صفحه 102 از 157 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام دوستان
    استادی که باهاش تماس گرفته م گفته برای اسکولارشیپ اقدام کن
    با توجه به اینکه هزینه داره میخوام قبل از اپلای کردن ببینم شانسم چقدره
    نظرتون چیه با دانشجوهایی که تو سالهای قبل اسکولارشیپ رو برنده شده ن و اسمشون هم تو سایت دانشگاه هست تماس بگیرم؟ خز نیس؟
    نظرتون راجبه این متن چیه؟

I am applying for a PhD position in your University and I also want to apply for the scholarship. First of all I have to congratulate you on winning the prize. Actually I find your name in the web-site. I have some questions about my chances of winning the scholarship. I was wondering if I could contact you and ask them. Could you evaluate my resume? could you send me your resume at the time of applying
    I would gratefully appreciative of your helping me in advance

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استادی که باهاش تماس گرفته م گفته برای اسکولارشیپ اقدام کن
    با توجه به اینکه هزینه داره میخوام قبل از اپلای کردن ببینم شانسم چقدره
    نظرتون چیه با دانشجوهایی که تو سالهای قبل اسکولارشیپ رو برنده شده ن و اسمشون هم تو سایت دانشگاه هست تماس بگیرم؟ خز نیس؟
    نظرتون راجبه این متن چیه؟

I am applying for a PhD position in your University and I also want to apply for the scholarship. First of all I have to congratulate you on winning the prize. Actually I find your name in the web-site. I have some questions about my chances of winning the scholarship. I was wondering if I could contact you and ask them. Could you evaluate my resume? could you send me your resume at the time of applying
    I would gratefully appreciative of your helping me in advance
    دانشجوهای برنده جایزه هیچ ایده ای در مورد شانس موفقیت به شمانمیتونند بدهند. خودشون هم هیچ ایده ای در این مورد ندارند چون نمیدونند کمیته چطور تصمیم میگیره و رقیب های شما چه رزومه ای دارند. اکثر دانشجوهای ارشد و دکترا رزومه شون آنلاین هست و شما میتونید رزومه های آنلاینشون رو بررسی کنید ببینید آیا رزومه شما با آنها قابل رقابت هست یا نه و از این طریق شانستون رو ارزیابی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشجوهای برنده جایزه هیچ ایده ای در مورد شانس موفقیت به شمانمیتونند بدهند. خودشون هم هیچ ایده ای در این مورد ندارند چون نمیدونند کمیته چطور تصمیم میگیره و رقیب های شما چه رزومه ای دارند. اکثر دانشجوهای ارشد و دکترا رزومه شون آنلاین هست و شما میتونید رزومه های آنلاینشون رو بررسی کنید ببینید آیا رزومه شما با آنها قابل رقابت هست یا نه و از این طریق شانستون رو ارزیابی کنید.
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون بابت جوابتون
    اتفاقا یه سوالم راجبه این موضوعیه که بهش اشاره کردید. چجوری میشه رزومه دانشجویای یه دانشگاه رو بررسی کرد. البته من زیاد نگشته م ولی تا اونجایی که دیدم فقط اسمشون تو سایت دانشگاه هست و مثلا میشه اسمشون رو سرچ کرد که احیانا چه مقاله هایی دارن یا نهایتا تو لینکدین یه کم جزئیات بیشتر. رزومه مشخصشون که شامل بقیه سوابقشون باشه، ینی به فرم رسمی سی وی، رو میشه پیدا کرد؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون بابت جوابتون
    اتفاقا یه سوالم راجبه این موضوعیه که بهش اشاره کردید. چجوری میشه رزومه دانشجویای یه دانشگاه رو بررسی کرد. البته من زیاد نگشته م ولی تا اونجایی که دیدم فقط اسمشون تو سایت دانشگاه هست و مثلا میشه اسمشون رو سرچ کرد که احیانا چه مقاله هایی دارن یا نهایتا تو لینکدین یه کم جزئیات بیشتر. رزومه مشخصشون که شامل بقیه سوابقشون باشه، ینی به فرم رسمی سی وی، رو میشه پیدا کرد؟
    خیلی بعید هست که بتونید یک روزمه با مشخصات کامل پیدا کنید.
    همون بررسی پروفایل لینکدین و مقالات جستجو شده باید بتونه کمک خوبی بهتون بکنه.

