی سخت شده نمی خوام اینو از دست بدم

Senior Member

سلام
    من می خواستم ببینم ما می تونیم RA رو از یه دپارتمان دیگه بگیریم ولی برای یکی دیگه اپلای کنیم؟ یعنی من مثلا برای مدیریت می تونم ایمیل به استاد دپارتمان operation management بزنم اما برای management information system اپلای کنم؟...این دو تا خیلی نزدیکن و کلی اوورلپ دارن.
    خیلی ممنون میشم کسی جواب بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)