صفحه 154 از 157 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام آره حتما بهشون ایمیل بزن و تو متن ایمیل هم حتما اشاره کن که اپلای کردی.
    به نظرتون چی باید گفت چون من قبل از اپلای هم ایمیل زدم ولی جواب ندادن. ممنونم.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    به نظرتون چی باید گفت چون من قبل از اپلای هم ایمیل زدم ولی جواب ندادن. ممنونم.
    اشاره کنین که به دلیل علاقه ای به دپارتمان و ریسرچ هایی که میشه دارین اپلای کرذین و دوست دارین که جوین لب ایشون بیشین و در مورد اپن پزیشن تو لب لیشون و .. می خاین بدونین.

موفق باشی

Junior Member

از یک استادی در کانادا این پاسخ را گرفتم. به نظرتون منظورش اینه که شهریه دانشگاه را پوشش میده و هزینه زندگی میده یا کلا فاندی بم نمیده
    Thank you very much for your interest. Your background is very good to work in my lab. However, currently I do not have any stipend to pay you. If get any scholarships from your institution please contact me.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

به نظر میاد خیلی صریح گفته که در حال حاضر چیزی بهتون پرداخت نمیکنه و چیزی راجع به شهریه دانشگاه نگفته
    نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368 نمایش پست ها
    از یک استادی در کانادا این پاسخ را گرفتم. به نظرتون منظورش اینه که شهریه دانشگاه را پوشش میده و هزینه زندگی میده یا کلا فاندی بم نمیده
    Thank you very much for your interest. Your background is very good to work in my lab. However, currently I do not have any stipend to pay you. If get any scholarships from your institution please contact me.
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    به نظر میاد خیلی صریح گفته که در حال حاضر چیزی بهتون پرداخت نمیکنه و چیزی راجع به شهریه دانشگاه نگفته
    به نظرتون بهش ایمیل بدم و بپرسم در آینده اگر من بیام شانس گرفتن RA هست(از سال دوم دکتری)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368 نمایش پست ها
    به نظرتون بهش ایمیل بدم و بپرسم در آینده اگر من بیام شانس گرفتن RA هست(از سال دوم دکتری)
    میتونید ایمیل بدید ولی اگر گفته بودجه برای شما نداره احتمالش خیلی پایینه که شما را از سال دوم کاور کنه.

سلام دوستان من از یک استاد در پاسخ ایمیلم این متن دریافت کردم
    Good to hear from you. Once you get into the program, there are several opportunities for you to work with me. I look forward to seeing you in the school next year.
    به نظرتون این یعنی دانشگاه کمیته محور هست و من باید اول اپلای کنم؟ در این صورت چطور میشه فهمید که فاند بهمون تعلق میگیره یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Eziliiarchica نمایش پست ها
    سلام دوستان من از یک استاد در پاسخ ایمیلم این متن دریافت کردم
    Good to hear from you. Once you get into the program, there are several opportunities for you to work with me. I look forward to seeing you in the school next year.
    به نظرتون این یعنی دانشگاه کمیته محور هست و من باید اول اپلای کنم؟ در این صورت چطور میشه فهمید که فاند بهمون تعلق میگیره یا نه؟
    سلام دوست عزیز

به نظر میرسد استاد در مجموع و به شکل کلی نظر مثبتی به شما دارند که گام اول خوبیست. این نامه البته همانطور که خودتان هم نوشته اید میگوید که استاد پس از اینکه شما در دانشگاه پذیرفته شدید امادگی کار با شما دارند و پیشقدم نشده اند که کمک بیشتری کنند. بنابراین برای کلیت موضوع پذیرش و فاندها باید سایت دانشگاه را بررسی بفرمایید و با اداره پذیرش وارد صحبت بشوید.

پایدار و موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    استادی در آلمان برای دکتری خواسته مصاحبه بشم. چون مشغول کارهای پایان نامه بودم نتونستم زبان تکمیل کنم و انگلیسیم هنوز خوب نیست و فکر می کنم از پس مصاحبه برنیام می تونم ازش خواهش کنم بهم زمان بده؟ چطور این انجام بدم؟ شش کافی هست.
    و اینکه چون هدفم زندگی در آلمان هست دوست دارم برای دکتری زبان آلمانی باشه و موقعیتم برای آلمانی خوندن بهتر هست. آیا با استاد این مطرح کنم؟

سلام دوستان
    من این ایمیل رو دریافت کردم میخواستم نظرتون رو راجب دانشگاه،شرایط بورسیه و زندگی در اونجا بپرسم و مهمتر اینکه من چون منتظر جواب سایر پوزیشن هام چجوری جواب ایمیل رو بدم که نه قطعی رد بشه نه اکسپت یه جورایی فعلا تو دست داشته باشم

من برای آلمان اقدام کردم ولی استاد پیشنهادش چین هست

Your application looks impressive! I am honored by your interest in joining my group.

Are you also interested to come to my current main affiliation Harbin Institute of Technology, Shenzhen?

Berlin is one of the most beautiful metropoles, but Shenzhen is the future.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)