صفحه 118 از 157 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم کسایی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن
    من به یکی از استادا ایمیل فرستادم و در جواب اینو گفتن:
    Thanks for your interest. A committee will review your application when you apply to our department. You are welcome to mention my name in your application.
    به نظرتون جای امیدی هست؟
    اصلا نگفته رزومت خوبه یا نه
    یا اصلا امیدی به قبولیت هست یا نه
    یه ایمیل بدم بگم رزومم چطوره بد نیس؟
    با تشکر فراوان
    قولی به شما نداده. میتونید در مورد شانستون سوال کنید ولی بهر حال تا قبل از اپلای انتظار جواب قطعی نداشته داشته باشید.

سلام، در صورتی که قصد داشته باشیم مکاتبه با اساتید رو بدون داشتن نمره gre و آیلتس شروع کنیم، آیا باید نمره تخمینی خودمون رو ارائه بدیم؟ آیا اصلا در صورتی که این نمره ها رو نداریم، مکاتبه فایده ای داره؟
    من نمرات آزمون ماکم خیلی امیدوار کننده ست، ولی هنوز از بابت رایتینگ و اسپیکینگ از خودم مطمئن نیستم در نتیجه نرفته م امتحان اصلی رو بدم و انداخته م برای مهر. از طرفی جی آر ای رو فکر کنم به خودِ خودِ ددلاین اپلای برسونم و هیچ تخمینی هم از نمره م ندارم.
    با این حساب، روی نمره زبانم حسابی باز کنم و اشاره ای بهش بکنم؟ یا دست خالی مکاتبه بکنم؟ یا اصلا رها کنم برم سال دیگه بیام؟ :دی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام، در صورتی که قصد داشته باشیم مکاتبه با اساتید رو بدون داشتن نمره gre و آیلتس شروع کنیم، آیا باید نمره تخمینی خودمون رو ارائه بدیم؟ آیا اصلا در صورتی که این نمره ها رو نداریم، مکاتبه فایده ای داره؟
    من نمرات آزمون ماکم خیلی امیدوار کننده ست، ولی هنوز از بابت رایتینگ و اسپیکینگ از خودم مطمئن نیستم در نتیجه نرفته م امتحان اصلی رو بدم و انداخته م برای مهر. از طرفی جی آر ای رو فکر کنم به خودِ خودِ ددلاین اپلای برسونم و هیچ تخمینی هم از نمره م ندارم.
    با این حساب، روی نمره زبانم حسابی باز کنم و اشاره ای بهش بکنم؟ یا دست خالی مکاتبه بکنم؟ یا اصلا رها کنم برم سال دیگه بیام؟ :دی
    خیر دوست گرامی. هیچ موردی نیست. شما میتونید مکاتبات خودتون رو شروع کنید.
    در صورتی که دوست دارید چیزی رو در خصوص نمره زبان بگذارید، میتونید تاریخ امتحاناتتون رو ذکر کنید.
    موفق باشید

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده قبلا به چند استاد ایمیل زده بودم ولی جواب رد بهم دادن که مثلا فعلا پوزیشن خالی ندارن و حتی با بعضی هاشون مصاحبه داشتم که تو مصاحبه پذیرش نگرفتم
    آیا باز هم برای ترم آینده میتونم به همون استادها ایمیل ارسال کنم آیا شانس دریافت پذیرش از آون استادها دارم؟ یا مثلا لازمه ایمیلم رو عوض کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید. متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط gholipour2016 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده قبلا به چند استاد ایمیل زده بودم ولی جواب رد بهم دادن که مثلا فعلا پوزیشن خالی ندارن و حتی با بعضی هاشون مصاحبه داشتم که تو مصاحبه پذیرش نگرفتم
    آیا باز هم برای ترم آینده میتونم به همون استادها ایمیل ارسال کنم آیا شانس دریافت پذیرش از آون استادها دارم؟ یا مثلا لازمه ایمیلم رو عوض کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید. متشکرم
    میتونید به همون استادها مجددا ایمیل بزنید ولی باید یک روزمه آپدیت شده داشته باشید (کار خاص جدیدی مثلا یک مقاله جدید داشته باشید).

Junior Member albert_1995 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

مشکل اسپم شدن ایملی های ازسالی با درگاه hotmail

دوستان من ایمیل های متعددی با هات میل زدم برای مشورت در موضوع تز ارشد اما متاسفانه هیچ پیامی نیمود برام تا اینکه یکی از اساتید گفت که کاملا اتفاقی پوشه ی اسپم رو چک کرده و ایمیل منو خونده ! متاسفانه اایمیل اکادمیک هم ندارم ! ایا کسی میتو.نه منو راهنمایی کنه؟

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط albert_1995 نمایش پست ها
    مشکل اسپم شدن ایملی های ازسالی با درگاه hotmail

دوستان من ایمیل های متعددی با هات میل زدم برای مشورت در موضوع تز ارشد اما متاسفانه هیچ پیامی نیمود برام تا اینکه یکی از اساتید گفت که کاملا اتفاقی پوشه ی اسپم رو چک کرده و ایمیل منو خونده ! متاسفانه اایمیل اکادمیک هم ندارم ! ایا کسی میتو.نه منو راهنمایی کنه؟
    دوست عزیز
    این مورد خیلی به ندرت اتفاق می افته. لزوما برای دیگر اساتید هم به اسپم ارسال نشده اند. خیلی از اساتید (تا جایی که من خودم از نزدیک دیدم) این پیام ها رو نخونده پاک میکنند. بنابراین خیلی بعید هست که مشکل از دلیور شدن ایمیل باشه.
    اما یک راهنمایی که من دارم اینکه که اگر دیدید جوابی نگرفتید با یک سرویس دیگه (مثلا جی میل) مجددا به استاد ایمیل بزنید.
    موفق باشید

دوستان سلام
    بنده واسه یک استاد که پوزیشن دکترا داشت در دانشگاهی در دانمارک اپلای کردم و ددلاین تازه تمام شده و منتظر نتایج هستم - مجدد همین استاد یک پوزیشن جدید باز کرده و تقریبا مرتبط با پوزیشن قبلی و در زمینه زنجیره تامین هست و تا یک ماه دیگه فرصت اپلای داره. آیا میتونم واسه این هم اپلای کنم یا وایسم نتیجه قبلی بیاد؟ یا بیخیال بشم
    باتشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده واسه یک استاد که پوزیشن دکترا داشت در دانشگاهی در دانمارک اپلای کردم و ددلاین تازه تمام شده و منتظر نتایج هستم - مجدد همین استاد یک پوزیشن جدید باز کرده و تقریبا مرتبط با پوزیشن قبلی و در زمینه زنجیره تامین هست و تا یک ماه دیگه فرصت اپلای داره. آیا میتونم واسه این هم اپلای کنم یا وایسم نتیجه قبلی بیاد؟ یا بیخیال بشم
    باتشکر
    میتونید اپلای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    میتونید اپلای کنید.
    باتشکر
    یعنی اگر جواب پوزیشن اول مثبت باشه دومین درخواست رو بررسی نمیکنن؟ یا مجدد تصمیم میگیره اون استاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)