صفحه 109 از 157 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من با استادی از کانادا مکاتبه داشتم. ایشون با اینکه میدونستن زمینه کاری من با فیلدشون متفاوت هست (در سی وی قید شده بود) از من یک سری مدارک خواستن که براشون ایمیل کردم و نهایتا گفتن که بررسی کردن و با توجه به اینکه بک گراند من متفاوته پیشنهاد میکنن که اول برای مستر اقدام کنم. این جوابشون هست:
    My proposition was that you start as a M.Sc. student, and if everything goes well after 4 semesters, you can transfer to Ph.D. The problem is that for M.Sc., the tuition fees are much higher than for Ph.D. So I need to find a solution.
    میخواستم برداشت دوستان رو از این جواب بدونم، که آیا مثلا استاد منتظر شنیدن این جواب از منه که بگم من با هزینه ها مشکلی ندارم یا واقعا ممکنه راه حلی وجود داشته باشه؟ و دوم اینکه آیا اصلا قبول چنین پیشنهادی معقول هست و کسی خودش یا اطرافیانش چنین تجربه ای داشتن؟
    این نکته رو هم باید بگم که من هدفم فول فاند هست و نمیخوام خودم هزینه ای بابت تحصیل بپردازم.
    با تشکر.

به نظر نمی‌رسه با شرایط شما پیشنهادشون قابلیت در نظر گرفته شدن داشته باشه.
    از متن برنمی‌آد که خبری از کمک‌هزینه باشه چون تأکید هم هست که شهریه‌ی Master بیشتره و این یعنی شما قراره بپردازید.
    «منتظر» جواب شما نیست چون توی این پیشنهاد هم شما الان دانشجوش نخواهید شد.
    همین که گفتید رو در جواب بگید که بدون فاند نمی‌تونید برید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من با استادی از کانادا مکاتبه داشتم. ایشون با اینکه میدونستن زمینه کاری من با فیلدشون متفاوت هست (در سی وی قید شده بود) از من یک سری مدارک خواستن که براشون ایمیل کردم و نهایتا گفتن که بررسی کردن و با توجه به اینکه بک گراند من متفاوته پیشنهاد میکنن که اول برای مستر اقدام کنم. این جوابشون هست:
    My proposition was that you start as a M.Sc. student, and if everything goes well after 4 semesters, you can transfer to Ph.D. The problem is that for M.Sc., the tuition fees are much higher than for Ph.D. So I need to find a solution.
    میخواستم برداشت دوستان رو از این جواب بدونم، که آیا مثلا استاد منتظر شنیدن این جواب از منه که بگم من با هزینه ها مشکلی ندارم یا واقعا ممکنه راه حلی وجود داشته باشه؟ و دوم اینکه آیا اصلا قبول چنین پیشنهادی معقول هست و کسی خودش یا اطرافیانش چنین تجربه ای داشتن؟
    این نکته رو هم باید بگم که من هدفم فول فاند هست و نمیخوام خودم هزینه ای بابت تحصیل بپردازم.
    با تشکر.
    دوست عزیز
    به نظر بنده، پیشنهاد برای اینکه ارشد رو در زمینه کاری ایشون بخونید و نحوه جوابشون در خصوص فاند تحصیلی نشون دهنده این هست که شما خودتون باید از هزینه های مورد نظر رو بپردازید.
    من که این مورد رو یک جواب خاص نمیدونم. شما میتونید جواب های مشابه متعددی رو به این صورت دریافت کنید.
    پ.ن.: به نظر بنده مکاتبه کردن با اساتیدی که در زمینه کاری شما نباشند، به طور معقول منجر به همین طیف از جوابها خواهد شد. استاد مربوطه از شما می خواهد که ابتدا با هزینه خودتون بکگراند لازم رو پیدا کنید و سپس باایشون شروع به کار کنید. بنابراین سعی کنید با افرادی در ارتباط باشید که با زمینه کاری شما مرتبط باشند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من الان آمریکا دانشجوی ترم دوم هستم و ایشالا چهارشنبه یه قرار اسکایپ با یه خانوم ایرانی توی کانادا دارم؛ الان هم از موضوع تزم ناراضی هستم و استادم رو دارم همین جا تغییر میدم؛ اینکه بپرسه چرا میخوای بیای کانادا از آمریکا، فقط همین موضوع رو بگم، یا اقدامات جدید ترامپ و دوری از خونواده و سفر نداشتن احتمالی به ایران و ... هم بگم؟!
    ممکنه بخواد با استاد قبلیم هم تماس بگیره؟
    توی ایمیل گفت مشخصات رفرنس هات رو بده و من فقط همون رفرنس های ایران رو دادم چون استادم دل خوشی ازم نداره و استادهایی که درس پاس کردم هم به خاطر یه درس حتما بهم ریکام نمیدند و تازه رو میشه دارم اپلای میکنم و نمیخوام بفهمن؛ الان گیر میده بازم؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه
    من email tracker نصب کردم و میتونم بفهمم کدوم استاد ایمیل منو باز کرده و چند بار ایمیل رو خونده
    حالا من سوالم این هست که استادا متوجه میشن که دارن track میشن؟
    ممنون از پاسختون

