صفحه 2 از 157 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1562

موضوع: سؤالات متفرقه در روند مکاتبه با استادها

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در پروسه تماس با اساتید

من هم با خانم دکتر سارا موافقم. در هر دوحال تشکر کنید. اما مسلما در حالت دوم سعی کنید تماس خود را حفظ کنید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

من ازاستادي جواب اميدواركننده گرفتم حالا مي خوام ازش تشكر كنم درسته بلافاصله راجع به fund از ايشون سوال كنم يا نه ؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh
    من ازاستادي جواب اميدواركننده گرفتم حالا مي خوام ازش تشكر كنم درسته بلافاصله راجع به fund از ايشون سوال كنم يا نه ؟
    سلام
    بخصوص اگه واسه دکتری اپلای میکنید بپرسید مگه چه اشکالی داره
    اساتید دیفالتشون اینه که دانشجوها دنبال فاند هستند
    منکه تو همون ایمیل اول ازشون پرسیدم

سلام ببخشيد براي اينكه 1 موضوع جديد باز نكنم مجبور شدم همين جا سوالم رو مطرح كنم.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    من رفتم تو سايت دانشگاهي كه خدا بخواد مي خوام برم براي فوق ليسانس و در قسمت استادها رفتم و بررسي كردم تونستم 1 مقاله از استاد خيلي معروف اون دانشگاه پيدا كنم كه براي سال 2006 بود كه به كارم هم مربوط بود. از يكي از استادهاي ديگه همون دانشكده كه از اين استاد اولي كم اهميت تره تونستم 1 مقاله پيدا كنم براي سال 2002 و مربوط ميشه به علايقم.
    حالا ميترسم اون استاد معروفه سرش شلوغ باشه و من به اون استاد دومي هم ايميل ندم شانسم از دست بره. نظر شما چيه؟ به همون دومي قناعت كنم يا برم سراغ استاد معروف با علم به اينكه ممكنه خيلي سرش شلوغ باشه. ممنون ميشم كمك كنيد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

رشته و دانشگاه

چون ازم خواستی نظرم رو میگم البته تصمیم با خودته
    اما من در همچین حالت هایی به هر دو ایمیل میدادم
    اگه بخوایم ازین حالات بترسیم شاید تو هر دانشکده ای تنها یه استاد رو باید دیگه باش تماس بگیریم که خیلی کمه
    یعنی ریسکه دیگه من بودم هر دو رو تماس میگرفتم

Thanks for your help, but it is not a good idea to contact with two professors of a university simultaneously is n't it?
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    Thanks for your help, but it is not a good idea to contact with two professors of a university simultaneously is n't it?
    من فکر می کنم که منظور مهدی این نیست که شما همزمان به هر دو ایمیل بزنی. اول به یکی ایمیل بزن (اونی که بیشتر علاقه داری استادت باشه) بعد اگه جواب نداد به دومی
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

رشته و دانشگاه

سلام

بله-در این حالت تکلیف مشخصه
    یک استاد ارجحیت داره در ذهنتون و خب بستگی به متن نامتون ایمیل رو بهمون میزنید
    ولی موضوع تماس با اساتید و کشوندن چندتا از اونا تا مرز I20 و یهو گفتن ما نمیاییم فرق داره با تماس گرفتن همزمان در یک دانشکده-شما ممکنه چند نفر رو ببینید و زمینه های کاریشون مثلا micro sensors هستند-دلیلی نیست که بطور تناوبی اونا رو تماس بگیریم-من خودم تماس میگرفتم با همشون و میگفتم چون علاقه دارم یا نزدیک هست فیلدمون با شما تماس گرفتم- حالا یا اونا 2 نفر بودند یا 7 نفر-
    این نظر منه-شاید دیگران بگند نه -همزمان ایمیل نزنیم

Junior Member

سلام

من فوق ليسانس علوم سياسي هستم و قصد دارم براي يكي از دانشگاه هاي آمريكا اپلاي كنم. ولي تو اين را مشكلاتي دارم.
    اول اين كه كسي تو رشته ما اين كار رو انجام نمي ده و من هم نمي تونم از يك هم رشته اي كمك بگيرم. دوم اين كه بعضي ها مي گن فلان جا اپلاي كن و فلان جا نكن چون به ايراني ها نمي دند. سوم اين كه نمي دونم اصلا" تو رشته سياسي و روابط بين الملل بايد به اساتيد مستقيم تماس گرفت يا نه؟ و اين كه چي بگم بهشون؟ بگم كه مي خوام من رو به عنوان دانشجوي خودتون بپذيريد يا نه؟ لطفا" من رو راهنماي كنيد.

Junior Member

معمولا توو رشته های انسانی با استاد طرف نیستین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)