صفحه 121 از 157 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط golsorkh20 نمایش پست ها
    یه سوالی ذهن منو مشغول کرده:

دانشگاهی که مینیمم نمره برا TOEFL , GRE نداره، آیا ارزش اپلای کردن داره یا نه؟
    با یکی از دوستان مشورت کردم که آقا یه استادی توی John hopkins بخاطر پابلیکیشن هام این جواب رو به من داده:
    Your background looks good. Please apply to the department on time and be sure to include my name in your application.

اون میگفت که چون اپلیکنت ها خیلی قوی هستن مینیمم نمره نمیذارن براشون!
    ( من که با وضعیت الانم بدست اوردن یه نمره تاپ زبان برام مقدور نیس! )
    این احتمال همیشه نیست.
    شاید در بعصی مواقع فردی رو با نمره زبان نچندان خوب، ولی رزومه آموزشی و پژوهشی خوب قبول کنند!
    یک رزومه خوب متشکل از فاکتورهای زیادی هست که قطعا "پژوهش" مهمترین بخشش است.

سلام دوستان
    یکی از اساتید که رزومه کاریش به من نزدیکه در صفحه شخصیش نوشته اگه میخواید با من PhD بخونید اول از طریق اپلیکیشن آنلاین دانشکده اقدام کنید و بعد یه ایمیل به من بزنید که درخواستتون رو چک کنم.
    حالا اپلیکیشن آنلاین یه سری مدارک میخواد که هنوز آماده نیستن مثلا استاد برای recommendation (چون با ایمیل باید توصیه نامه رو بفرستند ممکنه یکی دو استاد وقت نداشته باشن)، یا مدرک اصلی ارشد (فعلا موقتشو دارم)
    سوالم اینه که اگه اول CV م رو واسه استاد بفرستم و بگم مدارک رو دارم کامل میکنم ممکنه نگاه کنه؟ یا تاثیر منفی داره؟ چون ممکنه ددلاین بگذره یا پوزیشن پر بشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از اساتید که رزومه کاریش به من نزدیکه در صفحه شخصیش نوشته اگه میخواید با من PhD بخونید اول از طریق اپلیکیشن آنلاین دانشکده اقدام کنید و بعد یه ایمیل به من بزنید که درخواستتون رو چک کنم.
    حالا اپلیکیشن آنلاین یه سری مدارک میخواد که هنوز آماده نیستن مثلا استاد برای recommendation (چون با ایمیل باید توصیه نامه رو بفرستند ممکنه یکی دو استاد وقت نداشته باشن)، یا مدرک اصلی ارشد (فعلا موقتشو دارم)
    سوالم اینه که اگه اول CV م رو واسه استاد بفرستم و بگم مدارک رو دارم کامل میکنم ممکنه نگاه کنه؟ یا تاثیر منفی داره؟ چون ممکنه ددلاین بگذره یا پوزیشن پر بشه.
    اگر خودش تصریح کرده که قبل از اپلای ایمیل نزنید نباید بزنید.

Junior Member

Soon we will let you know something.

If you are however not interested anymore, or found another job in the meantime, please let us know immediately.

Thanks, and also thanks for your patience.

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوار باشم یعنی؟؟؟؟؟؟
    لازمه چیزی تو جوابش بنویسم؟
    یه استاد بلژیکی برام فرستاده

ویرایش توسط helen1 : November 1st, 2017 در ساعت 01:30 PM

Junior Member

سلام دوستان ، وقت بخیر

من حدود سه هفته پیش تصمیم گرفتم برا دانشگاه KTH که برای فیلد کاریم ویکنسی داشت اپلای کنم و به دلایلی با استاد مکاتبه نکردم. تا اینکه ریکامندیشن به دستم رسید و چند روز پیش اپلای کردم و همزمان با اینکه اپلیکیشن و پر کردم برا استاد هم ایمیل زدم که خوشحال میشم من رو به عنوان دانشجو پی اچ دی انتخاب کنی. دیشب هم ددلاین این دانشگاه بود و یکی از دانشجوهای پست داک اون دانشگاه اومد ریسرچ گیت و مقاله منو خوند.
    سوال من اینه که باید به استاد ایمیل بزنم دوباره؟
    نتایج اپلای معمولا چند وقت بعد از ددلاین مشخص میشه؟

سوال دیگه اینکه من فعلا مدرک زبان ندارم و دانشنامه م آزاد نشده، و برای داشتن این دو مورد برنامه ریزی کردم و تو SOP نوشتم که اردیبهشت اینا آماده میشه

در این مور چه نظری دارین؟

ممنون میشم وقت بذارین

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها

If you are however not interested anymore, or found another job in the meantime, please let us know immediately.