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه
    من email tracker نصب کردم و میتونم بفهمم کدوم استاد ایمیل منو باز کرده و چند بار ایمیل رو خونده
    حالا من سوالم این هست که استادا متوجه میشن که دارن track میشن؟
    ممنون از پاسختون
    سلام.
    ممکنه؛ من که الان خودم ایمیل edu. دارم، وقتی ایمیلی میاد که عکسی داشته باشه، عکس رو نشون نمیده و میگه که عکسی ضمیمه شده؛ اینطور اگه ببینه عکسی نیست، میفهمه داره ترک میشه. فکر کنم ترک کردن با ضمیمه کردن تصویر سفید تک پیکسلی انجام میشه...
    بقیه هم بیاند دقیقتر بگند، بهتر میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من الان آمریکا دانشجوی ترم دوم هستم و ایشالا چهارشنبه یه قرار اسکایپ با یه خانوم ایرانی توی کانادا دارم؛ الان هم از موضوع تزم ناراضی هستم و استادم رو دارم همین جا تغییر میدم؛ اینکه بپرسه چرا میخوای بیای کانادا از آمریکا، فقط همین موضوع رو بگم، یا اقدامات جدید ترامپ و دوری از خونواده و سفر نداشتن احتمالی به ایران و ... هم بگم؟!
    ممکنه بخواد با استاد قبلیم هم تماس بگیره؟
    توی ایمیل گفت مشخصات رفرنس هات رو بده و من فقط همون رفرنس های ایران رو دادم چون استادم دل خوشی ازم نداره و استادهایی که درس پاس کردم هم به خاطر یه درس حتما بهم ریکام نمیدند و تازه رو میشه دارم اپلای میکنم و نمیخوام بفهمن؛ الان گیر میده بازم؟؟
    ممنون
    شما این مورد رو علاقه به زمینه کاری ایشون معرفی کنید و بگید که برای این علاقه هست که دوست دارید که با ایشون کار کنید.
    در خصوص استاد آمریکا، اصلا اسمی رو مطرح نکنید و بگید که هنوز استادی که شما به زمینه کاریش علاقه داشته باشید رو پیدا نکردید و برای همین هست که دوست دارید با یک استاد جدید با زمینه کاری مرتبط شروع کنید.
    بنابراین میتونید رفرنس ها تون رو اساتید ایرانی قرار بدید.

دوستان یه سوال مهم دارم خواهشا یکی بیاد و جواب بده، من با یه استادی تماس گرفتم گفت هر زمان ادمیت شدی بیا با هم صحبت کنیم، الان من رو graduate school a پذیرش کرده نوبت به department رسیده، به نظر شما الان تایم مناسبی هست که دوباره به استاد ایمیل بزنم و ریسرچم رو باهاش مطرح کنم، یا این که صبر کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام من یک سوال واجبی دارم
    من چندماه پیش با یک استادی تماس گرفتم گفت 2 ماه بعد به من پیام بده . الان وقتش رسیده که میل بزنم با وضعیت ویزا به نظرتون من الان بهش تو میل چی بنویسم ؟ من هنوز اینجا اپلای نکردم
    استاد ایرانی هم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    من چندماه پیش با یک استادی تماس گرفتم گفت 2 ماه بعد به من پیام بده . الان وقتش رسیده که میل بزنم با وضعیت ویزا به نظرتون من الان بهش تو میل چی بنویسم ؟ من هنوز اینجا اپلای نکردم
    استاد ایرانی هم هست
    آره شما طبق برنامه پیش برو، لازم هم نیست چیزی درباره درباره executive order بگی، کار پیش ببر تا ببینیم چی میشه، البته ایم نظر منه، باز دوستان دیگه هم بیان نظر بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    استاد ایرانی هم هست
    حتما پیام بدید.
    شما در مورد ویزا چیزی ننویسید و ببینید که نظر ایشون چی هست.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)