صفحه 110 از 157 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

دوستان عزيز سلام
    ديروز يك ايميل به استادي د رآمريكا زدم و فقط رزومه خودمو براي اطلاع از نظرش گذاشتم. ايشون امروز اين جوابو دادند:
    We are still reviewing applications and you should be hearing about the status of your application by mid March.
    Best wishes,
    واقعيتش اينه كه فكر مي كنم اشتباهي پيش اومده چون كه من كه اپلاي نكردم و فقط رزومه رو براي خودش فرستادم؟ ميشه راهنمايي كنيد بگيد من اشتباه ميكنم يا نه؟

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام دوستان عزیز

یک سوال - من ایمیل زدم به دانشگاه به جهت اینکه آیا با استاد در خصوص فاند صحبت کنم یا خیر ؟ جواب دانشگاه این بود :

There are funding opportunities for applicants whose files are considered to be worthy of financial assistance. The decision re. financial assistance is not made until the decision on admission is made. So at this point, I could not tell you if you would be offered admission to the program and therefore I could not tell or speculate on whether funding would be offered.

Again, there are funding opportunities for applicants but this financial assistance is provided to the top rated students for assistance with their studies in the form of Teaching Assistant positions and scholarships.

حالا به نظرتون به استاد ایمیل بزنم یا با توجه به اینکه گفته بعد مشخص میشه ؛ ایمیل زدن بیهوده است ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Banned

تو سایت دانشگاه اسم استاد ایمیلش نیس دیگه راهی واسه پیداکردن ایمیل ندارم؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mbeheshti94 نمایش پست ها
    تو سایت دانشگاه اسم استاد ایمیلش نیس دیگه راهی واسه پیداکردن ایمیل ندارم؟؟
    اگر مقالاتش در سایت هست می توانید با گوگل کردن مقالات و دانلودشان ایمیلش را بدست آورید. و یا نه اصلا اسم استاد را گوگول کنید البته بهمراه یکی از تخصص هایش بعد مقالات نوشته شده اش می آید . معمولا این اساتید در گوگل اسکالر و یا ریسرچ گیت هم عضو هستند

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. دانشگاههای آمریکا که ددلاینشون 15 ژانویه و 1 فوریه بوده، معمولا کی نتایج نهایی رو اعلام میکنند یا حداقل استاد به صورت غیررسمی ایمیل میزنه و اعلام میکنه نتیجه رو؟ اگر ریجکت شیم هم ایمیل میزنند یا فقط تو همون اپلیکیشن استتوس مشخص میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. دانشگاههای آمریکا که ددلاینشون 15 ژانویه و 1 فوریه بوده، معمولا کی نتایج نهایی رو اعلام میکنند یا حداقل استاد به صورت غیررسمی ایمیل میزنه و اعلام میکنه نتیجه رو؟ اگر ریجکت شیم هم ایمیل میزنند یا فقط تو همون اپلیکیشن استتوس مشخص میشه؟
    سلام. تا وسط اپریل بر اساس سیستمشون و اینکه تا اون تاریخ مهلت میدند کسانی که پذیرش گرفته اند قبول یا رد کنند میشه امید داشت. بعدش هم مثلا اگه توی ویت لیست باشی، هنوز امید هست هرچند برای ویزا یکم دیر میشه که اونم میتونی وقت رو زودتر بگیری (البته قلق داره ولی شدنی هست) با یه پذیرش دیگه (یا حتی ریسک کنی و بدون پذیرش).
    تا وسط مارچ فکر کنم بیشترشون دیگه اعلام کنن. الان که راندهای اول رو دارند میدند...
    فکر کنم خوبه اگه از استاد هم بپرسی؛ شاید یادش رفته باشه!
    معمولا ایمیل میاد که پروفایل رو چک کنین یا توی همون ایمیل میگند؛ یا نامه رو ایمیل میکنن یا حتی فیزیکی هم میفرستند (علاوه بر پروفایل و ...). دانشگاهی بود البته که بهم هیچ خبری نداد و منم پیگیرش نشدم!!!!
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

دوستان اگه اسکاسپ یه استاد نزدیک ده روز روی حالت "away" باشه چه معنی میده؟ (معنی فنی اسکایپش رو میدونم بحث اکادمیکش منظورمه. اخه مگه میشه این مدت این حالت باشه، خصوصا با نزدیک شدن مصاحبه ها و مکاتبات...)