سلام دوستان، یه استادی این جواب رو بهم داده: as per our Departmental policy, any graduate student who is admitted to our program needs to pay for the tuition (app. $US20,000 for 18 credits) and living expenses (min of $US10,000 for ONE person living in UND accommodation) during the first year. After that, depending on the progress and satisfaction of the advisor and the department chair, and available fund we will decide if we can provide partial financial support. If this is something that you can consider, then you may apply online for a PhD program in our department. Your application will be processed and you will be notified of the admission decision
    میخوام بهش بگم که از اول بهم فاند ببده، بنظرتون متن نامه چجوری باشه بهتره؟! ممنون

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه استادی این جواب رو بهم داده: as per our Departmental policy, any graduate student who is admitted to our program needs to pay for the tuition (app. $US20,000 for 18 credits) and living expenses (min of $US10,000 for ONE person living in UND accommodation) during the first year. After that, depending on the progress and satisfaction of the advisor and the department chair, and available fund we will decide if we can provide partial financial support. If this is something that you can consider, then you may apply online for a PhD program in our department. Your application will be processed and you will be notified of the admission decision
    میخوام بهش بگم که از اول بهم فاند ببده، بنظرتون متن نامه چجوری باشه بهتره؟! ممنون
    با این توضیحی که داده استاد نمی‌تونید بهش بگید از اول بهم فاند بده!
    چیزی که می‌تونید بپرسید اینه که آیا امکان دریافت فاند در سال اول به هیچ شکلی وجود نداره؟

پیشنهاد من اینه که بگید: با توجه به این که امکان پرداخت هزینه‌های سال اول رو ندارم، می‌خواستم بدونم که آیا امکانش هست به شکل دیگه‌ای، مثلاً از طریق همکاری به صورت TA و یا RA کمک‌هزینه دریافت کنم؟ منبعی در داخل یا خارج از دانشگاه برای دریافت فاند می‌تونید معرفی کنید؟
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

سلام دوستان
    من می خوام بدونم در فرایند پذیرش (مخصوصا دکترا) ابتدا باید به اساتید ایمیل زد و رزومه فرستاد یا باید برای خود دانشگاه اپلای کرد.
    من خودم کلی ایمیل میزنم ولی اکثریت میگن اپلای کن و از طریق کمیته پذیرش روند کارت دنبال میشه.من واقعا نمیدونم ابتدا باید کدام کار انجام شود.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nightstalker نمایش پست ها
    اولا بيان اين حرف چه ربطي به مطالعه روزانه داره؟
    دوما من خودم تو يكي از بهترين دانشگاه هاي كشورم، اساتيد اگه خيلي به روز و باشن و با خارج از كشور ارتباط داشته باشن نهايتش اينه كه يك نيم ترم در يك دانشگاه اونورآبي درس تدريس مي كنن. كه به صورت هيئت علمي مهمان حساب ميشن. يعني شايد تو خود همون يه دانشگاه هم بعضي ها نشناسنشون. تازه اين رشته مهندسي ه كه گل سر سبده.
    متاسفانه باید بگم ربط داره... خیلیم زیاد
    یکی از بهترین دانشگاه های کشور یعنی کجا؟ اولا همه مثل هم نیستن ممکنه تو بهترین جا یک نفر بد از آب دربیاد و در یک جای دیگه که اصلا قابل تصور هم نیست یک نفر به شدت با معلومات باشه!
    من راجع به صنعتی شریف حرف میزنم شما راجع به کجا حرف میزنید؟!

دوستان دانشگاه مک گیل اینطوریه که میگه کلا اول با اساتید تماس بگیرید اگر استاد اکی داد اپلای کنید.
    حالا یک استادی هست من یک بار بهش ایمیل زدم جواب نداده. یک ایمیل دیگه بعد دو هفته زدم که استاد ریسرچ شما در اولویت منه و اینا ممنون میشم جواب بدی به اونم جواب نداده. معمولا به اساتیدی که ایمیل میزنم حتی وقتی جواب نمیدن یک سری به وب پیجم میزنن اما ایشون این کارم نکرده.
    من الان حس میکنم نکنه ایمیل هام اصلا اسپم میشه و این بنده خدا روحشم خبردار نباشه. به نظرتون چه کار کنم؟ ضایع هست یک ایمیل دیگه با ایمیل دانشگاهیم بفرستم؟ (این قبلیا Gmail بودن)
    لازم به ذکره این استاد خیلی برام مهمه و حداقل میخوام مطمئن شم واقعا موردم بررسی شده....

سلام دوستان
    من می خوام بدونم در فرایند پذیرش (مخصوصا دکترا) ابتدا باید به اساتید ایمیل زد و رزومه فرستاد یا باید برای خود دانشگاه اپلای کرد.
    من خودم کلی ایمیل میزنم ولی اکثریت میگن اپلای کن و از طریق کمیته پذیرش روند کارت دنبال میشه.من واقعا نمیدونم ابتدا باید کدام کار انجام شود.
    با تشکر
    بستگی داره به دانشکده و دانشگاه. باید توی سایتشون بخونید. آمریکا اکثرا مبتنی بر کمیته بررسی هست. کانادا هم دانشگاه های خوبش اکثرا اینطوری شدن جدیدن. با همه این ها بازم هستن اساتیدی که به ایمیل ها اهمیت میدن بنابر این ضرری نمیرسونه ایمیل زدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)