صفحه 153 از 157 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از پارسال تا الان، وقتی به این مرحله میرسم، همیشه متوقف میشه.بعد اولین ایمیلم و فرستادن رزومه به اساتید، اونها معمولا میگن ریز نمرات بفرست. بعد فرستادن ریزنمرات، کلا دیس اپییر میشن. چون نمرات ارشدم همه توی رنج 15.5 هست و میگن کمه.
    الان یه استادی هست که ریز نمرات خواسته. من واقعا دوست دارم متوجهشون کنم که بابا یه استادی الکی نمره میده بکی نه! نمره امتحان مهم نیس! وضعیت پایان نامه رو بببین و کارای پژوهشی رو .
    الان به این استاده که از امریکاست، این چیزا رو نگم البته محترمانه؟
    نه٬ الکی نمره میدن معنا نداره اینطوری کل تحصیلات خودت را زیر سوال میبری. کارای پژوهشی ات رو خودش تو رزومه دیده. طرف استاده بین کلی ایمیل و رزومه که میگیره هر کدوم صلاح بدونه انتخاب میکنه.
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام دوستان.
    دو استاد از دانشگاه های متفاوت کانادا به من جواب های زیر رو دادن
    اولی: گفته که به رزومه ات علاقه مند شدم و تشویق میکنم که اپلای کنی و بگی که با من صحبت کردی و من علاقه مند شدم.
    دومی: گفت ریز نمرات هم بفرستم و بعدش گفت میتونم فلان فاند رو بدم ولی شاید نتونه همه مخارج زندگیت رو ساپورت کنه. و من گفتم مشکلی ندارم و او هم گفت پس اپلای کن و اسم من رو به عنوان سوپروایزر بنویس.
    هیچ کدوم مصاحبه نکردن
    سوالم اینه که الان به اساتید دیگه از همین دپارتمان ها ایمیل بزنم( برای استاد دوم و سوم) ؟ یا اینکه این باعث میشه استاد اول ناراحت و ناراضی بشه؟
    و اینکه احتمال پذیرشم چقدره با این اوصاف؟
    پیشاپیش ممنون

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه ولی تو یکی از دانشگاهها دو تا استاد هست ک در زمینه مورد علاقه من فعالیت میکنند.
    واسه یکی از اونا ایمل زذم (مدیر گروه هم هست ایشون). تقریبا 10 روز شده و جواب نداده. حالا اگه من ب اونیکی ایمیل مشکلی پیش میاد؟ یعنی یوقت بد نشه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه ولی تو یکی از دانشگاهها دو تا استاد هست ک در زمینه مورد علاقه من فعالیت میکنند.
    واسه یکی از اونا ایمل زذم (مدیر گروه هم هست ایشون). تقریبا 10 روز شده و جواب نداده. حالا اگه من ب اونیکی ایمیل مشکلی پیش میاد؟ یعنی یوقت بد نشه
    ممنون
    سلام دوست عزیز. ترجیحا بزارید یه مدت بگذره (دو سه هفته) تا مطمن بشید استاد اولیه جواب نمیده گرچه تجربه شخصیم میگه اگه استادی بخواد جواب بده همون یکی دور روز اول ایمیل میزنه

من یک ماه پیش به استادی ایمیل زدم و ایشون گفتن که I Encourage you to apply. الان که Application form رو سابمیت کردم، آیا به ایشان ایمیل بزنم و چه چیزی بگویم؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    من یک ماه پیش به استادی ایمیل زدم و ایشون گفتن که I Encourage you to apply. الان که Application form رو سابمیت کردم، آیا به ایشان ایمیل بزنم و چه چیزی بگویم؟ مرسی
    بله یک ایمیل کوتاه بزنید و اطلاع بدهید و از حمایت ایشان تشکر کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    یک استادی قبلاً به من گفت که فاند نداره ولی از رزومه من خیلی خوشش اومده بود.
    به نظرتون چجوری ازش بپرسم که بعد از 2-3 ماه آیا فاند گیرش اومد یا نه؟ منظورم این هستش که چطور ارتباطم رو باهاش حفظ کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

دقیقا به همین شکلی که اینجا مطرح کرده اید. بفرمایید پیرو ایمیل های قبلی الان میخواهید سوال کنید ایا استاد منابعی در اختیارشان هست که تحصیل شما را حمایت مالی کنند. اگر هم مقاله یا کار جدید یا پروژه جدیدی شروع کرده اید حضور استاد بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط golsorkh20 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک استادی قبلاً به من گفت که فاند نداره ولی از رزومه من خیلی خوشش اومده بود.
    به نظرتون چجوری ازش بپرسم که بعد از 2-3 ماه آیا فاند گیرش اومد یا نه؟ منظورم این هستش که چطور ارتباطم رو باهاش حفظ کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان، این دانشگاه هایی که اپلای کردیم رو، بعد از اپلای می شه به اساتید دپارتمان جهت open position ایمیل زد؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام دوستان، این دانشگاه هایی که اپلای کردیم رو، بعد از اپلای می شه به اساتید دپارتمان جهت open position ایمیل زد؟ مرسی
    سلام آره حتما بهشون ایمیل بزن و تو متن ایمیل هم حتما اشاره کن که اپلای کردی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)