صفحه 122 از 157 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام و خسته نباشین. نامه‌ای که تنظیم کردین به‌نظر مناسب می‌رسه، اما اگر من در این وضعیت بودم، در نامه‌یِ اخیر با توضیحاتی مختصر، تنها نمره‌یِ زبانم رو به‌اطلاعِ ایشون می‌رسوندم.

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام به همه بزرگواران،

من به یه سری اساتید ایمیل زده بودم قبل از اینکه نتیجه آیلتسم بیاد، و توی رزومه فقط تاریخ امتحان رو ذکر کرده بودم. افرادی که توی این سوال مد نظرم هستن، تا الان جوابمو ندادن-و البته از زمان ایمیل من یک هفته هم نگذشته- من امروز نمره امتحانم رو دریافت کردم، و توی رزومه آپدیتش کردم. حالا سوالم اینه که اگه بخوام دوباره بهشون ایمیل بزنم و بگم رزومه م آپدیت شده، چطور باید این مهم رو به اطلاعشون برسونم که:
    الف-مشخص باشه در راستای ایمیل قبلی یه آپدیت ارسال کردم، یعنی ایمیل قبلی خودم رو مثلا ریپلای کنم؟
    ب-مجبور نباشن دو بار رزومه رو دانلود کنن. آیا فقط باید نمره زبانم رو براشون بفرستم؟ یا رزومه آپدیت شده رو؟

خودم داشتم چنین چیزی می نوشتم، ولی فکر کردم شاید بهتر باشه قبلش یه مشورت بگیرم.

Dear Professor FELANI,
    Regarding my previous email, I wanted to inform you about an update in my CV which I sent for you in the attachment. Since I received my IELTS exam result just today, I could not have mentioned it in my previous email. So I would appreciate it if you could review my updated CV instead of the previous one.
    Thanks in advance for your time and consideration.

Yours sincerely,
    BAHMANi

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان. اینکه من هنوز امتحان زبان ندادم ولی عنوان کنم نمره 7 آیلس رو آلردی دارم (مطمئنم میگیرم) بعدا در صورت اخذ پذیرش مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان. اینکه من هنوز امتحان زبان ندادم ولی عنوان کنم نمره 7 آیلس رو آلردی دارم (مطمئنم میگیرم) بعدا در صورت اخذ پذیرش مشکلی پیش میاد؟
    حالا چه دلیلی داره که دروغ بگید؟ استاد معمولا به نمره زبان شما کاری نداره.

Junior Member BrotherV آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام به دوستان و اساتید عزیز،
    بنده 3 سالی میشه که از ارشدم میگذره و تو این مدت تمامی مقالاتم چاپ شده و اساتید مرتبط با رشتم را هم پیدا کردم. سوال من اینه که از کجا باید شروع کنم و چطور؟ آیا باید رزومه و نامه برای اساتید بفرستم؟ چند وقت دیگه زبان امتحان میدم و فکر میکنم تو رزومه نمره زبان تاثیر شدیدی نداشته باشه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید تا هر چه سریعتر اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط BrotherV نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید عزیز،
    بنده 3 سالی میشه که از ارشدم میگذره و تو این مدت تمامی مقالاتم چاپ شده و اساتید مرتبط با رشتم را هم پیدا کردم. سوال من اینه که از کجا باید شروع کنم و چطور؟ آیا باید رزومه و نامه برای اساتید بفرستم؟ چند وقت دیگه زبان امتحان میدم و فکر میکنم تو رزومه نمره زبان تاثیر شدیدی نداشته باشه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید تا هر چه سریعتر اقدام کنم.
    دوست عزیز ازونجایی که برعکس گفته خودتون نمره زبان (مخصوصا نمره بالا) خیلی میتونه تاثیرگذار باشه و درصورتیکه آمادگی آزمون رو دارید هرچه سریعتر ثبتنام کرده و امتحان بدید. از طرف دیگه شروع کنید به اساتید با ریسرچ اینترست مشابه خودتون ایمیل (با رزومه ضمیمه شده) بزنید و قید کنید که در فلان تاریخ امتحان زبان میدم. سعی کنید حساسیت زیادی در نوشتن متن ایمیل به خرج بدین چون خیلی مهمه . موفق باشید.

سلام وقتتون بخير

بچه ها اگر ددلاين يك رشته براي ترم فال , Feb1 باشه از كي بايد شروع كنيم به مكاتبه با استادها از طريق ايميل؟

Junior Member manic آواتار ها

سلام
    بچه ها من دیروز از یه استادی ایمیل گرفتم
    Thanks for reachingout to me. Your CV is quite impressive. Although, my research is mainly in health-related issues, I may be able to provide some research support as necessary. If you’re interested in a PhD program in my department, you will need to follow through with the usual application procedures
    .
    کسی میتونه بهم بگه دقیقا منظورش از some research support چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manic نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من دیروز از یه استادی ایمیل گرفتم
    Thanks for reachingout to me. Your CV is quite impressive. Although, my research is mainly in health-related issues, I may be able to provide some research support as necessary. If you’re interested in a PhD program in my department, you will need to follow through with the usual application procedures
    .
    کسی میتونه بهم بگه دقیقا منظورش از some research support چیه؟
    خب شما میتونین بهشون ایمیل بزنین هم تشکر کنین از اینکه جواب دادن و هم خیلی محترمانه بپرسین که آیا بهتون فاند هم تعلق میگیره یا خیر. البته اگر براتون رفتن با هزینه شخصی ممکن نیست. موفق باشید.

Junior Member manic آواتار ها

مرسی که نظرتون رو گفتید
    من کلا میخوام بدونم این جوابی که داده یعنی قبول کرده سوپروایزرم بشه یا نه؟ کلا خیلی مبهم جواب داده
    به هر حال ایمیل میزنم از خودش میپرسم دیگه
    بازم ممنون

من تقریبا یه نگاهی به ارشیوای قبلی انداختم ولی به یه نتیجه ی کلی نرسیدم در این مورد که ما میتونیم به چندین استاد در یک دپارتمان میل بزنیم یا نمود بدی داره؟اخه نمیشه هم منتظر موند که تا فلان استاد جواب بده و اگر جوابش منفی بود برای نفر بعد اقدام کنیم ، چونکه میدونید که خیلی از استادا اصن جواب نمیدن
    میکلانژ زندگی خودت باش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)