صفحه 117 از 157 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    مرسی دوستان از راهنماییهاتون.
    هنوز جوابی نیومده و من میخوام به خود اساتید میل بزنم.
    حالا یه سوال: به نظرتون همون ایمیل های قبلی رو که با اساتید مکاتبه داشتم ریپلای کنم بهتره یا یه ایمیل جدید بفرستم؟
    ممنون

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

شاید بهتر باشه همون ایمیل قبلی رو ریپلای کنید که پیشینه مکاتباتتون هم توش باشه
    ولی در نهایت اگه ایمیل جدیدی هم بزنید و اطلاعاتتون رو کامل بنویسید و شرح بدید فکر نمیکنم خیلی فرق خاصی با حالت اول کنه
    ولی شاید ریپلای کردن روی ایمیل قبلی ترجیح داشته باشه

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من چند وقت پیش برای یک استادی در امریکا ایمیل زدم و بهم گفت رزومه خوبی داره و اپلای کن.
    من راستش هنوز اپلای نکردم درگیر امتحان جی آر ای هستم. اما برای اینکه ارتباطم باهاش قطع نشه چی کار کنم؟
    می ترسم چون ازم خبری نیست یه وقت نظرش عوض شه.
    به نظرتون چه ایمیلی بهش بزنم که بفهمه هنوز پیگیر و علاقه مندم؟

Junior Member

دوستان عزيز باسلام و وقت بخير خدمت همگي
    دانشجوي ترم يك كارشناسي ارشد هستم . ميخواستم براي انتخاب عنوان پايان نامه م با اساتيد دانشگاه هاي خارج از ايران ارتباط برقرار كنم و يك زمينه اي هم براي دكتري ايجاد كرده باشم از الان.
    چطور ميتونم زمينه كاري اساتيد مختلف را در رشته مربوطه پيدا كنم؟!؟
    پيش آپيش از راهنمايي هاتون كمال تشكر را دارم

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Medicinal نمایش پست ها
    دوستان عزيز باسلام و وقت بخير خدمت همگي
    دانشجوي ترم يك كارشناسي ارشد هستم . ميخواستم براي انتخاب عنوان پايان نامه م با اساتيد دانشگاه هاي خارج از ايران ارتباط برقرار كنم و يك زمينه اي هم براي دكتري ايجاد كرده باشم از الان.
    چطور ميتونم زمينه كاري اساتيد مختلف را در رشته مربوطه پيدا كنم؟!؟
    پيش آپيش از راهنمايي هاتون كمال تشكر را دارم
    در صفحه شخصی اساتید در وبسایت دانشگاه علامندی های پژوهشی شان ذکر شده است، از آخرین تالیفاتشان هم می توانید بفهمید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان
    من برای یکی از دانشگاه های امریکا برای بهار 2018 اپلای کردم. با یه استاد تماس گرفتم ولی چون داشت بازنشسته میشد منو به یه استاد دیگ معرفی کرد و منم به این استاد دومی با زمینه کاری مشابه با اولی ایمیل زدم که اینم گفت فاند الان نداره بعد منم ازش پرسیدم میتونم برای فال 2018 بیا ازمایشگاهت که حدودا 10 روز گذشته و جواب نداده و دیشب دوباره ایمیل ریمایندر زدم بهش. از اونجایی که اپلیکیشن ها برای بهار در اکتبر بررسی میشه و نتایج ابان اعلام میشه و اینکه بدون استاد گرفتن فاند و حتی پذیرش خیلی سخت و ناممکن هست, اگر به رییس دپارتمان که زمینه کاری متفاوت داره و منم بهش علاقه دارم ایمیل بزنم مشکلی نداره ؟؟ قبلا به رییس دپارتمان ایمیل زدم خیلی خوب و زود جواب میداد. منتظر جواب استاد دومی هستم که متاسفانه جوابی نگرفتم تا الان. مرسی

سلام ب دوستان....
    من چند وقت پیش با یک استادی اسکایپ کردم...گفت ک شهریور جوابتو میدم... حالا گفتم تو این مدت من ایمیلی بش بزنم ک ارتباطم قطع نشه باش؟؟؟...چی بنویسم براش؟؟؟؟ یا اصلا باید منتطر شم اون جواب بده

