صفحه 15 از 157 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

دوستان سایت کسی هست جواب منو بده؟ مرسی

سلام دوستان
    آیا Senior lecture در مقایسه با Professor یا Assitant professor از مرتبه علمی یکسانی برخورداره؟ اگر نه دقیقا چه مرتبه علمی داره؟
    آیا میتونه فاند بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا Senior lecture در مقایسه با Professor یا Assitant professor از مرتبه علمی یکسانی برخورداره؟ اگر نه دقیقا چه مرتبه علمی داره؟
    آیا میتونه فاند بده؟
    کدوم کشور؟ در بعضی دانشگاههای استرالیا و انگلیس senior lecturer معادل associate professor است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کدوم کشور؟ در بعضی دانشگاههای استرالیا و انگلیس senior lecturer معادل associate professor است.
    آره، استرالیا منظورم بود.
    کلا وقتی داریم میل میزنیم میتونیم به Assistant professor هم میل بزنیم؟ یعنی اونا هم فاند دارن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط studentt نمایش پست ها
    آره، استرالیا منظورم بود.
    کلا وقتی داریم میل میزنیم میتونیم به Assistant professor هم میل بزنیم؟ یعنی اونا هم فاند دارن؟
    بله مسلما. assistant professor ها هم کار پژوهشی انجام میدهند و میتونند دانشجو بگیرند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

دوستان من هم می خوام با یه سری از اساتید مکاتبه کنم واسه همکاری، و قصد دارم سال دیگه اپلای کنم. از اونجائیکه موضوع مقاله م طوریه که ادامه و یه جورائی تکمیل کار اوناس می خواستم بهشون بگم که نظر بدن و بعد از review اونها مقاله م رو به طور مشترک به یه ژورنال خوب submit کنم. مشکل اینه که این اساتید کلا آدم های پرمشغله ای هستن از دانشگاه هائی مثل استنفورد، برکلی، امپریال کالج. به ای میل چند ماه پیش یکی از بچه ها اصلا جوابی ندادن! به نظرتون چه طور بنویسم بهتره؟ دوست دارم قبل از اپلای با یکی از این استادها همکاری کنم اما راهشو نمیدونم! ممنون میشم کمک کنین!

سلام
    من كل مطالب اين تاپيك رو خوندم اما چون تازه كارم يه نكته هنوز برام مبهمه و اونم اينه كه تقريبا تمامي دوستان دارن واسه مقطع دكترا اقدام مي كنن و دنبال جلب نظر اساتيد براي گرفتن فاند هستند، سوالم اينه كه ايا براي مقطع فوق ليسانس هم بايد با اساتيد مكاتبه كرد يا نه ؟ ممنون

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack_Sparrow نمایش پست ها
    سلام
    من كل مطالب اين تاپيك رو خوندم اما چون تازه كارم يه نكته هنوز برام مبهمه و اونم اينه كه تقريبا تمامي دوستان دارن واسه مقطع دكترا اقدام مي كنن و دنبال جلب نظر اساتيد براي گرفتن فاند هستند، سوالم اينه كه ايا براي مقطع فوق ليسانس هم بايد با اساتيد مكاتبه كرد يا نه ؟ ممنون
    اگر فاند گرفتن یا نگرفتنش براتون فرقی‌ نمی‌کنه، میتونید که مکاتبه نکنید
    اما اگه دنبال فاند هستید، بیش از ۹۰ درصد کسایی‌ که فاند RA گرفتن با استاد دانشگاه مورد نظرشون مکاتبه داشتن

ولی‌ از اون طرف هم بودن کسایی‌ که بدون مکاتبه با استاد فاند گرفتن،که اکثرا فاند از نوع TA بوده

پیشنهاد می‌کنم اگه بدون فاند نمی‌تونید برید،حتما مکاتبه با اساتید مرتبط با گرایش مورد علاقتونو شروع کنید
    به امید موفقیت

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

یعنی کسی نیست که جواب منو بده!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    یعنی کسی نیست که جواب منو بده!
    من مطمئنم اکثر استادهای اسم و رسم دار هرگز قبول نمیکنند اسمشون روی مقاله ای بره که کار پژوهشی اش زیر نظرشون نبوده. مگر اینکه شما توسط کسی (مثلا یک استاد آشنا یا یکی از دانشجوهای خوب شون) بهشون معرفی بشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)