صفحه 14 از 157 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط adaryn نمایش پست ها
    با سلام
    طبیعتا ارتباط با خود استاد تو گرفتن پذیرش خیلی مهمه،اما برای دانشگاهی تو سایت خواهش کرده که با academic stuff تماس نگیرید!به نظر شما در این حالت چی کار کنیم بهتره؟تماس بگیریم یا نه؟
    ذرچه مورد گفته تماس نگیرید؟ در مورد پیگیری پرونده اپلیکیشن شما یا اینکه حتی برای پیداکردن سوپروایزر هم گفته تماس نگیرید؟!
    اگر لینک بدید بهتر میشه نظر داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ذرچه مورد گفته تماس نگیرید؟ در مورد پیگیری پرونده اپلیکیشن شما یا اینکه حتی برای پیداکردن سوپروایزر هم گفته تماس نگیرید؟!
    اگر لینک بدید بهتر میشه نظر داد.
    http://www.pharm.ualberta.ca/Prospec..._Students.aspx

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط adaryn نمایش پست ها
    خوب بله صریحا گفته که با استادها تماس نگیرید. لابد این سیاست دانشکده شون است و بهتره شما هم رعایت کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران- دانشگاه یزد

چطور باید RA , TA را تو نامه به استاد بگم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

سلام یه سوالی از خدمت دوستان داشتم، نمی دونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن این سوال یا نه ،لطفا راهنماییم کنین
    من ایمیلی برای استادی فرستادم و اون از من academic transcripts را خواسته، منم تازه تو این پروسه اومدم، می شه بگین باید چه مدارکی رو ترجمه کنم و بفرستم؟ چه چیزایی لازم بفرستم؟ و این که وقتی استادی این مدارک رو می خواد تا کی وقت دارم براش استاد بفرستم؟
    خیلی ممنون از راهنماییهاتون

Junior Member

اون چیزی که از شما خواسته ریز نمرات هست. من به عنوان کسی که خیلی از ارتباط های خوبم رو از دست دادم پیشنهاد می کنم در اولین فرصت ممکن چیزی که می خواد رو براش بفرست. حتی ۱ ثانیه هم معطل نکن. اگه الان در اختیار نداری یه email بسیار کوتاه می زنی (در حد یک خط) می گی ترجمه شده نیست، در اسرع وقت آماده می کنم و می فرستم. توجه داشته باش که اون آدم یه چیزی در مورد شما توجهش رو جلب کرده. ممکن فردا یادش بره اون چیز چی بوده. نباید بزاری این اتقاق بیافته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

خیلی ممنون دوست من، مشکل اینجاست که الان تعطیلاته دانشگاه تا شنبه بسته، براش ایمیل زدم که بعد از این تعطیلات در اسرع وقت براتون ایمیل می کنم، به نظر شما باید از خود دانشگاه باید این کارو بکنم؟ چقدر طول می کشه؟
    مرسی از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandj نمایش پست ها
    اون چیزی که از شما خواسته ریز نمرات هست. من به عنوان کسی که خیلی از ارتباط های خوبم رو از دست دادم پیشنهاد می کنم در اولین فرصت ممکن چیزی که می خواد رو براش بفرست. حتی ۱ ثانیه هم معطل نکن. اگه الان در اختیار نداری یه email بسیار کوتاه می زنی (در حد یک خط) می گی ترجمه شده نیست، در اسرع وقت آماده می کنم و می فرستم. توجه داشته باش که اون آدم یه چیزی در مورد شما توجهش رو جلب کرده. ممکن فردا یادش بره اون چیز چی بوده. نباید بزاری این اتقاق بیافته.

Junior Member

از خود دانشگاه حدودا یه قرن طول می کشه (البته بسته به یه سری چیزا از نیم قرن تا یه قرن). ولی مهم نیست چون اون ترجمه رسمی نمی خواد. همین الان بپر از سایت دانشگاه نمرات رو بگیر خودت ترجمه کن و براش بفرست. فقط مهم که تر و تمیز و درست باشه. البته اگه دانشگاه شما ریز نمره انگلیسی می ده که خوب می تونی صبر کنی تا همون شنبه.

Junior Member

بهتره اون چیزی که توی سایت ذکر شده رو انجام بدید. اونا خیلی قانون مند هستند و احتمالا منظورشون اینکه مثلا شبیه دانشگاه های آمریکا کلا توی پروسه اپلای شرکت کنید تا بعدا توسط دانشکده و اساتید تصمیم گیری بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

سلام دوستان عزیز ببخشین اگر الان سوالام زیاد شد اما چاره ای ندارم مجبور شدم همشونو تو این سوال قرار بدم
    استادی از من خواست که apply کنم و توی ایمیلش هم گفته جهت تکمیل submission باید:
    (1) a proposal that outlines your research topic and the proposed approach.
    You must nominate two referees(3.
    من هم دیشب فرم آنلاین application رو پر کردم اما چندتا مشکل داشتم
    یکی این که یکی از استادای دانشگاه رو معرفی کردم ولی هنوز خودش در جریان نیست، چون دانشگاهم یه شهر دیگس و شنبه می خوام برم دانشگاه تا در جریانش بزارم، حالا تو این مدت به نظر شما اونا با این استادم تماس می گیرند؟
    یه مسئله دیگه این که منظورش از proposal برای research topic همون پایان نامه خودمه یا اینکه در مورد موضوعی که علاقه دارم با این استاد کار کنم باید بنویسم؟
    پیشاپیش خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)