صفحه 127 از 157 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام دوستان من یه سوال داشتم. از دانشگاه مموریال پدیرش با فاند گرفتم و از دانشگاه کانکوردیا یه استاد جواب تقریبا اکی داده ولی هنوز تصمیم دانشگاه نیومده دانشگاه منتظر اینه که سوپروایزر معلوم بشه. میخواستم بدونم این درسته که بگم به اون استاد که من از یه دانشگاه دیگه پذیرش با فاند گرفتم ولی مایلم تو یونیه شما تحصیل کنم میخوام بدونم که از اینجا قبولی میگیرم یا نه؟ این به نظرتون تاثیر منفی داره؟ یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان . ممنون میشم بدونم چطوری میتونمدرموردمقاله ام که هنوز نتوانسته ام جواب نهایی اش را از استادم بگیرم پیگیری کنم؟آیامیشه اینگونه نوشت؟
    تا این قسمت مقاله را که مورد بررسی قرار داده اید،مقالهراچطور دیدید؟ میتوانم نظرتون را در مورد
    تصحیحاتی که برای مقاله انجامداده بودم،بدانم وآیا امکان اینکه بتوانیم در این مورد از طریق اسکایپ صحبت کنیم وجود دارد.
    How do you find the part ofarticle you have already reviewed? Can Ihave your opinion on the correctionsthat I made in to the article and if thereis a possibility that we can talkover Skype about that?

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiam نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم. از دانشگاه مموریال پدیرش با فاند گرفتم و از دانشگاه کانکوردیا یه استاد جواب تقریبا اکی داده ولی هنوز تصمیم دانشگاه نیومده دانشگاه منتظر اینه که سوپروایزر معلوم بشه. میخواستم بدونم این درسته که بگم به اون استاد که من از یه دانشگاه دیگه پذیرش با فاند گرفتم ولی مایلم تو یونیه شما تحصیل کنم میخوام بدونم که از اینجا قبولی میگیرم یا نه؟ این به نظرتون تاثیر منفی داره؟ یا نه؟
    والا اساتید در این زمینه خطی عمل نکردن (اونام انسان ن دیگه هر کدومشون ممکنه حداقل یک بیماری روحی داشته باشن!)
    شما به منشی دپارتمان یه ایمیل بدین بپرسین کی معلوم میشه - ترجیحا از پذیرش جای دیگتون هم حرفی نزنین
    بعد ببینین اگر قابل لفت دادنه یه خورده زمان بخرین - حد بالا اینه که پذیرش دانشگاه اول رو اکسپت میکنین دو هفته دیگه
    دیکلاین میکنین - هیچ اتفاقی هم نمی افته برای هیچ کسی نگران نباشین.
    البته اینجور نباشه که اولیو اکسپت کنین دو ماه بعد عوش کنین (هر چند اینم میشه ولی یکمی زیاده از حد میشه)

این دانشگاه هایی که به آدم application number نمیدن، چطور باید به استاد بگیم من اپلای کردم اینم شماره پرونده م؟ با اسممون سرچ می کنن؟
    الان نه ساسکاچوان به من شماره پرونده داده، نه کارلتون. تازه من طی یک سوتی جذاب یوزرنیم ساسکاچوانم رو دادم به استادم و نشاط رفت)

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    این دانشگاه هایی که به آدم application number نمیدن، چطور باید به استاد بگیم من اپلای کردم اینم شماره پرونده م؟ با اسممون سرچ می کنن؟
    الان نه ساسکاچوان به من شماره پرونده داده، نه کارلتون. تازه من طی یک سوتی جذاب یوزرنیم ساسکاچوانم رو دادم به استادم و نشاط رفت)
    اسم و فامیل میاد، با ایتاد قراری گذاشتین؟
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

سلام دوستان
    کسی میدونه برای جواب به ایمیل بعد از shortlist شدن چه متنی باید نوشت؟
    اگه کسی نمونه ایمیلی داره بفرسته لطفا
    تا آخر امشب میخوام جواب بدم
    خیلی ممنون

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای جواب به ایمیل بعد از shortlist شدن چه متنی باید نوشت؟
    اگه کسی نمونه ایمیلی داره بفرسته لطفا
    تا آخر امشب میخوام جواب بدم
    خیلی ممنون
    دقیقا تو ایمیل چی گفته؟
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    اسم و فامیل میاد، با ایتاد قراری گذاشتین؟
    خب پس فقط اشاره کنم که اپلیکیشن منو نگاه کنید؟
    بله خب قرار بود که اپلای کنم بهشون خبر بدم، ولی چطوریش رو مطمئن نیستم :دی ساسکا رو پس از ارسال یوزرنیم(!) :-)) همینطوری فقط اشاره کردم که پیرو مکالمات قبلی به اطلاعتون می رسونم اپلای کردم و ممنون میشم به پرونده م نگاهی داشته باشید.

سلام. من برای یه دانشگاه اپلای کردم بعد یه استاد به من ایمیل داد و گفت تمایل داره من باهاش کار کنم و پذیرش گرفتم. من رو برای یه فلوشیپ کاندید کرده. لازم بازم بهش ایمیل بزنم و باهاش در ارتباط باشم. یا باید صبر کنم تا زمان رفتنم به دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. من برای یه دانشگاه اپلای کردم بعد یه استاد به من ایمیل داد و گفت تمایل داره من باهاش کار کنم و پذیرش گرفتم. من رو برای یه فلوشیپ کاندید کرده. لازم بازم بهش ایمیل بزنم و باهاش در ارتباط باشم. یا باید صبر کنم تا زمان رفتنم به دانشگاه؟
    الان شما فلوشیپ رو گرفتین؟
    اگه گرفتین و کافی هست برای زندگی که اپلای کنین برای ویزا و این حرفا
    اگه نگرفتین هنوز بش ایمیل بدین - با فاصله زمانی دو هفته از آخرین تماس- بپرسین جواب فلوشیپ چی شد

موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)