صفحه 104 از 157 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

سلام دوستان
    29 اکتبر بود که یک استادی بهم گفت اگرچه 100 درصد نمیتونم قول بدم فاندتت جور بشه اما میتونی به طور فرمال اپلای کنی. حالا مشکل من اینه که تو این مدت من به جای اینکه رو مسایل مهم برای اپلای سرمایه گداری کنم بیشتر روی مسایل کم اهمیت تر وقت گذاشتم به صورت ناخواسته و این استرس را دارم که نکنه استاد فکر کن من نمیخوام اپلای کنم و اینا. البته تا ددلاین یک ماه و نیم دیگه مونده ... اما خوب من خیلی تو ایمیلام خودمو علاقمند نشون میدادم که البته دروغ هم نگفتم.
    به نظر شما الان ایمیل بزنم بگم من دارم مدارک و اینا را جمع اوری میکنم و در تلاش برای اپلای هستم یا لزومی نداره؟؟؟؟

ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط Geomitra نمایش پست ها
    سلام دوستان
    29 اکتبر بود که یک استادی بهم گفت اگرچه 100 درصد نمیتونم قول بدم فاندتت جور بشه اما میتونی به طور فرمال اپلای کنی. حالا مشکل من اینه که تو این مدت من به جای اینکه رو مسایل مهم برای اپلای سرمایه گداری کنم بیشتر روی مسایل کم اهمیت تر وقت گذاشتم به صورت ناخواسته و این استرس را دارم که نکنه استاد فکر کن من نمیخوام اپلای کنم و اینا. البته تا ددلاین یک ماه و نیم دیگه مونده ... اما خوب من خیلی تو ایمیلام خودمو علاقمند نشون میدادم که البته دروغ هم نگفتم.
    به نظر شما الان ایمیل بزنم بگم من دارم مدارک و اینا را جمع اوری میکنم و در تلاش برای اپلای هستم یا لزومی نداره؟؟؟؟

ممنون از پاسختون
    سلام دوست عزیز,

با توجه به مشغله و گرفتاری بسیار اغلب اساتید خیلی دور از ذهن هست که این استاد آنچنان درگیر پرونده و اپلای کردن شما شده باشه که بخواهد قبل از تاریخ مقرر چک کنه که شما اپلای کردید یا نه! شما وقتی پروسه اپلای کردن را انجام دادید, به استاد ایمیل بزنید و اون را در جریان بگذارید. پیشنهاد میکنم اگر مدارک همه چیز جور هست تکمیل پرونده را به روز آخر نگذارید. اما نگران نباشید ذهن استاد بر اساس زمانی که شما پرونده را تکمیل میکنید (مادامیکه که قبل از آخرین مهلت باشه) شما را قضاوت نخواهد کرد.
    اگر در مسیر اپلای سوال خاصی دارید که جوابش را در وبسایت دانشگاه و ... پیدا نمیکنید, خوب میتونید از استاد راهنمایی بگیرید. اما این که ایمیل بزنید و بگید همچنان علاقه دارید و میخواهید اپلای کنید, لزومی نداره.

موفق باشید.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان یک سوال
    بنده یک مقاله در حال کار یا همون ورکینگ پیپر دارم خیلی پروژه ی عظیمی هستش برای خودش )) و البته واقعا دشوار
    بنظرتون موقع مکاتبه با استاد، عنوان مقالم و جنس و ابعاد کار رو بگم؛ مشکل خاصی پیش نمیاد؟ سوالم یه مقدار مسخرست ولی همکارام میگن جزئیات کارو نگو و ....
    البته اگر استادی این ایده و جنس کارو ببینه به نظرم برگ برندم میشه در پذیرش!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

