صفحه 16 از 157 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

ممنون اما تا اونجايي كه من متوجه شدم گرفتن فاند واسه فوق ليسانس به شدت سخته و من هم حقيقتا دنبال فاند نيستم و مهم گرفتن پذيرش هستش، ايا در اين مورد و همين مقطع واقعا نيازه كه با استادان مكاتبه كنم ؟ در خوب بودن مكاتبه شكي ندارم اما ميخوام بدونم حتما لازمه ؟ بازم ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

از کی باید با اساتید دانشگاه ها شروع به مکاتبه کنیم؟ چه ماهی؟ apply چه ماهی؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    از کی باید با اساتید دانشگاه ها شروع به مکاتبه کنیم؟ چه ماهی؟ apply چه ماهی؟
    بر اساس تجربه دیگران در سال‌های گذشته و تجربه خودم امسال، ۱ سپتامبر بهترین زمان واسه شروع مکاتبه هست، خودم جوابهامو ۱ تا ۱۵ سپتامبر گرفتم
    تا اواخر اکتبر معمولان تجربه گذشتگان میگه که باید مخو زده باشی‌
    هرچی‌ زودتر بهتر

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

apply چه ماهی؟
    زمان اپلای به dead line دانشگاه مورد نظرتون وابسته هست
    از December شروع می‌شه تا march
    اکثرا اواسط January هست

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    بر اساس تجربه دیگران در سال‌های گذشته و تجربه خودم امسال، ۱ سپتامبر بهترین زمان واسه شروع مکاتبه هست، خودم جوابهامو ۱ تا ۱۵ سپتامبر گرفتم
    تا اواخر اکتبر معمولان تجربه گذشتگان میگه که باید مخو زده باشی‌
    هرچی‌ زودتر بهتر
    با تشکر
    منظور مخ استاده که تا اواخر اکتبر باید بزنیم؟ برای اپلای کی اقدام کنیم؟ هر اپلای چقدر هزینه داره برام؟آمریکا و کانادا فقط
    نظرتون درباره موسسات چیه که برامون اینکارو بکنن؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با تشکر
    منظور مخ استاده که تا اواخر اکتبر باید بزنیم؟ برای اپلای کی اقدام کنیم؟ هر اپلای چقدر هزینه داره برام؟آمریکا و کانادا فقط
    نظرتون درباره موسسات چیه که برامون اینکارو بکنن؟
    منظورم مخ استاد بود

اپلیکیشن فی‌ هر دانشگاه غالباً بین 50 تا 120 دلار . البته هزینه‌های دیگه مثل ترجمه،پست و ... وجود داره که در انجمن‌های خودش صحبت می‌شه
    پیچیدگی زیادی نداره که به مؤسسات مراجعه کنید
    از اطلاعات موجود تو سایت که بچها در طی‌ چند سال اینجا وارد کردن،میتونید استفاده کنید، تک تک مراحل اپلای در سایت مفصل بحث شده
    هر سوالی هم که دارید میتونید تو انجمن خودش بپرسین ،و مطمئناً جوابتونو میگیرین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    من امروز جواب امتحان toefl رو گرفتم نمرم شده 573 ولی TWE شدم 2.5 که خیلی بده توی بخش admission دانشگاه فقط نوشته مینیمم نمره باید 550 باشه چیزی راجب TWE ننوشته به نظرتون از استادم بپرسم که دوباره امتحان بدم یا نه؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام
    من امروز جواب امتحان toefl رو گرفتم نمرم شده 573 ولی TWE شدم 2.5 که خیلی بده توی بخش admission دانشگاه فقط نوشته مینیمم نمره باید 550 باشه چیزی راجب TWE ننوشته به نظرتون از استادم بپرسم که دوباره امتحان بدم یا نه؟
    شما مینیمم و رد کردی پس از نظر اپلای کردن نباید مشکلی داشته باشی. ازشون در مورد مینیمم TWE بپرس، ببین اصلاً دارن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام
    نمره زبان کم و زیاد بودنش روی پذیرش شما تاثیری نداره فقط باید از مینیمم بیشتر باشه نمره TWE هم اصلاً مهم نیست ... شما وقتی مینیمم زبان رو رد کردی دیگه این ایتم رو میزارن کنار و پرونده شما رو در کنار سایر شرکت کننده های انگلیسی زبان بررسی میکنن ... به نظر من وقتتو الکی تلف نکن چون توی پذیرشت کوچکترین تاثیری نداره

سلام،
    بعضی پوزیشن های کشورهای اوروپایی آخرش می گن مدارکتونو به فلان استادمیل کنید و feel free to contace wth prof x
    بعد ایمل و شماره ی تلفنشو می ذارن
    می خواستم بدونم به نطر مااین ایده ی بدیه که آدم تلفن بزنه و در مورد پوزیشنه تلفن بپرسه و کار خودشو توضیخ بده؟ از یه دید خوب وقت استادو میگیریو بی ادبیه ولی وقتی شماره ی تلفنشو گذاشتن تو آگهی شاید ok باشه برای استاد! چون همه ی اهی ها شماره ی تلفنو نمی ذارن! اما خوب شاید این طوری از یه دیدتوجه استاد بیشتر جذب بشه اگه زبانتم خوب باشه اون اثر گذار باشه!
    نطر شما چیه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)