صفحه 126 از 157 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط xyz123 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من هدف نهاییم دکترا امریکاست ولی می ترسم امسال نتونم برم واسه همین می خوام به یه استادی در بلژیک (که از مقالاتش در پایان نامه و مقاله هام استفاده کردم) ایمیل بدم. هدفم اینه که 1-2 سال باهاش کار کنم و رزومه ام رو قوی کنم برای امریکا(باهاش مقاله بدم و ریکام ازش بگیرم) نمی خوام با ایشون دکترا کار کنم.
    حالا بنظرتون در ایمیل بگم مستر مجدد یا ریسرچر؟ یا فقط بگم می خوام به گروهش جوین شم تا ببینم چی می گه؟
    من به فاند هم احتیاج دارم و نمی تونم با هزینه خودم برای ریسرچ برم
    سلام

دوباره فوق لیسانس خوندن هزینه بر است و نیازمند رزومه خوب. شما برای ریسرچ شش ماهه به گروه ملحق بشوید در صورت رضایت از فعالیت شما برای تمدید ان به شما پول می دهند.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

دوباره فوق لیسانس خوندن هزینه بر است و نیازمند رزومه خوب. شما برای ریسرچ شش ماهه به گروه ملحق بشوید در صورت رضایت از فعالیت شما برای تمدید ان به شما پول می دهند.

ارادت
    ممنون از پاسختون
    منظورتون اینه برای اون
    شش ماه اول فاندی نمی دن؟
    در ایمیل دقیقا چی بگم؟این خوبه؟ it would be an honor to join your team as a research
    assistance
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط xyz123 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من هدف نهاییم دکترا امریکاست ولی می ترسم امسال نتونم برم واسه همین می خوام به یه استادی در بلژیک (که از مقالاتش در پایان نامه و مقاله هام استفاده کردم) ایمیل بدم. هدفم اینه که 1-2 سال باهاش کار کنم و رزومه ام رو قوی کنم برای امریکا(باهاش مقاله بدم و ریکام ازش بگیرم) نمی خوام با ایشون دکترا کار کنم.
    حالا بنظرتون در ایمیل بگم مستر مجدد یا ریسرچر؟ یا فقط بگم می خوام به گروهش جوین شم تا ببینم چی می گه؟
    من به فاند هم احتیاج دارم و نمی تونم با هزینه خودم برای ریسرچ برم
    با توجه به داستانی که تعریف کردین، راهش مستر مجدده، حالا ببینین میگیرتتون و بتون فاند میده یا نه.

موفق باشین.

سلام دوستان.

من واسه یکی دو تا دانشگاه که از استادا جوابای نسبتا خوبی گرفتم اپلای کردم و تمام شد.
    حالا باید چیکار کنیم؟
    فقط منتظر نتایج باشیم ؟ به اون استادا دیگه هیچ ایمیلی نزنیم؟؟
    هر چند ایمیل بزنیم چی بگیم!!!!
    ولی باز دوستان از تجربیاتشون بگن.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من واسه یکی دو تا دانشگاه که از استادا جوابای نسبتا خوبی گرفتم اپلای کردم و تمام شد.
    حالا باید چیکار کنیم؟
    فقط منتظر نتایج باشیم ؟ به اون استادا دیگه هیچ ایمیلی نزنیم؟؟
    هر چند ایمیل بزنیم چی بگیم!!!!
    ولی باز دوستان از تجربیاتشون بگن.
    ممنون
    شما کشور رو ذکر نکردین نظر دقیق نمیشه داد. به علاوه جزئیات گفتگوی شما با استادا چی بوده دوباره معلوم نیست.
    اما در هر حال 3-4 هفته وقت بدین که مدارک از graduate school بره برای دپارتمان و اصولا اپلیکیشن ها بره تو روند بررسی
    شما اول مارچ یه پیگیری بکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    شما کشور رو ذکر نکردین نظر دقیق نمیشه داد. به علاوه جزئیات گفتگوی شما با استادا چی بوده دوباره معلوم نیست.
    اما در هر حال 3-4 هفته وقت بدین که مدارک از graduate school بره برای دپارتمان و اصولا اپلیکیشن ها بره تو روند بررسی
    شما اول مارچ یه پیگیری بکنین.
    کشور مورد نظر امریکا و کاناداست.
    جوابهایی هم که گرفتم به طور کلی این بود: رزومه قابل قبولی داری، شانست زیاده، اسم منو تو SOP میتونی بیاری.
    ممنون
    ویرایش توسط elaheab : January 30th, 2018 در ساعت 10:53 AM دلیل: غلط املایی