نمیدونم تو این شرایط ایمیل دادن به این استاد برای پرسیدن وضعیت اپلیکیشن، درسته یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    دوستان اگه اسکاسپ یه استاد نزدیک ده روز روی حالت "away" باشه چه معنی میده؟ (معنی فنی اسکایپش رو میدونم بحث اکادمیکش منظورمه. اخه مگه میشه این مدت این حالت باشه، خصوصا با نزدیک شدن مصاحبه ها و مکاتبات...)

نمیدونم تو این شرایط ایمیل دادن به این استاد برای پرسیدن وضعیت اپلیکیشن، درسته یا نه؟
    والا قطعی که نمیشه گفت ولی بنظر من معنیش اینه که استاد حالت اسکایپش رو به away تغییر داده و یادش رفته برگردونه، یا اینکه کلا همیشه در همین حالت میگذاره باشه. ایمیل که همیشه میتونید بدید.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام. تا وسط اپریل بر اساس سیستمشون و اینکه تا اون تاریخ مهلت میدند کسانی که پذیرش گرفته اند قبول یا رد کنند میشه امید داشت. بعدش هم مثلا اگه توی ویت لیست باشی، هنوز امید هست هرچند برای ویزا یکم دیر میشه که اونم میتونی وقت رو زودتر بگیری (البته قلق داره ولی شدنی هست) با یه پذیرش دیگه (یا حتی ریسک کنی و بدون پذیرش).
    تا وسط مارچ فکر کنم بیشترشون دیگه اعلام کنن. الان که راندهای اول رو دارند میدند...
    فکر کنم خوبه اگه از استاد هم بپرسی؛ شاید یادش رفته باشه!
    معمولا ایمیل میاد که پروفایل رو چک کنین یا توی همون ایمیل میگند؛ یا نامه رو ایمیل میکنن یا حتی فیزیکی هم میفرستند (علاوه بر پروفایل و ...). دانشگاهی بود البته که بهم هیچ خبری نداد و منم پیگیرش نشدم!!!!
    موفق باشی
    من دو تا دانشگاه آمریکا برای مستر اپلای کرم که نتیجه شون هفته پیش اومد و هر دو پذیرش دادند. منتها یکیشون گفته باید اسپیکینگ 8 بشی و بعد نامه پذیرش رو میفرستیم و گفته تا اوایل مارچ باید امتحانشو بدی.منم گفتم اوکی. اون یکی دانشگاه هم فقط پذیرش داده و استاد گفت کمک هزینه مالی هفته دیگه مشخص میشه که هنوز خبری نیست.
    اینکه میگید الان دارند راندهای اول رو میدن یعنی به نظرتون دانشگاههایی که phd اپلای کردم هنوز دارند بررسی میکنند یا اونا هم با اپلیکنتها تماس گرفتند و من تو لیست انتظارم یا احتمالا ریجکت شدم؟ من برای آیلتس و اسپیکینگ 8 دیگه نخوندم به امید اون یکی دانشگاه مستر و دانشگاهایی که phd اپلای کردم. اگه اوایل مارچ شد و اینا هنوز اعلام نکردند از اینجا مونده و از اونجا رونده میشم به استادا هم اول فوریه ایمیل زدم و پرسیدم کی نتایج رو میگن که تاریخ دقیقی نگفتند. نمیشه دوباره ازشون بپرسم.

Junior Member

سلام دوستان...ببخشید من ایمیلی از استادی دریافت کردم که به صورت زیر است...منظور جمله دومشو متوجه نمیشم.راهنماییم میکنین
    I found that many places in your CV are in Iranian, could you please make sure that everything is written in English. Thank you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)