ApplyAbroad Hero

رفقا سؤال من در مورد قدرت اساتید در انتخاب دانشجو پیش از اپلای رسمی هست. با توجه به اینکه کمیته پذیرش متشکل از استادان همون دپارتمان هست، چرا وقتی به استاد ایمیل می زنیم تشویق به اپلای می کنه ولی صد در صد نمیگه که ما رو می خواد بگیره؟ آیا دلیلش اینه که رزومه ما تاپ نیست یا ترجیح میده همه اپلیکنت ها اپلای کنن و از بین اون ها بهترین ها رو انتخاب کنه؟ یا اصلاً گرجویت اسکول دست و پای استاد رو می بنده که حتماً بیاد بعد از اپلای رسمی دانشجوها رو انتخاب کنه؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources Management

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مدیریت منابع آب دارم اما موضوع پایان نامم که روش تخصص هم دارم کمی متفاوته با رشتم و در مورد نانو و محیط زیست هست، مشکل سربازی ندارم و مدارک اصلی تحصیلی هم در حال آماده شدنه، هنوز آزمون آیلتس ندادم و میخوام برا دکتری اپلای کنم(با در نظر گرفتن فول فاند)، بتازگی دو مقاله هم سابمیت کردم از موضوع پایان نامم، سوالاتم اینه 1- چه وقت شروع کنم به مکاتبه با اساتید 2- با اساتید متخصص در موضوع پایان نامم مکاتبه کنم یا رشته تحصیلیم؟ 3- و کلا باید چطور این اساتید رو پیدا کنم چون کلی استاد در دنیا هست با کلی دانشگاه
    خیلی ممنون میشم جواب سه تا سوالم بدید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilseif نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد مدیریت منابع آب دارم اما موضوع پایان نامم که روش تخصص هم دارم کمی متفاوته با رشتم و در مورد نانو و محیط زیست هست، مشکل سربازی ندارم و مدارک اصلی تحصیلی هم در حال آماده شدنه، هنوز آزمون آیلتس ندادم و میخوام برا دکتری اپلای کنم(با در نظر گرفتن فول فاند)، بتازگی دو مقاله هم سابمیت کردم از موضوع پایان نامم، سوالاتم اینه 1- چه وقت شروع کنم به مکاتبه با اساتید 2- با اساتید متخصص در موضوع پایان نامم مکاتبه کنم یا رشته تحصیلیم؟ 3- و کلا باید چطور این اساتید رو پیدا کنم چون کلی استاد در دنیا هست با کلی دانشگاه
    خیلی ممنون میشم جواب سه تا سوالم بدید
    1- بستگی داره کی می خواین اپلای کنید، اگر هدف برای فال سال دیگه اس یعنی باید تا دسامبر یا ژانویه اپلای کنید، پس بهتره از دو سه ماه قبل شروع کنید ایمیل زدن
    2- بستگی داره در کدوم زمینه می خواید اپلای کنید، اگه دنبال ادامه تحصیل در زمینه رشته تون هستید، خوب قاعدتاً باید دنبال استادای با اون زمینه کاری بگردید
    3- برای آمریکا می تونید از همین فروم رنکینگ دانشگاه ها رو دانلود کنید و از روی اون لیست، اسم دانشگاه رو سرچ کنید و بعد توی دپارتمان مرتبط با رشته تون، در قسمت faculty استادهای مرتبط با زمینه کاریتون رو پیدا کنید. در مورد کشورهای دیگه اطلاع چندانی ندارم.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم کسایی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن
    من به یکی از استادا ایمیل فرستادم و در جواب اینو گفتن:
    Thanks for your interest. A committee will review your application when you apply to our department. You are welcome to mention my name in your application.
    به نظرتون جای امیدی هست؟
    اصلا نگفته رزومت خوبه یا نه
    یا اصلا امیدی به قبولیت هست یا نه
    یه ایمیل بدم بگم رزومم چطوره بد نیس؟
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)