صفحه 18 از 157 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

سلام. من برای /masc دانشگاه کنکوردیا کانادا پائیز ۲۰۱۲ apply کردم و یه استاد قبول کرده که سوپروایزر من بشه.

به graduate office و استاد ایمیل زدم که هیچ کدوم جواب ندادن. می‌خوام ببینم بم فاند میدان یا نه. گفتن که برای masc همه رو برای فاند درنظر میگیرن. به graduate office زنگ هم زدم که نبود جواب بده و پیغام گذشتم.

چیکار کنم الان؟ چیکار کنم فاند بگیرم؟

ممنون اگه زود جواب بدین.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام بچه ها من یه سوال در رابطه با پیدا کردن استاد دارم که به زمینه کاریم بخوره.
    من رشته ام ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیاته (OR) حالا 2 تا مقاله در زمینه مساله حمل و نقل دارم که پایان نامه ام هم تو همین زمینه است.
    من برای پیدا کردن استاد گروه ریاضی خیلی از دانشگاه ها رو نگاه کردم اما به طرز ناامید کننده ای (به جز یکی دو استاد ) کسی تو این زمینه کار نمیکنه یا حتی مرتبط نیست. اما تو دپارتمان مهندسی صنایع، حمل و نقل و یا مدیریت ( تحقیق در عملیات از فیلد های این رشته ها هم هست) کسایی پیدا میشن که مرتبط باشن. حالا من سوالم اینه من که ریاضی بودم میشه با این اساتید تماس بگیرم؟ یعنی حالا چی کار باید بکنم؟
    یا کسی شرایط مشابه من رو داشته؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

Lightbulb پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

اونجا يه كم رشته ها با هم بيشتر اينتركانكشن داره. اگر دقت كرده باشي خيلي اساتيد در چند فيلد يا ليست فكالتي هستن. بنظر من براي اينكه بدوني استاد مورد نظر در اين زمينه كار ميكنه يا نه راحت بهش ايميل بزن ازش بپرس. بگو من سايتتون رو ديدم و.. اما اصولا آخرين مقاله ها و قسمت ريسرچ هر استادي ميگه كه داره الان رو چي كار ميكنه. پس حتما سايت شخصيشون رو چك كن و فقط به سايت دانشگاه اكتفا نكن.
    Gotta???‌
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

موقع ایمیل به استاد , ما فقط رزومه رو میفرستیم دیگه , درست میگم‌؟ نمره تافل برای استاد ها مهمه ؟ ( چون ممکنه تا زمان ارسال ایمیل , نمره تافل مشخص نباشه )
    یه سوال دیگه که شاید خیلی به این پست مربوط نشه , اگه ما توی زمینه ای متفاوت با زمینه مورد نظر ( واسه اپلای ) مقاله داشته باشیم , تاثیری داره ؟ یا نه میگن , این مقاله ربطی به این زمینه نداره و مهم نیست !؟!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin_th57 نمایش پست ها
    موقع ایمیل به استاد , ما فقط رزومه رو میفرستیم دیگه , درست میگم‌؟ نمره تافل برای استاد ها مهمه ؟ ( چون ممکنه تا زمان ارسال ایمیل , نمره تافل مشخص نباشه )
    یه سوال دیگه که شاید خیلی به این پست مربوط نشه , اگه ما توی زمینه ای متفاوت با زمینه مورد نظر ( واسه اپلای ) مقاله داشته باشیم , تاثیری داره ؟ یا نه میگن , این مقاله ربطی به این زمینه نداره و مهم نیست !؟!

بله رزومه بفرست . بعضي هاشون از نمره ي زبان ميپرسند كه جاي نگراني نست و ميتوني بگي دارم آماده ميشم. مقاله اگر بي ارتباطه من اگر جاي تو بودم ميفرستادم. حداقل نشون ميده تجربه ي كار روي مقاله داري.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه سوال در رابطه با پیدا کردن استاد دارم که به زمینه کاریم بخوره.
    من رشته ام ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیاته (OR) حالا 2 تا مقاله در زمینه مساله حمل و نقل دارم که پایان نامه ام هم تو همین زمینه است.
    من برای پیدا کردن استاد گروه ریاضی خیلی از دانشگاه ها رو نگاه کردم اما به طرز ناامید کننده ای (به جز یکی دو استاد ) کسی تو این زمینه کار نمیکنه یا حتی مرتبط نیست. اما تو دپارتمان مهندسی صنایع، حمل و نقل و یا مدیریت ( تحقیق در عملیات از فیلد های این رشته ها هم هست) کسایی پیدا میشن که مرتبط باشن. حالا من سوالم اینه من که ریاضی بودم میشه با این اساتید تماس بگیرم؟ یعنی حالا چی کار باید بکنم؟
    یا کسی شرایط مشابه من رو داشته؟
    Do not hesitate, contact them. Many of them are just looking for somebody like you. I saw at least two cases which were admitted in top ten phd programs and they had master in Math
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

یه سوال
    اگه از استاد مربوطه فول فاند گرفتیم و همه ی مراحل ویزا هم انجام بشه و یهو خدایی نکرده (گوش شیطون کر) استاد بمیره ، اونوقت چی میشه؟ کسی میدونه؟

As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    یه سوال
    اگه از استاد مربوطه فول فاند گرفتیم و همه ی مراحل ویزا هم انجام بشه و یهو خدایی نکرده (گوش شیطون کر) استاد بمیره ، اونوقت چی میشه؟ کسی میدونه؟

فاندینگ که استاد خودش میده (RA) میپره ولی TA و اسکولارشیپ سرجاش هست و وقتی یک استاد جدید بگیرید لابد اون RA جدیدی به شما میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    یه سوال

معمولا اتفاق خاصی نمی افته. معمولا توی نامه ادمیشن قول 1 سال یا 9 ماه فاند ر و میدن و اگه استاد بمیره هم باید بدن به شما فاند رو. فاند RA از خود استاد نیست. پروژه رو استاد میاره ولی قرارداد با دانشگاه بسته میشه. معمولا دانشکده تصمیم میگیره و پروژه رو میده به یه استاد دیگه و شما هم دانشجوی اون استاد میشید. فقط اگه اون استادی که پروژه رو میگیره عوضی باشه ممکنه اذیت کنه. همچنین احتمال داره که آخر سال پروژه تمدید نشه (ممکنه اسپانسر نخواد با این استاد جدید کار بکنه و یا اینکه با فوت کردن استاد اول کار پروژه عقب بیفته و تمدید نشه). فاند پروژه ها معمولا باید سال به سال تمدید بشه.
    یکی از استادای دانشکده ما که خیلی هم خفن بود (و فقط 54 سالش بود) فوت کرد. با اینکه همه استادا منتظر بودن که رو هوا پروژه هاشو بقاپن برای دانشجوها مشکلی پیش نیومد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    فاند RA از خود استاد نیست. پروژه رو استاد میاره ولی قرارداد با دانشگاه بسته میشه.
    حداقل در اون دانشگاههای کانادا و امریکا که من دیدم معمولا گرچه قرارداد ازطرف دانشگاه بسته میشه ولی فاند متعلق به استاده و در research account استاد قرار میگیره و اگر استاد فوت کنه پروژه لغو میشه و مبلغ قرارداد معمولا به موسسه فاند دهنده برگشت داده میشه (مگر اینکه collaborator داشته باشه).

بعضی از دانشگاهها فاندینگ دانشجو رو گارانتی میکنند که در اینصورت اگر بهر دلیلی RA نتونه داده بشه دانشکده از بودجه خودش فاندینگ رو تامین میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)