سلام
    سوالی که می خوام بپرسم شاید یه مقدار مسخره به نظر برسه، به نظرتون تغییر نام در ایمیل ارسالی (چیزی که پیش فرض نام ونام خانوادگی هست) به یه عبارت دیگه که بیشتر جلب توجه کنه(PhD student) تاثیرش مثبت هست یا منفی؟(مثلا ممکنه با ایمیل های تبلیغاتی یا اتوماتیک اشتباه بگیره و ....). آیا کسی تا حالا این تغییر را داده که جواب هم گرفته باشه؟

مرسی ،
    *** Never Give Up ***

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    سلام
    سوالی که می خوام بپرسم شاید یه مقدار مسخره به نظر برسه، به نظرتون تغییر نام در ایمیل ارسالی (چیزی که پیش فرض نام ونام خانوادگی هست) به یه عبارت دیگه که بیشتر جلب توجه کنه(PhD student) تاثیرش مثبت هست یا منفی؟(مثلا ممکنه با ایمیل های تبلیغاتی یا اتوماتیک اشتباه بگیره و ....). آیا کسی تا حالا این تغییر را داده که جواب هم گرفته باشه؟

مرسی ،
    یه چیزی بذار حالت عرف داشته باشه، استاد بفهمه. چیزی که غالب دانشجوها میذارن.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

مرسی از اینکه جواب دادید ولی من اون قسمت غالب دانشجوها را متوجه نشدم. پیشفرض خود جی میل مثلا نام ونام فامیلی هست و من از دوستانی که این پیش فرض رو تغییر میدن خبر ندارم ، منظورتون از عرف چی هست دقیقا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    یه چیزی بذار حالت عرف داشته باشه، استاد بفهمه. چیزی که غالب دانشجوها میذارن.
    *** Never Give Up ***

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادید ولی من اون قسمت غالب دانشجوها را متوجه نشدم. پیشفرض خود جی میل مثلا نام ونام فامیلی هست و من از دوستانی که این پیش فرض رو تغییر میدن خبر ندارم ، منظورتون از عرف چی هست دقیقا؟
    عرف همون نام و نام خانوادگی است. چیز دیگری بگذارید بیشتر اثر منفی داره تا مثبت.

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    سلام
    راجبه برنامه ای که پیشنهاد داده ین و کلا برنامه های اینطوری من دو تا اشکال شنیده م که در نتیجه مرددم ازشون استفاده کنم
    آیا دقتش خوبه؟ ینی میشه به گزارشی که میده اعتماد کرد؟
    آیا باعث نمیشه ایمیل اسپم بشه؟
    بله
    دقتش مناسبه و فقط وقتی باز کرده باشن به شما اعلام می کنه و اینکه یکی از دوستان من در شرکت همه کارمندا ازش استفاده می کنن، نه اسپم میشه و نه مشکلی هست.
    موفق باشید
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

سلام دوستان.

وقتی یه استادی با ادم قراره اسکایپ و مصاحبه میذاره و میگه این کارو با چند نفر دیگه از همکاراش انجام خواهد داد، به نظرتون چی میخوان بگن؟؟

از درسای لیسانس و فوق لیسانس میپرسن؟؟
    از پایانامه ارشد میپرسن؟؟؟
    یا چی؟؟

من خیلی نگرانم میشه یکم راهنمایی کنید؟

ممنون دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    بله
    دقتش مناسبه و فقط وقتی باز کرده باشن به شما اعلام می کنه و اینکه یکی از دوستان من در شرکت همه کارمندا ازش استفاده می کنن، نه اسپم میشه و نه مشکلی هست.
    موفق باشید
    سلام
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    راستش چیزی که من پیدا کرده م، نسخه رایگانش، یه جمله مسخره به انتهای ایمیل اضافه میکنه مبنی بر اینکه این ایمیل با mailtrack ارسال شده و نسخه ای که این رو نداشته باشه پولیه
    برنامه مورد نظر شما هم همینطوریه؟
    ینی برنامه رایگانی نیست که خواننده متوجه نشه این ایمیل داره ترک میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)