Junior Member

یه نکته ای که لازم دیدم بگم اینه که وقتی با این سرویس هایی که نوتیفیکیشن روی ایمیل میذارن ایمیلو میفرستید برای طرف مقابل ممکنه بعنوان یک ایمیل حاوی ویروس ارسال بشه بعنوان مثال یک استادی امروز برای من اینو فرستاد

P.S. I'm not sure why some of your emails are caught as below...

On 2018-01-30 11:55 AM, ... wrote:
    ===== UofM Email Security Notice - SUSPICIOUS MESSAGE =====The message below may be a potential threat. It may trick victims into clicking a link and downloading malware. Do not open suspicious links. If you do not know the sender or cannot verify the integrity of the message, please do not respond or click on links in the message. Depending on the security settings, clickable URLs may have been modified to provide additional security.Please contact the Service Desk if you have any questions. (204) 474-8600 ==== Original Email Body Follows ====

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    کشور مورد نظر امریکا و کاناداست.
    جوابهایی هم که گرفتم به طور کلی این بود: رزومه قابل قبولی داری، شانست زیاده، اسم منو تو SOP میتونی بیاری.
    ممنون
    امریکا با کانادا فرق داره دوست عزیز.
    اگر جواب هایی که فرمودین امریکا بوده = اپلای + صبر حدود 1 تا 1.5 ماه+ پیگیری+...
    کانادا= خط زدن اسم استاد مربوطه از لیست

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    یه نکته ای که لازم دیدم بگم اینه که وقتی با این سرویس هایی که نوتیفیکیشن روی ایمیل میذارن ایمیلو میفرستید برای طرف مقابل ممکنه بعنوان یک ایمیل حاوی ویروس ارسال بشه بعنوان مثال یک استادی امروز برای من اینو فرستاد

P.S. I'm not sure why some of your emails are caught as below...

On 2018-01-30 11:55 AM, ... wrote:
    ===== UofM Email Security Notice - SUSPICIOUS MESSAGE =====The message below may be a potential threat. It may trick victims into clicking a link and downloading malware. Do not open suspicious links. If you do not know the sender or cannot verify the integrity of the message, please do not respond or click on links in the message. Depending on the security settings, clickable URLs may have been modified to provide additional security.Please contact the Service Desk if you have any questions. (204) 474-8600 ==== Original Email Body Follows ====

بله گاها این سیستم هایی که فرمودین یه چیزی اتچ میکنن به ایمیل که پورتال اون بابا اون طرف دنیا اونو نمیشناسه - واسه همین اینجوری میشه.
    در ضمن ایمیل استاد مربوطه به شما اینجور به ذهن متبادر میکنه که شما یه جوری ایمیل میدین و ایمیل میگیرین (یعنی راحت در تماسین).
    تحت این شرایط اصلا توصیه نمیشه که ایمیل رو track کنین.

این track کردن ایمیل م مثل آنتی بیوتیک شده والا ،

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    امریکا با کانادا فرق داره دوست عزیز.
    اگر جواب هایی که فرمودین امریکا بوده = اپلای + صبر حدود 1 تا 1.5 ماه+ پیگیری+...
    کانادا= خط زدن اسم استاد مربوطه از لیست
    مرسی دوست عزیز

فقط منظورت از قسمتی که راجب کانادا گفتی"خط زدن اسم استاد مربوطه از لیست" چیه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)