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوار باشم یعنی؟؟؟؟؟؟

به نظر جواب خوبی میاد و منتظر باشید تا ببینید تصمیمشون چی هست. منتظر باشید.
    فقط به نظر من جواب بدید "که هنوز علاقه مند هستید!"
    موفق باشید

سلام به همه بزرگواران،

من به یه سری اساتید ایمیل زده بودم قبل از اینکه نتیجه آیلتسم بیاد، و توی رزومه فقط تاریخ امتحان رو ذکر کرده بودم. افرادی که توی این سوال مد نظرم هستن، تا الان جوابمو ندادن-و البته از زمان ایمیل من یک هفته هم نگذشته- من امروز نمره امتحانم رو دریافت کردم، و توی رزومه آپدیتش کردم. حالا سوالم اینه که اگه بخوام دوباره بهشون ایمیل بزنم و بگم رزومه م آپدیت شده، چطور باید این مهم رو به اطلاعشون برسونم که:
    الف-مشخص باشه در راستای ایمیل قبلی یه آپدیت ارسال کردم، یعنی ایمیل قبلی خودم رو مثلا ریپلای کنم؟
    ب-مجبور نباشن دو بار رزومه رو دانلود کنن. آیا فقط باید نمره زبانم رو براشون بفرستم؟ یا رزومه آپدیت شده رو؟

خودم داشتم چنین چیزی می نوشتم، ولی فکر کردم شاید بهتر باشه قبلش یه مشورت بگیرم.

Dear Professor FELANI,
    Regarding my previous email, I wanted to inform you about an update in my CV which I sent for you in the attachment. Since I received my IELTS exam result just today, I could not have mentioned it in my previous email. So I would appreciate it if you could review my updated CV instead of the previous one.
    Thanks in advance for your time and consideration.

Yours sincerely,
    BAHMANi

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام به همه بزرگواران،

من به یه سری اساتید ایمیل زده بودم قبل از اینکه نتیجه آیلتسم بیاد، و توی رزومه فقط تاریخ امتحان رو ذکر کرده بودم. افرادی که توی این سوال مد نظرم هستن، تا الان جوابمو ندادن-و البته از زمان ایمیل من یک هفته هم نگذشته- من امروز نمره امتحانم رو دریافت کردم، و توی رزومه آپدیتش کردم. حالا سوالم اینه که اگه بخوام دوباره بهشون ایمیل بزنم و بگم رزومه م آپدیت شده، چطور باید این مهم رو به اطلاعشون برسونم که:
    الف-مشخص باشه در راستای ایمیل قبلی یه آپدیت ارسال کردم، یعنی ایمیل قبلی خودم رو مثلا ریپلای کنم؟
    ب-مجبور نباشن دو بار رزومه رو دانلود کنن. آیا فقط باید نمره زبانم رو براشون بفرستم؟ یا رزومه آپدیت شده رو؟

خودم داشتم چنین چیزی می نوشتم، ولی فکر کردم شاید بهتر باشه قبلش یه مشورت بگیرم.

Dear Professor FELANI,
    Regarding my previous email, I wanted to inform you about an update in my CV which I sent for you in the attachment. Since I received my IELTS exam result just today, I could not have mentioned it in my previous email. So I would appreciate it if you could review my updated CV instead of the previous one.
    Thanks in advance for your time and consideration.

Yours sincerely,
    BAHMANi
    متنی که نوشتید خوبه فقط در صورتیکه نمره زبانتون بالاست حتما نمره رو در پرانتز قید کنین که استاد ترغیب شه به باز کردن CV شما. ایمیل خودتون رو فوروارد کنین که بدونه قبلا ایمیل زده شده و محتواش چی بوده. نمره زبانتون رو در CV جدید حتما ویرایش کرده و ضمیمه ایمیل فوروارد شده کنید. میتونین از عبارت Following up to my last email I want to... هم استفاده کنین در ابتدای ایمیلتون. موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم نظر شما را در رابطه با ایمیل ذیل که میخوام به اساتیدی که به عنوان نویسندگان دیگر مقاله ام هستند بفرستم, بدانم. با تشکر.

Dear Co-authors:

This is the final version of the manuscript that I have prepared based on the Journal …..format and I want to submit it next week. I would greatly appreciate if you kindly let me know your valuable views about that.
    I am so much grateful for your time and looking forward to hearing from you.

Best wishes,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

درود و خسته نباشین. حتماً امیدوار باشین، انگار که به‌زودی چیزهایِ جالبی در راه خواهد بود. آرزویِ موفقیت.

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوار باشم یعنی؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)